Widok

Debile zaczynają strzelać z petard

Zgłaszajcie na policję
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9
Życzę wszystkim strzelającym z petard debilom, żeby im łapy odstrzeliło
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
jak faktycznie coś im się stanie w ręce, to twój wpis będzie podstawą do wszczęcia przeciwko Tobie postępowania wyjaśniającego, czy nie ingerowałeś w tych petardach, którymi strzelają. Czy specjalnie nie uszkodziłeś petard a później im sprzedałeś.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Coś nie tak z tobą "debilu który będzie strzelał w nowy rok", chyba sam nie wierzysz w to co piszesz?! Bo jeśli jest inaczej to nie dość, że jesteś prostak to głupiec na dodatek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie rozumiem oburzenia. Tak trudno wytrzymać jedną dobę? Niech dzieciaki się nacieszą.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8
Zapytaj zwierzaki i tych, którym to przeszkadza. Gdyby jeszcze matoły ograniczyły się do tej 12 w nocy, ale jak zaczynają tydzień wcześniej a potem bombardują przez cały 1 stycznia to jest tak samo prostackie jak rozjeżdżanie lasów przez quady i motory czy palenie śmieciami i innym syfem w piecach, trzymanie psów na łańcuchach czy jazda 70/h na bojańskich drogach. Ot takie polskie ćwoctwo.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11
Mati, jesteś naprawdę mało tolerancyjnym, ubogim w słownictwie prostakiem. Dobra rada dla ciebie nie ubliżaj ludziom na forum, myślisz że jesteś tu anonimowy - to się grubo mylisz.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie strasz, nie strasz....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
no ziomek ma racje, pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.facebook.com/fundacjaviva/photos/a.127919887237721.18243.109191125777264/1171012832928416/?type=3

i wszystko na temat
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki. Nie ważny strach zwierząt, nie ważne że te zwierzęta giną, ważna jest uciecha gawiedzi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niektórzy strzelają petardami, a potem sami płaczą, że im piesek zginął. Ręce opadają. A leśne zwierzaki? Potem przeciwnicy wałesających się psów zrobią na nich nagonkę, że zwierzyna leśna cierpi, a jak oni strzelają to nie cierpi?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
czy możesz jaśniej? Znaczy się mniej bełkotliwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nic do fajerwerków w sylwestrową noc nie ma strzelając tylko o 24:00, mam zawsze psy pozamykane ale strzelanie dzień lub kilka dni wcześniej,albo kilka dni po to już przesada właśnie przez to uciekł mi z podwórka YORK,i do tej pory się nie znalazł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Psy pozamykane, a zwierzęta leśne też?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
myśliwych też musieli byśmy zamknąć, strzelają do zwierzyny leśnej. Ja nie wiem co jest gorsze dla dzikiej zwierzyny uciekać codziennie przed myśliwym lub ludźmi spacerującymi z psami luzem po lesie, czy raz w roku w sylwestra.To tylko oczywiście takie założenie, dla mnie wszystkie zwierzęta mogły by wiecznie żyć bez ograniczeń człowieka,który ma na to wszystko wpływ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To tylko kwestia odpowiednich przepisów. Są kraje (i wciąż ich przybywa), gdzie polować nie wolno. Podobnie jak np. hodować zwierząt na futra.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
I mam nadzieję doczekać w Polsce takich czasów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

SKatepark w Bojanie (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w imieniu kolegów i swoim czy coś wiadomo czy powstanie Skatepark w naszym Bojanie?

czy jest szana na rowery MEVO w Bojanie ? (21 odpowiedzi)

Czy jest szansa na rowery MEVO w Bojanie? Od czego to zależy że w Baninie są a u nas np. nie ma?...

do góry