Widok

Delkatesy - proszę o opinie

Czy ktoś już był? jak z towarem,sąsiadka mówiła że Biedronka lepiej zaopatrzona!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 22
Dzisiaj byłam... potwierdzam Biedronka lepiej zaopatrzona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 22
Joo biedrona rzadzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
Nie zgadzam się, delikatesy bardzo dobrze zaopatrzone, miła obsługa a oficjalne otwarcie w sobote
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2
gdzie są te delikatesy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
delikatesy są na czarnej górze przy głownej drodze blisko jest przestanek
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo przyjemny sklep, dużo sałatek na wagę tak jak lubię, świerze mięso i dużo wędlin i serów w ogole polecam byłam juz dwa razy bo za pierwszym razem nie ogarnęłam wszystkiego....
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
dwa lata wertowaliśmy czy będzie biedronka czy nie i gdzie?
a tu fajny sklep wyrósł bez żadnego echa.
I tak sobie myślę że w tym naszym Bojanie mamy już wszystko, szkołę z nową sala którą moje dzieci sobie chwalą, gimnazjum, kościół, asfalty robią na drogach dojazdowych i w ciągu miesiąca pełno sklepów od dawnych sklepów wiejskich po duże, biedronka która jest dla Bojana jak real dla Gdyni czy trochę bardziej ekskluzywne delikatesy centrum i mamy groszka który tez ma swoich stałych klientów i swojej plusy. Jednym słowem mamy wszystko co jest nie zbędne do życia i wybór w zakupach. po prostu bajeczka.
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze tylko poczta... bo tego brakuje... i dokonczenia bojana i warszawskiej plytami zeby do gdyni dojechac :D
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
no nie wiem czy te płyty mnie rajcują bo "durnie będą pędzić jak idioci"
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8
A po normalnych, asfaltowych drogach nie pędzą. Nie rozumię takiego argumentu.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jeszcze tylko kino, aquapark i tor minimum gokardowy i będzie pełen wypas na WIOSCE! A tak na serio, Bojano to super mieściła, delikatesy też niczego sobie. Niestety prawa rynku są dla wszystkich takie same, jeden lub dwa, a może nawet trzy małe sklepiki przejdą do historii.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super,że powstał taki sklep z drugiej strony wsi i jest długo czynny, bez kolejek.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj byłam pierwszy raz. Sklep jest na prawdę super. Dobrze zaopatrzony, ceny - o dziwo - nie wysokie. Wybór surówek, mięsa, serów.
Szczerze mówiąc, jestem zachwycona. Oby był duży ruch, bo szkoda by było, żeby zniknął. To jedyny duży sklep po tej stronie Bojana i myślę, że nawet z biedronką mógłby spokojnie konkurować.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki adres tych delikatesów, bo w internecie nie znalazłam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnego adresu nie znam, ale są przy Wybickiego w okolicy marmurów "Witko".
Jeśli chcesz dokładny adres, to mogę jutro sprawdzić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ul.Kwiatowa 1
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
DELIKATESY CENTRUM - ul Kwiatowa 1 Bojano
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
brakuje jakiegos parku i parasoli z budkami piwa i wtedy bedzie gites :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fajny sklep zgodzę się z tym.....fajne,ładne Panie,chociaż do niektórych lepiej nie odzywać się>>>>>ruda i czarna,nie wiem jak mają na imię ,,,jak się dowiem to napiszę....Ruda zadziera puzona,byłem świadkiem jak strofuje panią z napisem,,uczę się,,ciekawe co by stało się ,jakby sama ruszyła zad,,,,i poszła >>>>>))))Dziwna polityka w tych delikatesach,jedni zasuwają drudzy obijają
Kaju, przygotuj sobie zapas pizzy i zimnego piwa.
Ja lecę na piwko, jak wrócę, to mam nadzieję, że akcje się rozwinie bardziej, bo może z tego powstać ciekawa komedia sensacyjna.
A mnie nie było kilka dni, to trzeba nadrobić ;).

Ps.ludzie ,,,piszcie co myślicie...ja wystawiam duży pozytyw dla miłycccccccccccccccch pań i asortymentu!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bondzie, nie wiem co masz do tych pań... Ruda jest bardzo sympatyczna, może akurat miała zły dzień... Czarna też jest bardzo fajna, ogólnie cały personel jest bardzo sympatyczny, zawsze o co zapytam to pomogą znaleźć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorry, ale jak już to świeże mięso
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaczęłam chodzić do delikatesów a raczej jeździć z drugiego końca - czysto, luźno, niemal wszystko co potrzebuję jest (brakuje mi piasku dla kota).
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest żwirek, ale tylko silikonowy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
silikonowe to są tylko cycki a nie kamyki
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5
mały asortyment z grupy produktów dla alergików i wegan
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
ale jak sie chcesz katowac i nie jesc bialka i miesa to szukaj specjaluistycznych sklepow a nie krytykuj tych dla tych co jedza normalnie
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dla tych co żyją niezdrowo też nie ma np. fajek. Dlatego już tam nie zaglądam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
pawcio - twoja wypowiedź, jak rozumiem, ma dowodzić normalności?
To zrozum, jesli ogarniesz to swym "zdrowym" rozumkiem, że wegetarian i wegan jest coraz więcej (także w Polsce) i każdy normalny właściciel sklepu powinien zdać sobie z tego sprawę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10
po prostu coraz większa bieda w Polsce i dużo ludzi przestawiają się na liście i trawę. Nikt mi nie powie, ze ktoś z własnej woli rezygnuje z tego co najlepsze.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
bycie alergikiem nie oznacza, że "chce się katować i nie jeść białka i mięsa", bo nie zalezy to od moich chęci, tylko od organizmu, który niestety nie toleruje wielu produktów.
i byś wiedział na przyszłość produkty wegańskie to nie tylko te bez "białka i mięsa".
i nie krytykuję nikogo, tylko daję do informacji, że nie ma w delikatesach takich produktów.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Przy promocjach bardzo często nie są zmienione ceny przy kasie (sprawdzajcie paragony), promocyjne owoce są podrzędnego gatunku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Byłem po raz pierwszy i.... ostatni. Wole jechać do Almy.
Mięso stare, wędliny mało i słaba jakościowo (jakieś morliny z vacuum, czy inny sokołów)....
Warzywa/owoce gorsze niż w byle dyskoncie. Pieczywo nieświeże...
Słabo, naprawdę słabo..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nie kłam, chodzę tam codziennie.
I nic takiego nie ma miejsca.
Nieładnie, Panie Jacku;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
pieczywo świeże duży wybór jesli się nie mylę 4 piekarnie do wyboru plus ich wypiek mięso dobre w bardzo dobrych cenach wędlin duzy wybór tak samo serów nie to co u groszka warzywa świetne często widzałam jak ten młody kierownik sam dowoził kilka razy w tygodniu ceny warzyw bardzo dobre niestety za duży sklep jak na Bojano fajnie bo przesteronie lecz nie do utrzymania ugroszka ciasno i wszystko scisnięte jak warzywa i brudno jedna mała witrynka na mięso i wędliny tam dopiero nie ma wyboru ale to nasz Pan Jacek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zauważyłem też że często pod droższym towarem są umieszczone metki tańszego ale bardzo podobnego towaru.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
I jeszcze napisali że delikatesy centrum,a one w cale nie są w centrum :/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
a co to ma do rzeczy? przecież to nazwa własna ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj wieczorem wisiała kartka zamknięte do odwołania czy ktoś wie dlaczego i czy to znaczy , że delikatesy padły ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak.. trwa wyprzedaż po niej delikatesy zamykają...

zresztą to było do przewidzenia, że w takiej wiosce jak Bojano gdzie ledwo biedronka jest to inne wszystko będzie padać.. a jeszcze inne wariaty ponoć planują otwierać coś jeszcze.. na siłe z Bojana che się zrobić coś co nigdy nie będzie bo to jest po prostu wioska, jak ktoś chce to niech wraca do miasta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
szkoda :( chociaż osobiście uważam , że mogłyby się utrzymać gdyby były lepiej zarządzane - przykład MISIEK na Wiczlinie - pomimo biedronki i sklepów spożywczych - jest bardzo dużo ludzi, wędliny i mięso bardzo dobre, nawet mają własne wyroby.
W Delikatesach jest trochę plastikowo i brakuje klimatu. To ciężka praca.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie no, nie wierzę.
Przecież nikt nie zamyka takiego dużego sklepu po paru miesiącach działalności.
Każdy normalny przedsiębiorca jest przygotowany na przynajmniej pierwszy słaby rok.
To nie może być prawda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakaś kartka, coś pisało i bum na forum. A może warto było podejść/podjechać, przeczytać.

