DPD Polska

Firmy kurierskie

Gdańsk, Starowiejska 33

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - ocena nowy temat Pan kurier Szymon ,niekompetentny ,arogancki nie odpowiadał na telefon celem...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 28 marca 2024

Justyna - ocena W związku na zawartość oraz gabaryty zamówiłam towar z usługą kurierska,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Alicja - ocena 4 grudnia wysyłałam dużą, ciężką paczkę. Jej historia zakończyła się na...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 17 grudnia 2023

Marko - ocena Dwukrotnie kurier porzucił paczki na klatce schodowej. Trzecia paczka...
~Marko
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

Piotr Ziajka - ocena gorszej firmy nie znam a szczególne dziadostwo w oddziale w Sopocie
~Piotr Ziajka
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 8 grudnia 2023

ona21 - ocena Dno dna. Już lepiej zamawiać do paczkomatu. Na pochybel kurierom i firmom...
~ona21
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

Jarek - ocena Odbieram dużo przesyłek z DPD i InPostu. Paczki DPD przekierowuje na punktu...
~Jarek
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 22 listopada 2023

Izabela - ocena Polecam Dpd ! Kurier P. Mateusz obsługujący Borkowo super człowiek! Bardzo...
~Izabela
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 22 listopada 2023

Kamil - ocena Firma postanowiła samodzielnie zmienić adres doręczenia paczki na punkt inny...
~Kamil
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 10 listopada 2023

Zofia - ocena Najgorsza firma kurierska. Nie będę korzystać i nie polecam. Czas oczekiwania...
~Zofia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 8 listopada 2023

Magdalena - ocena Straszne. Od kilku dni czekam na paczkę. Przekierowałem ja z jednego adresu...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 8 listopada 2023

Marzena - ocena Nigdy więcej z tej firmy kurierskiej nie skorzystam. Zostawiają przesyłkę u...
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 2 listopada 2023

J - ocena Najgorsza firma kurierska. Kurier, który miał odebrać paczkę, przez 2 dni...
~J
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 11 października 2023

Anna - ocena No ja nie wiem, żyję w Narnii? Mieszkam w Gdańsku na Chełmie. Korzystam z...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 10 października 2023

Sonia - ocena Dno i metr mułu. Począwszy od kuriera, a skończywszy na infolinii (...).
~Sonia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 18 września 2023

Klient - opinia Brak slow na jakość usług tej firmy
~Klient
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 11 sierpnia 2023

Beata - opinia Nie wiem po co dostajemy telefon do kuriera który i tak nie jest odbierany,...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 11 sierpnia 2023

Gdynianin - opinia Firma kogucik, jak oni jeszcze są na rynku z takim fatalnym stanem usług....
~Gdynianin
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 10 sierpnia 2023

Agnieszka - opinia RAZ zdarzyło mi się, że Kurier DPD nie robił problemów. Poza tym zawsze jest...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 4 sierpnia 2023

Wiesław - opinia Przez dwa dni nie doręczyli przesyłki tłumacząc się że odbiorcy niezastali....
~Wiesław
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
615

postów

482

wątków

do góry