Widok

DJ mandaryn - Prośba o opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam,
Zainteresował mnie oferta DJ mandaryn Piotr Golec

Czy ktoś z Was korzystał z jego usług na zabawie weselnej? Jeśli tak to każda uwaga, opinia będzie dla mnie cenna

Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Witam

Z tej strony dj mandaryn.

Na mojej stronie http://www.djmandaryn.pl są opinie par, którym grałem wesele. Są to opinie naprawdę prawdziwe, a nie pisane przez kogoś.

Pozdrawiam

Piotr
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
odwiezam watek, moze od 2012r ktos skorzystal z uslug dj mandaryna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

szalu nie ma, dj nafochowany, uparty, ale sprawia wrazenie milego bardzo przy poznaniu. prowadzenie w formie znudzonego focha. Jedyne co to profesjonalny montaż oświetlenia oraz fajna djka robiąca wrażenie, Ogolnie dj sie stara tam gdzie on uważa że warto a jak cos nie po jego mysli to robi na odczepnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byłam na 2 weselach i na 2 bardzo fajnie się bawiłam. Prowadzenie spoko, nie za głośno i kolorowo. Nie było problemu z piosenkami na życzenie. Goście też byli bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry