Widok

Dawnych wspomnień czar

Dlaczego postkomuna reaguje tak wściekle na poczynania PIS ?
To jest chyba syndrom gołodupcewa.

Czy przypominają sobie Państwo koniec ruskiej wojny ojczyźnianej i zdobycie Berlina ? Czy wiecie dlaczego szary sowiecki człowiek tak sobie ją chwali i miło wspomina ?
Bo przez uprzedne 30 lat dostawał w d.. od władzy sowieckiej, a po zdobyciu Berlina Stalin dał mu wolną rękę na gwałt i rabunek. Dawaj czasy. Mieli co odreagować i mają co wspominać.

No to teraz powinniście już wiedzieć, dlaczego resortowe dzieci są tak wściekłe.
Bo po r. 1989, po 45 chudych latach, przyszedł czas na rabunek i gwałt na polskim dorobku materialnym i duchowym. Jaki on tam nie był, ale ważne że był. Dlatego tak sobie chwalili tzw. III RP. I nawet motyw zegarków tu wystepuje, ten sam co u ruskich gierojów, u naszego słynnego ministra Sławka Nowaka. A tu PIS im te zabawki odbiera.

A tak przy okazji, to zjawisko wyjaśnia chyba też i fakt, dlaczego Niemcy tak półgębkiem mówią o kolejnych ubogaceniach narodu przez gości z Południa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Proszę Pana - nie jestem postkomunistą, ale np. pan Misiewicz to potwarz dla tysięcy młodych wykształconych Polaków, znających języki i naprawdę kompetentnych. A muszą emigrować lub pracować za grosze. To sygnał - po co się uczyć i starać, wystarczy być partyjnym sługusem.
Po drugie to pan Szyszko, przy nim Nowak to pikuś. Ten pseudo katolik (jest religijny, a nie przestrzega zasad wiary) pławi się w pieniądzach, a też zapomniał w zeznaniach o SETKACH tysięcy złotych, a nie jak szemrany Nowak o zegarku za 50 tys. Tak, jestem za ochroną życia, jestem przeciw aborcji, ale także za szacunkiem dla naszych braci mniejszych (zwierzaków) i roślin. One też czują, boją się, mają system neurologiczny, komunikują się (tak, rośliny), mają też pewną ograniczoną świadomość. Ale to dzieło Boga, żywe istoty. Polecam się dokształcić w tym zakresie.
Mniej hipokryzji Panie Łowco.
Skala nepotyzmu w PIS przekracza już peło dwukrotnie. Smutne. Nawet w partii się burzą, nie tak miało być.
A co do postkomunistów to nie wiem dlaczego, pewnie bo utracili koryto i są nienawistnikami. Ale niestety nie znam żadnego w swoim otoczeniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

p.s islamiści są tutaj wzorem dla mnie. Szacunek dla zwierząt i roślin w ich religii jest tak duży, że np. Turasy otwierają dla bezdomnych zwierząt centra handlowe po godzinach, gdzie mogą się schronić, wyspać i najeść. Ostatnio w Stambule kilkanaście godzin wyciągali bezdomnego psa ze studni z całym zaangażowaniem służb. Pamięta Pan dlaczego starożytne muslimy nosiły buty podkręcone do góry? Aby nie kaleczyć ziemi i roślin......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

do góry