Widok

DROGA MAJORA BOJANA

DZWONIŁAM DZISIAJ DO GMINY W SPRAWIE WYRÓWNANIA DROGI OD KRZYŻÓWKI OD MAJORA BOJANA ...
MIŁY PAN POWIEDZIAŁ MI ZE JAK BĘDZIE TAKA POTRZEBA TO WYRÓWNAJĄ...
MOŻE TO JA ŹLE WIDZĘ ALE WYDAJE MI SIĘ ZE WARUNKI JAZDY SĄ FATALNE, ZADAŁAM MU PYTANIE KIEDY OSTATNIO DROGA BYŁA WYRÓWNYWANA, A PAN NA TO ZE TRZY TYGODNIE TEMU, NA CO JA ODPOWIEDZIAŁAM ZE NIE PRAWDA, NIC TAKIEGO NIE MIAŁO MIEJSCA, ŻE OFICJALNIE POPROSZĘ WYKAZ PRAC WYRÓWNYWANIA DROGI W BOJANIE KONKRETNIE TEGO ODCINKA, ZGŁOSIŁAM RÓWNIEŻ O ZAPADAJĄCYM SIĘ ROWIE W PRZESMYKU MIĘDZY PŁYTAMI NA MAJORA... TO JUŻ BARDZIEJ ZAREAGOWAŁ...
KOLEJNE PYTANIE KIEDY PŁYTY ZOSTANĄ UŁOŻONE OKAZAŁO SIĘ ŻE ZAKUPIONE PŁYTY NIE SPEŁNIAJĄ NORM I ZOSTAŁY ODDANE DO EKSPERTYZY NO I ZE BĘDĄ TYLKO NIE WIE KIEDY , WKRÓTCE, MOŻE KTOŚ JESZCE ZADZWONI I GMINY BO PAN ZASUGEROWAŁ ŻE TYLKO JA MARUDZĘ JEDNAK NIE DAŁAM SIĘ ZBYĆ I POWIEDZIAŁAM ZE BĘDĘ DZWONIĆ DO SKUTKU OTO TELEFON DO GMINY 586761134
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli chodzi o rownanie drogi od majora bojana w strone ul.Warszawskiej to faktycznie byla rownana,poniewaz osobiscie przejezdzalam obok maszyny ,ktora rownala droge,i bylo to okolo 3 tyg.temu. Biorac pod uwage ze padaja obfite deszcze dziury po prostu szybciej sie pojawiaja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ul. Warszawska to nie Majora Bojana. Od krzyżówki z Pawłem Hebla maskra nie da się jeździć nawet rowerem i nie byla rownana juz bardzo dlugo. Dopierto po mojej interwencji i upierdliwosci naprawili walacy się rów na Majora Bojano na drodze pomiędzy płytami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze piszesz Iza.Panowie w gminie mają na nas wylane......znam to z autopsji...A uli ca Krötka lub Markowskiego. koszmar potrafiă tylko chodzič i wyłudzač kasë na drogę..nigdzie tak nie ma,popatrzeć można na Chwaszczyno lub gminę Żukowo.......gmina Szemud......beznadzieja niestety
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z drugiej strony popatrz i przypomnij sobie jak wyglądały drogi i jakie było podejście urzędników w tym byłego śp. Wójta do tego tematu. To dopiero był dramat. Już wole się składać (w swoim obrębie) i chwilę poczekać, ale z efektem końcowym w postaci utwardzonej drogi.
I wcale w gminie Żukowo tak słodko nie jest, proponuje porozmawiać z mieszkańcami - takie same problemy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
ma ktos info kiedy rusza z ukladaniem tego brakujacego odcinka na Majora Bojana??? Leza tez plyty przy sosnowych wzgorzach juz jakis czas ale chyba nabieraja mocy urzedowej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przydałoby się położyć yumbo na Lesoki do granicy z Chwaszczynem, korki byłyby mniejsze do ronda w Chwaszczynie. Może gmina coś w tym kierunku zadziała? Żukowo co rusz dokłada kawałkami yumbo w kierunku naszej granicy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłoby super, bo korki tam straszne a rzeczywiście należy pochwalić Żukowo za te płyty, bo chociaż trochę można pojechać bez szkody dla auta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Gama Optica 16 marca otwarcie (7 odpowiedzi)

Dołącz do otwarcia naszego nowego punktu Gama Optica w Bojanie i skorzystaj z wielu...

Bosko Butik (10 odpowiedzi)

Zaprasza na otwarcie Butiku w Bojanie, już w najbliższą środę 21.02!Będzie słodki poczęstunek i...

Make up (6 odpowiedzi)

Drogie Panie, jaką makijażystkę do 20 drogi od Bojana polecacie? Może są jakieś mniej aktywne na...

do góry