Widok

DENTYSTA

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Poszukuję dobrego i ludzkiego dentysty, najlepiej przyjmującego w przychodni NZOZ, lub jakiegoś nie za bardzo drogiego;)........

Na pewno znacie takich:)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponoc dobra dentystka przyjmuje w PRODENT na Sojowej, byłam tam na sciaganiu kamienia na NFZ i obsługiwała mnie przemiła mloda pani.
Fajny gabinet jest tez w Gdyni na Komandorskiej (Chyba) na grabówku - ArtDentico. Ceny nie z kosmosu, nowoczesny gabinet, miłe panie, staranna robota-można przyjśc z reklamacją. Chodze tam od niedawna bo jestem po takich przygodach z dentystami że szkoda gadać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Art Dentico zdecydowanie polecam. Korzystam już ze dwa lata plus cała rodzina i na dodatek teściowa :-)
Solidnie, miło, jasna informacja o tym co jest przedmiotem zabiegu. Ceny ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam polecam klinike dr krasickiego zaraz przy kolejce skm grabówek chodze juz pare ładnych miesiecy do dr sachettiego to jest polak jak by co ogólnie bardzo boję sie detysty a do niego bym mogła chodzic co chwile jest naprawde super i morzna sie leczyć na nfz i maja dosc krutkie terminy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
nie chodz do niego! to oszust! naciagacz na kase
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
leczyl mi zeba kanalowo juz II raz i teraz czeka mnie resekcja korzenia za 500 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zwykli naciągacze! Ja zapłaciłam za spojrzenie na zęba 60 zł. Do tego wyrwali mi jedną stronę z książeczki( żeby drugi raz wziąć od NFZ)Jak zapytałam za co płacę to powiedziano mi, że został nałożony opatrunek. Tak naprawdę to było to osuszanie zęba, żeby coś zobaczyć. Znam się trochę na tym bo pracowałam jako asystentka stomatologiczna. Tak więc dałam się oszukać. Zdecydowanie odradzam Krasickiego. Dodam jeszcze, że asystentka niechcący umówiła na moją godzinę jeszcze jedną pacjentkę tak więc mnie spławili, ale kasę wzięli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie polecam Centrum Stomatologicznego Pruszcz Gd.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam Pani doktor która leczy zęby na Helu niejaka Pani Karpiel, jej podejście do pacjenta dorosłego a nie wspomnę już do dzieci jest kary godne, niemiła, opryskliwa, leczyć u tej pani zęby to chyba tylko za karę.Nawet personel pomocniczy jest żle traktowany przez tą kobietę w obecności pacjenta. Za to mogę z całym przekonaniem polecić doktora Sachettiego który jest przeciwieństwem tej Pani, miły,uśmiechnięty no i przede wszystkim fachowiec w swojej dziedzinie, odnoszę wrażenie że gdyby nie ten Pan to nie miałby kto dobrze zębów leczyć w naszym małym miasteczku, do tej Pani ,,doktor" Karpiel na pewno już nie pójdę choćbym miał wyć z bólu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pani dr karpiel powinna leczyc ale zwierzeta mi zepsuła 3 zeby i napewno tak tej sprawy nie zostawie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwne jest to że ta Pani K jak się u niej leczy zęby prywatnie ma całkiem inne podejście do pacjenta niż jak się leczy z NFZ, byłam u niej i więcej nie pójdę bo chyba nie zna się na tym co robi, takie odnoszę wrażenie, także nie polecam tej Pani stomatolog, gburowata reszty nie napiszę bo szkoda słów i nerwów. Po prostu straciła następnego klienta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta Karpiel to łapówkara zyczy sobie kase w gabinecie mnie wydoila na 1000 zl.,a klinika nic o tym nie wie ,w dokumentacji o leczeniu zeba nie odnotowujego co robi,a nic nie robi.Juz ja maja na oku w izbie lekarskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyłączam się do opinii moich poprzedników na temat Pani Karpiel,leczącą w Helu.Mam wrażenie że pani ta pracuje tam za karę i chyba charytatywnie.Tak gburowatego stomatologa dawno nie widziałam,poza tym jakość usług jest na koszmarnym poziomie.Traktuje i pacjentów i swoje asystentki z pogardą i brakiem szacunku,szczerze mówiąc współczuję tym kobietom współpracy z taką osobą.Ja na szczęście mam wybór i zdecydowanie polecam drugiego stomatologa,pan Sachetti wykazuje się wielkim profesjonalizmem,a przy tym ma niesamowite podejście do pacjentów,co ma ogromne znaczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam oszusci daja termin dzwona przekladaja termin bo pierwsi w kolejce odplatnie jak nie masz kasy to won kasa kasa to sie liczy ale po co ten kontrakt z NFZ zmyla i tyle sciagneli klientow i koniec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdź ten gabinet na Abrahama, super nowoczesny, ceny normalne. Lekarz profesjonalnie podchodzi do sprawy.Wejdź na ich stronkę http://swedentpolska.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Grabówek

Muza musi grać. (2292 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry