Widok

DJ Piotr Krumin - proszę o opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny!

Właśnie jesteśmy na etapie poszukiwana DJ.

Poszperałam trochę na forum i Pan Piotr Krumin ma dość dobre opinie, jednak niezbyt świeże (z 2012 i później). Czy ktoś był u niego ostatnio na weselu lub miał go u siebie i może coś powiedzieć?
Interesuje nas przede wszystkim czy dopasowuje się muzycznie do ustaleń, czy nie ma żenujących zabaw itd.

Będę wdzięczna za waszą pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć,
Pan Piotr prowadził moje wesele w lipcu tego roku. Doskonale sprawdził się w roli DJ, jak i wodzireja!
Niesamowicie zabawiał gości, fajnie prowadził zabawy na wesoło :-) wszyscy byli ubawieni po pachy.
Ponadto, jeśli chodzi o muzykę - świetnie wyczuł styl naszych gości, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili.
Co również ważne - Pan Piotr dysponuje bardzo dobrym (świetnie grającym i wyglądającym) sprzętem muzycznym.
Pan Piotr jest bardzo miłym człowiekiem i profesjonalistą w swoim fachu :-).
Szczerze polecam!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry