Widok

DNO!!! NIE POLECAM

Jeśli chcecie nasłuchać sie wulgaryzmów i być po chamsku traktowani to zapraszam do tego sprzedawcy. Reklamacji i napraw gwarancyjnych nie wykonują. Odsyłają sprzęt nie naprawiony twierdząc, że jest ok. Szkoda na nich czasu i pieniędzy!!!!!!!!!!!!
Nie jest to tylko moja opinia ale każdy kto miał "przyjemnosc" z nimi współpracować żałuje.
Moja ocena
Euro-Starter kategoria: Części zamienne - detal
obsługa: -
 
asortyment: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co pan opisał to prawda! kłamią!!!!!!!! odesłałem rozrusznik to ani pieniędzy ani telefonu nie odbierają. Lepiej ich omijać z daleka.To są oszuści miesiąc czasu z nimi się bujam i mam serdecznie dość. albo ma pracowników zbywających klienta albo sam taki jest. GDY SIĘ ROZLICZY DAM ZNAĆ!!!!!! A DOSTAŁEM OD RAZU ZEPSUTY I CHCĘ ZWROTU KASY. KUPIŁEM DRUGI!!!!! UCIEKAĆ OD NICH JAK NAJDALEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz rację firma dno nawet nie wiedzą jak przeczytać reklamację po prostu nie rozumieją co jet napisane.
Treść reklamacji jest inna i odpowiedz także inna to znaczy na iiny
temat ,nawet telefonicznie nie możesz wytłumaczyć bo personel
razem z szefem nie mają podstawowych wiadomości o elektryce samochodowej.Alternator reklamowałem 3 krotnie na to że jest inny typ
ponieważ sprzedali zamiennik a oni wysyłają protokół reklamacyjny że alternator jest sprawny.Nie polecam tej firmy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłem u nich rozrusznik (przez Allegro) "fabrycznie regenerowany" ale najwyraźniej firma nie ma pojęcia co oznacza ten termin. Dostałem uszkodzony złom który raz kręci raz nie. Musiałem pokryć koszty podwójnego montażu i kolejnego rozrusznika. Chciałem zwrócić rozrusznik ale Euro-Starter e oczywiście odmawia, tłumacząc to tym że rozrusznik został użyty w samochodzie - proszę mi wyjaśnić jak mam sprawdzić czy rozrusznik jest sprawny bez zamontowania go w samochodzie !!! Kpina.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam sie w 100 % walcze o pieniadze od miesiaca. Omijać złodzieja
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja także się zgadzam a czy już ci oddali pieniądze bo ja tak samo czekam .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie padłem ofiarą tej pseudofirmy. Nie czytałem opinii o firmie i to był błąd. Kupiłem rozrusznik, który już pierwszego dnia padł. Elektrowłącznik nie odpuszczał i kręcił na okrągło aż do odcięcia prądu.
Propozycja to wymontować i odesłać na własny koszt, taniej i szybciej wyszło naprawić na miejscu. Zwrócilem się o zwrot kosztów naprawy fabrycznie regenerowanego rozrusznika. Chodziło o marne 50zł. Dowiedziałem się , że 10 groszy nie dostanę. Macie rację dno!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Regulator napięcia padł po 2tygodniach i walnął mi 18v ---- zagotowany akumulator.. Spalone wszystkie żarówki... To jest sprzet chyba umyty ale napewno nie zregenerowany- fabrycznie... Hehe.
nie polecam>>> zdecydowanie nie polecam>> odradzam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry