Widok

Dobry dentysta z wejherowa

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Witam, niestety moja Pani stomatolog po macierzyńskim, zrezygnowała z dotychczasowej pracy i otworzyła gabinet prywatny. Zatem poszukuję jakiegoś dobrego stomatologa z Wejherowa lub okolic z NFZ, proszę o pomoc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dobry z nfz? moze sa ale bedzie sie zapisywac na wizyte 3 miesiace do przodu...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie pamietam nazwiska tej stomatolog, ale przyjmuje w okolicach puckiej(przychodni) tam na takim parkingu kolo domatora stoi budynek..na dole jest sklep wedkarski a na gorze gabinet...bardzo mila Pani, chodze do niej od kilku lat i moja rodzinka tez.zapisy sa w kazdy poniedzialek na biezacy tydzien....a nie na 3miesiace:) tylko wiaze sie to z kolejka, ale nie jest tak zle...polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
dziękuję, napewno zajrzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a masz może numer?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jaki jest tam numer telefonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Elżbieta Klunder Szajewska ale chyba od 2012 roku nie przzedlużyla
kontraktu z nfz. teraz tylko prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam gabinet Izodent też na Puckiej ale bliżej kolejki-koło rynku.Zapisy są ze sporym wyprzedzeniem ,ale jak powiesz,że z bólem lub coś takiego to zawsze Ciebie przyjmie tego samego dnia.Przyjmuje tam miła lekarka,wszystko wyjaśni a do tego bardzo delikatna.Traktuje każdego pacjenta indywidualnie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale to jest prywatnie czy panstwowo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety prywatnie,ale ja już chodziłam państwowo i ...wolę leczyć prywatnie.Co można i jakkkkkkkk w 15 min tojuż wiem..Ustalam sobie wizyty co jakiś czas i nie obciąża to naszsgo budżetu.Niestety terminy popołudniowe są odległe ale myślę że to akurat dobrze świadczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie znam dokładnego adresu ale nr do gabinetu to 58- 672-19-68
GORĄCO POLECAM.....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję, a jest tam jedna dentystka?? ponieważ nie wiem do kogo w razie co się zapisać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest tam kilku stomatologów.Ja chodzę do Dr Urban i narazie jestem zadowolona.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla zainteresowanych polecam usługi Gabinetu Aquarius przy ul. Wałowej 28 (obok Domatora). Pani dr Wieczerniak - miła obsługa, krótkie terminy wizyt.
tel. 58 736 14 62
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Popieram i polecam pod każdym względem. Od 3 miesięcy leczę się w tym gabinecie i cieszę się, że znalazłem w Wejherowie tak dobrego specjalistę jak doktor Urszula Wieczerniak. Wyciągnęła mnie z poważnych tarapatów z dziąsłami i wyleczyłem u niej kilka zębów. Wysoka kultura, fachowość, uprzejmość i znakomite poradnictwo. Przy tym Rtg i aparatura do usuwania kamienia w gabinecie. Przystępne ceny. Krótkie terminy. Tel. 58 736 1462.
http://www.gabinetaquarius.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
Ja polcam doktora Wojciecha Jurkiewicza zgabinetu na rogu 10 lutego i Sienkiewicza. Byłam z bólem i w wielkim stresie. A wszystko poszło bardzo sprawnie, szybko i w znieczuleniu. Leczenie kanałowe też było bez bólu. Jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja tez polcam doktora Wojciecha Jurkiewicza ,godny polecenia adres jego gabinetu ul ,pomorska visa vis centrum kaszube:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem bardzo zadowolona z usług tego gabinetu(Izodent ul.Pucka 34).Miła atmosfera,przyjazne wnętrze no i lekarze na najwyższym poz
iomie.Super.Ciesze się ,że mamy w Wejherowie takich lekarzy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tylko nie przy ulicy puckiej w wejherowie fatalnie protez nie potrafi zrobic
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłem u doktora Jurkiewicza w Orlexie na 10 lutego. Chciałem powyrywać parę zębów bo bolały. Fajnie mi wszystko wytłumaczył i przekonał żeby jednak leczyć. Robimy po 1 lub 2 bo to kosztuje ale jestem bardzo zadowolony. I cieszę się ze mi nie powyrywał.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
polecam Dr Marszewską - ma gabinet na os. Fenikowskiego - rewelacja :) ceny przystępne super opieka i przemiła osoba
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Popieram. Tez polecam. Wrociła niedawno z macierzyńskiego. Kurde fajne podejscie ma do Pacjenta... szczególnie do dzieci. Moj Andrzejek generalnie przestał sie bac chodzic do stomatologa. Fajne ma tez podejsce, bo jak na początki dziecko nie chciało usiąć nawet na fotel, to nie brała za to pieniedzy tak jak inni. Nie pamietam tylko nazwy gabinetu, bo wiem ze godziny sie zmienily
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze tak to jest ze jak sie pisze to nie mozna znalezc, ale jak sie dobrze w tym google wklepie to jest. Znalazłam stronkę...p. Marszewskiej http://www.pro-dent.eu :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dr Jurkiewicz już nie jest tam gdzie piszesz tylko w swoim gabinecie przy centrum Kaszuby. Jest duży napis przy parkingu. Tez go bardzo polecam. Chodziłem jeszcze w starym miejscu i byłem bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
Byłam w tym nowym gabinecie i wyszłam bardzo zadowolona. Imponujące wyposażenie, doktor spokojny i rzeczowy. Jeśli bede musiała wrócić do dentysty, pojde do dr jurkiewicza. Pozdrowienia
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
my tez z rodzina od niedawna chodzimy do dr Jurkiewicza. Jak dotad jestesmy bardzo zadowoleni. Maz ma naprawde super odbudowany zab.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdecydowanie polecam Izodent na Puckiej.Dentystka przemiła,uśmiechnięta,potrafi zagadać a nie jak to z tymi doktorzynami byle przyjąć następnego.Teraz już wiem czemu ma opóżnienia.Ceny jak w innych gabinetach a plomby wygłaskane z każdej strony.Jestem pod wrażeniem.No i sprzęcicho super.rentgegen na miejscu.Polecam i mam nadzieję ,że tak będzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Godnym polecenia jest też stomatolog na Wałowej 28/2 dr.Jaksto. Leczenie bez bólu, miła obsługa, dużo cierpliwości, dokładne wyjaśnienia i nie drogo! Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już sporo gabinetów odwiedziłam i stwierdzam , źe najlepiej czułam się w
rękach dr Urban.Miła babeczka, konkretna i zdecydowana , a do tego potrafiąca rozstresować każdego zestresowanego pacjenta.Kiedyś szłam do dentysty jak na ścięcie a teraz traktuję to jak normę.Polecam wszystkim boidudkom jak ja.Trzeba dodać , że moje plomby są wogóle niewidoczne, ładne, gładziutkie.dopiero teraz wiem jak zawsze powinny wyglądać plomby.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dentysta dziecięcy!, może jakieś namiary..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko DR URBAN.Nie wiem czy jest typowym stomatologiem dziecięcym , ale napewno przyjmuje dzieciaczki.Dzieci moich sióstr chodzą do niej i nie mogą się nachwalić.Jedna przyjeżdża aż z okolic Lęborka.Dzieciaki przepadają za lekarką.Opowiada im różne śmieszne historyjki i nawiązuje świetny kontakt z dzieckiem i rodzicami.Wszystko tłumaczy .Polecam również dla starszych a to już z własnego doświadczenia chyba już 7 letnego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
IZODENT ul.Pucka 34 Wejherowo tel.58-672-19-68
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nfz to porażka.Nie ma najmniejszego sensu. Chyba ,że chcesz nosić szybciej protezę.Ja też chodziłem i to regularnie a teraz mam niezłe wraki bo inaczej nazwać się tego nie da.A no i dopłacałem za lepsze plomby.Teraz chodzę raz w miesìącu do prywatnego gabinetu .Na częstsze wizyty nie mogę sobie pozwolić.Ceny jak w nfzecie za dopłatę a o niebo lepiej.Pełna kulturka.Trafiłem z polecenia koło rynku do Izodentu i jest super.Polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wejherowo

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (3 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

do góry