Dance Fusion

Kursy tańca

Gdynia, Poleska 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo ciekawe zajęcia dla dzieci wątek zamknięty Moje dwie córki zapisałam w połowie września i mimo iż zazwyczaj szybko się...
~Małgosia wraz z Amelką i Ulą
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

1,5 miesięczna obsuwa wątek zamknięty Zajęcia miały rozpocząć się we wrześniu. Oczywiście nie wymagam rozpoczęcia...
~zniecierpliwiona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Idealne miejsce by zacząć lub kontynuować swą przygodę z tańcem. Każdy...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

Super wątek zamknięty Super, że DF wróciło po wakacjach. Bez Was zima byłaby trudniejsza do...
~Olcia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 listopada 2017

Naprawdę super :) wątek zamknięty Główne chodzę na DH więc mogę z czystym sumieniem polecić. Także współczesny...
~Marysia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Blisko z biura mam więc jestem często. Zajęcia różnorodne i ciekawe - zawsze...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Na wybrany przez nas kurs tańca czekaliśmy 2 miesiące. Studio tańca pobrało...
~Jacek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 grudnia 2016

Szkoła na najwyższym poziomie wątek zamknięty Wraz z żoną uczęszczamy do Państwa na zajęcia z tańca towarzyskiego i...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

Polecam wątek zamknięty Dokładnie to czego oczekiwałam od zajęć. Miłe odstresowanie po całym...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

Świetna szkoła wątek zamknięty Chodzę tam od ponad dwóch lat. Suuuper klimat na zajęciach. Zawsze kombinuje...
~Maja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Polecam wątek zamknięty Chodzimy z narzeczoną od lutego na salse. Fajne zajęcia, taka odskocznia po...
~Arek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

super! wątek zamknięty Ciekawie prowadzone zajęcia, rozwój i świetna zabawa w jednym :) Ceny bardzo...
~xyz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2016

SUPER! wątek zamknięty Chodziliśmy z żoną na kurs Tańca Użytkowego Do Anety i Łukasza. Rewelacyjny...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Wszystko gra :) wątek zamknięty Fajne kursy, tani karnet i bardzo sympatyczni ludzie. Co tu się rozpisywać -...
~Alex
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Bardzo fajnie wątek zamknięty Chodziłem w zeszłym roku - bardzo fajne zajęcia. Teraz znów czekam na...
~Gienek W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 września 2015

Bardzo fajna szkoła :) wątek zamknięty Krótko: chodzę z dziewczyną niecały rok - to ona mnie wyciągnęła a teraz sam...
~Janek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Prawie rok temu we wrześniu przyszłam na zajęcia salsy z chłopakiem. Teraz...
~Ania Misia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Najlepiej!!! wątek zamknięty Swietna szkoła, zdecydowanie polecam. Największe plusy: -duży wybór zajęć...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 marca 2015

się popsuło:/ wątek zamknięty ceny bardzo atrakcyjne, co trzeba przyznać. ale od kiedy nie ma dużej części...
~Małgorzata
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

Polecam serdecznie wątek zamknięty Szkołą tańca, z rodzinną, miła atmosferą. Polecam każdemu bez względy na...
~Maryś
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
136

postów

112

wątków

do góry