Widok

Defender - ochrona

Miła atmosfera i wysokie stawki ? Drogeria w Klifie ?
Domyślam się jaka może być atmosfera - ale co to znaczy wysokie stawki ?
Czy ktoś mi coś może powiedzieć ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak się podepnę i mam pytanko, gdzie szukać w ochronie pracy, aby nie były to jakieś obiekty handlowe i pracuje się w pojedynkę, tak aby w godzinach pracy nie stać jak idiota cały czas, tylko aby było można posiedzieć i poczytać książkę?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Naiwny jesteś czy o drogę pytasz ??! Ww. firmy ochroniarskiej w Trójmieście (o ile mi wiadomo) nie ma i takiej nie znajdziesz. W każdej ochronie trzeba coś robić by być efektywnym i nie dać się wywalić już po np. trzech dniach. A czytać książkę / gazetę to możesz w tramwaju / busie do roboty (o ile nie ma rano tłoku i gwaru) lub bibliotece publicznej. Pracę w ochronie obiektów przemysłowych oferuje np. Art Security (teren Fosforów). By tam pracować musisz tylko posiadać licencję ochroniarską I st., mieć doświadczenie (wystarczy nawet parę miesięcy) oraz zaświadczenie o niekaralności. Spróbuj tam jak i do firm chroniących tereny Stoczni Remontowej czy Stoczni Gdańsk. praca tam raczej jest spokojna w porównaniu do np. dyskontów. Powodzenia !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
To aż tak się ten rynek zmienił, kiedyś (7-8lat temu) można było poczytać książkę, a nawet piwko wypić, oczywiście nie były to obiekty handlowe, gdzie jest się cały czas na widoku i stawki były wyższe 8zł, co to się porobiło. Oczywiście długo się tam pracować nie dało z wielu względów, głównie alkoholizmu załogi, gdzie ludzie byli różni w tym po szkole podstawowej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmmm, jeszcze nie dawno można było takie rzeczy robić i nie tylko na nockę w akademi morskiej..... :-)tam się odwalało numery....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno na fosforach to nie za fajnie pracować, straszny alkoholizm, prymitywna załoga, piją jakiś nie do końca przedestylowany alkohol z tych zbiorników na terenie zakładów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
~sdf FOSFORY nie produkują alkoholu tylko kwas fosforowy i inne produkty na bazie fosforu (więcej nt. ich produktów wie mój dziadek, który do niedawna tam pracował - musiałbym się go spytać), więc jak oni mieliby coś z tych zbiorników pić ??! Najpierw pomysl, a potem mów - nie odwortnie, bo pitolisz głupoty !!! A atmosfera w pracy faktycznie zależy na jakich ludzi się trafi, tj. posiadających kuturę osobistą, koleżeńskich i traktujących nowych jak 'swoich' lub wręcz odwrotnie. Duże znaczenie ma też gdzie wczesniej członkowie załogi pracowali, czy też tam pili i jakie mają wykształcenie (choć wg. mnie obecnie polska edukacja przestaje być już wyznacznikiem czegokolwiek).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wnikam co to za zbiornik, osoby tam pracujące z jakiegoś zbiornika piją alkohol, co to za zbiornik, gdzie jest i po co pytaj ochroniarzy. Ja kiedyś też gdzieś pracowałem i dopiero po paru latach dowiedziałem się, że w firmie jest sauna, siłownia i inni też byli tym faktem zaskoczeni, tak to jest w dużych zakładach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapewniam niniejszym sdf i innych użytkowników, że nie byłem i nie jestem obecnie pracownikiem firmy Art Security. I taka rada na przyszłość do Ciebie sdf - choć sądziłem, że to jednak 'oczywista oczywistość' cytując klasyka - zanim podpiszesz umowę z pracodawcą oprócz warunków pracy i płacy a także kwestii odprowadzania składek na ZUS / OFE spytaj się o tzw. ang. benefity czyli po polsku świadczenia pozapłacowe takie jak: strzelnica, sauna / spa, siłownia na kartę Multisport Benefit lub nawet voucher na darmowe lekcje angielskiego czy tańsze bilety do kina (np. w ramach Środy z Orange w każdym multipleksie). Każda branża zawodowa ma różne rodzaje benefitów (np. w ochronie nie spodziewałbym się kursów językowych chyba, że firma poszukuje kandydatów do np. jakiegoś biurowca koncernu czy hotelu 4/5 *).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po raz kolejny Janeczek ::)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba dawny askar ??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
dawny askar to partner teraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Defender to jakaś lipa - nie ma takiej firmy ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
.. to dawny Askar czy jak kto woli Askar.pl czy partner .. szukaja naiwnych a prezes to jakas pomylka nie ma pojęcia o niczym!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdź w KRS, to zupełnie inna firma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prezes to dawny kierownik Askara moze jeszcze sie nie ogarnol z kierownika na prezesa ale sa wyplacalni szukaja pracownikow a nie pijakow i obibokow jak ktos chce pracowac uczciwie to na chleb zarobi.Sumiennosc i punktualnosc ,oraz wyglad duzo daje jak ktos chce pracowac to bedzie nawet do emerytory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Kierowniku, z tą pracą do emerytury to przesadziłeś, bo jaka emerytura z umowy śmieciowe ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadza sie lipa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Askar, Partner to dwie firmy tego samego gościa. Jeśli już, to.. Defender jest trzecią, ale takiej nie ma.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest to ściema oni nie płacą pensji Defender jest rodzinną firmą Askara i Partnera to jest jedność przeczytaj na forum opinie dla Askara i wyciągnij wnioski.mają duże zaległości w wypłatach Kadra zatrudniająca jest nie miła Nie polecam zastanów się zanim będzie za póżno.Szrek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Defender nie jest powiązany z Askarem i Partnerem, to zupełnie inna firma.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
udowodnij to że nie jest !
ja wiem ze jest to powiązanie !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Defender to grupa ludzi, którzy odeszli z Askara mając dość panujących tam klimatów. Kto pracował w Askar i ma FAKTYCZNIE kontakt z Defenderem wie to dobrze.
Askar faktycznie zszedł na psy, Defender to szansa dla wielu byłych pracowników na uczciwą pracę i terminowe wypłaty.

A dowód ? Jeśli faktycznie Cię to interesuje idź do Askara i zapytaj co myślą o Defenderze. Wiadro pomyj wylane przez nieuczciwą firmę to najlepsza rekomendacja.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ondrasz, czyli w Defenderze jest inaczej niż w większości firm ochroniarskich w Gdańsku ?? Oby i oni (właściciele) nie zeszli na psy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale do Defendera szczwane lisy z tych dwóch poszły i jest jeszcze gorsza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Grunwaldzkiej oszuści siedzą i wymigują się od płacenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałem w Askarze, teraz w Defenderze i nie narzekam.
Wypłata zawsze od 15 do 20 dnia każdego miesiąca .
Stawka 8 zł /h .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
a masz umowę o pracę ? Bo jak zap... na zleceniu to jesteś łoś !!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Odradzam ze względu na ponurego Włodzimierza, to taki upierdliwy kontroler, 20 osób odeszło ciągu roku z jego obiektu, teraz jeździ po nocach autobusami z psem, wygraża ci latarka i bluzga o byle pierdołę,jak zrobisz literówkę w raporcie o byle co. Chodzi ubrany jak pajac, masakra.
dziwie się- szefowie w porządku ale ten- zatruwa życie, chodzi knuje in trygi- wszyscy uciekają co z nim pracują. jesteś w porządku, nie pijesz, nie śpisz w pracy, wszystko masz ogarnięte przychodzi i truje d*pę, szuka dziury w całym. Serdecznie odradzam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
A ty pewnie chcialbys pospać sobie i nic nie robic rzadnej kontroli a bajzel masz na obiekcie ze nie można się polapac on przynajmniej pilnuje porządku a jak ubrany chodzi to już nie twój problem patrz obys ty był czysty i schludny w pracy. A masz problem to się zwolnij dużo firm potrzebuje nieogarniętych pracowników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ale nie kapuje kolegow z pracy jak co nie którzy znajomi.
I nie opisuje faktow jak i kto gdzie a może powinien po imieniu i nazwisku opisac P.P.Adamie.zajmij się praca a nie siedzeniem przy komputerze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kto tu pisze na tym forum ?
Tylko ci co nigdzie nie potrafią zagrzać miejsca ! Obiboki i lenie - wiecznie narzekający że pracy nie ma i jest ciężko :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ale z ciebie mądrala.Albo jeden z kierownictwa, lub za gratis klakier podlizujący się panom prezesom.Jeśli jesteś jednak pracownikiem ochrony to szybko zmienisz zdanie,gdy za swoją pracę( rzetelną ,profesjonalną), świadczoną na rzecz np. Askar przez okres np. 3 miesięcy nie dostaniesz nic-co wtedy powiesz ?.Praca oczywiście w ochronie jest- ale zapłaty za nią nie koniecznie. Zapłatę będziesz musiał sam dochodzić później w Sądzie. Ludzie z kierownictwa firmy Askar, uciekają w inne firmy pod tytułem ...itp, itd.,nie dla tego, że są uczciwi i boli ich krzywda ludzi oszukiwanych - ale to, że uciekają przed odpowiedzialnością za coś co sami stworzyli. A więc wyzysk, wszelkie oszustwa ,czy rzeczy nawet takie jakie się nie jednemu nie śniły w koszmarnych snach.Prace na umowę o dzieło nie powinno mieć miejsca w ochronie ( zwłaszcza w obiektach szczególnych - Sądy, Urzędy), tym bardziej że świadczy się ją miesiącami i nie jest to bynajmniej jednorazowa analiza monitoringu,jak określają ją panowie z Askar- a wręcz całkiem odwrotnie. Umowy - jakie umowy,to najzwyklejsze dyktaty,oferowane Zwykłym,Prostym,Uczciwym Ludziom.Jeżeli w firmie wyżej wymienionej w forum, są ludzie z kierownictwa firmy Askar to ja stanowczo,ale stanowczo odradzam zatrudnienia się w tej firmie - każda nowa miotła zawsze dobrze zmiata.panowie z firmy Askar mają wprawę i doświadczenie jak "rąbać" naiwnych ludzi, by ci w konsekwencji myśleli,jacy oni są wspaniali. Nasuwa mi się tu pytanie - gdzie są ci wszyscy , którzy powinni to szambo kontrolować, by firmy nieuczciwe nie powinny egzystować , czy w ogóle istnieć.Na koniec panie mądralo , nie sądź innych tak jak nie chciałbyś być sądzony przez innych. Ja ze swej strony powiem tylko jedno -nie grzeszysz pan inteligencją .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dobrze powiedziane.Chociaż jedna szczera i prawdziwa wypowiedż na tym forum.Ja też nie rozumiem kolegów z firmy,którzy nie dostają wypłaty a którym wystarczy kolejna obiecanka i uśmiech kierownictwa by puścić wszystko w zapomnienie i być na każde zawołanie firmy by za miesiąc znów zobaczyć swoje puste konto.Ale właśnie dzięki takim ludziom ta firma przepoczwarza się i nadal istnieje a państwo polskie nie robi nic by chronić swych obywateli przed nieuczciwymi firmami a wręcz ułatwia bezprawie na pracownikach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
z czego żyją tacy którzy nie dostają wynagrodzenia za pracę ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jolka - skup metali kolorowych i śmieci wszelkiego rodzaju (np. zużytych baterii) jest całkiem opłacalny ;-) Przynajmniej jest tak wg. Jacka Hugo-Badera (zima 2010/2011).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba ofi 1 i ofi 2 robią te atmosferę nie wspomne już o sterydzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ,pracuje w Defenderze od marca , ubrania , wypłaty na czas miłe kierownictwo p Leszek no i najważniejsze umowa o pracę ja mam na 4 lata , trzeba tylko posiadać stopień niepełnosprawności .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Witam
Polecam tę firmę. Na pewno dla osób z grupą o niepełnosprawności.
Pracuję od lutego na umowę o pracę, płacą mi bardzo dobrze i nawet przed 10-tym każdego miesiąca. Mój szef - Pan Leszek jest w porządku, każdemu bym takiego życzył. Oczywiście mam orzeczenie o niepełnosprawności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Pracowałem. Fakt, są wypłacalni, ale to jedyna zaleta. Firma to jedna wielka prowizorka. A to, że dają umowę o dzieło powinno być karalne i będzie!! Teraz mają kaskę, ale dojenie nas się skończy i to już za chwilę. Jedna kontrola i po sprawie. Człowiek jest tam zerem. Śmiertelne stawki, lekceważenie pracowników, chamstwo i pogarda. Stanowczo trzymać się daleko od tej firmy, ale mam nadzieję, że to ostatnie miesiące, kiedy tacy ludzie dają pracę i wkrótce to się zmieni! Stop Umową Śmieciowym, STOP!!! Albo ten cały Douglas obróci się w piach i pył!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sieć sklepów Douglas powinna zniknąć jeśli kierownictwo tej sieci nie zlikwiduje fetoru podróbek (w większości) kosmetyków, które personel sklepów wciska klientom. Cytując duchownego klasyka (w znaczeniu dosłownym): nie róbcie z szamba perfumerii drodzy Państwo !!! I jeszcze jedna uwaga: należałoby podnieść ceny oryginalnych kosmetyków przynajmniej dwukrotnie (do poziomu cen w metropoliach Europy Zach.) po to by marka Douglas zaczęła być poważana. A osobom mniej majętnym zawsze pozostanie Rossmann i zwykłe markety spoż. - przemysłowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

trochę nie na temat ta wypowiedź, aż pozwolę sobie na tę archeologię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak cudnie? A masz dostęp do zakładowego funduszu na leki i rehabilitację który Tobie jako osobie niepelnosprawnej przysługuje?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

DGP Security Partner - kwalifikowany pracownik ochrony - obiekt wojskowy (4 odpowiedzi)

ktoś coś wie na temat tego ogłoszenia ?? pojawia się od dobrego tygodnia wysłałem już 2x cv ale...

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?

do góry