owszem dziś też wisi kartka, a na niej jak byk roczna inwentaryzacja itd. Przepraszamy.
więc nie siejcie fermentu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda zamknęli sklep na ,, amen'' byłam tam w czwartek po zakupy i z daleka zauważyłam smutną panią stojącą przy kasie taka blondyneczka z długimi wlosami gdy weszlam przywitała mnie jak zwykle z uśmiechem gdy zrobiłam zakupy poinformowala mnie że od jutra zamykają. Wielka szkoda bo lubilam tam robić zakupy panie zawsze były szczere gdy sie o coś pytałam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
niespodzianka bedzie :) zobaczycie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
@abc:czyżby powstały delikatesy ABC ? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Delikatesy zdechły bo były bardzo słabo zaopatrzone. Półki szczególnie z nabiałem były po prostu puste.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ogólnie rzecz biorąc nasycenie sklepów spożywczych w Bojanie osiągneło chyba maximum. Co jeden się otworzy to zaraz pada. Było multum sklepów nawet głębiej na osiedlach żaden nie przetrwał. Widocznie więcej w Bojanie nie potrzeba,niewidzialna ręka rynku :D. Dziwie się że ktoś ryzykuje jeszcze otwarciem sklepu u nas.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
A z drugiej strony, nie wydaje Wam się to dziwne?
Sieciówki nie padają po paru miesiącach.
Kto się zwija po niecałym pół roku? Czy właściciel liczył od razu na miliony?
A co do zaopatrzenia, to jeśli chodzi o wędliny, sery, mięso, surówki, to chyba w żadnym innym sklepie w Bojanie nie było tak dużego wyboru.
Pod koniec dopiero zaczęło kuleć.
Nie mówiąc już o tym, że po tej stronie Bojana po prostu nie ma żadnej konkurencji.
Tu nie ma nic, oprócz delikatesów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja wczoraj miałam w bramie gazetke z nowymi promaocjami w delikatesach to otwarte sa czy zamknięte w końcu???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
może warto oderwać się na chwilę od komputera i spacerkiem podejść, sprawdzić czy, są otwarte. Dyskusja kilka dni ciągnięta otwarte czy zamknięte co za lemingi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Sam jesteś leming.
Co mamy sprawdzać? Dyskutujemy, bo są zamknięte.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to sobie gamoniu odpowiedziałeś - zamknięte
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Po co tu wchodzisz i czytasz, jak cię to nie interesuje?
Żeby sobie udowodnić, jaki jesteś fantastyczny?
Wszyscy się zastanawiają, czy delikatesy zamknęły się na dobre. A jak ty nie rozumiesz prostej wymiany zdań, to zacznij od czytanek dla przedszkolaków.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ty szukasz sensacji że ktoś zamyka interes, podnieca ciebie czyjeś niepowodzenie. Przeczytaj "Panią Dulską", to o tobie i "mocno" zainteresowanych jakich wielu w Bojanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chyba masz jakieś poważne problemy emocjonalne.
Szkoda mi delikatesów, bo codziennie robiłam w w nich zakupy.
Nie wiem, skąd twoje wnioski.
Nie oceniaj innych po sobie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
wnioski- "zainteresowanie" życzliwych, dalszym losem sklepu Jacka po wybudowaniu biedronki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
A co ma piernik do wiatraka?
Delikatesy nie blokowały budowy Biedronki.
Jacek sam sobie zrobił opinię.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Delikatesy fajne ale kto zarobi w tym miejscu na dzierżawę,słyszałam że nasz hydraulik brał od nich około 20tyś zł
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3
temu hydraulikowi zawsze malo dobrze ze delikatesy padly
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
Zazdrość ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
hydraulikowi to zawsze mało..... dom piękny, żona śliczna, córka nie dość ze śliczna to jeszcze bardzo bystra, biznes dobrze idzie a ludzie jak ludzie zazdroszczą i zazdrościć będą!
Szkoda mi tylko tych zazdrośników bo własne tyłki by pogryźli żeby komuś poszło gorzej...
Ja bardzo lubię Pana hydraulika i jego rodzinę i życzę im jak najlepiej!
a co do delikatesów... cóż... chwilowe zawirowanie i uwierzcie ..... to nic takiego ...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9
Prawda .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ponoć zamiast delikatesów ma być Lewiatan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam.szukamy ludzi chętnych do pracy 😊
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy ten Lewiatan ma powstać w tym samym miejscu ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lewiatan - sieciówka nie ma za dobrej opinii.
Drogo i jakość towaru gorsza niż gdziekolwiek.
Szkoda delikatesów:(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kleksa to masz ma gaciach. Weź się za robotę i zbuduj sobie taż delikatesy a nie siedzisz w swym małym domku i knujesz mały człowieku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
sieciówka jak sieciówka ważne jest to kto i jak ją prowadzi! Jeśli właściciele znają się na rzeczy to nie będzie na co narzekać...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedy otwarcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sobotę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
21.03.2015r
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie otwarcie sobota 21.03.2015 godz 9.00 zapraszamy 🎈
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie Groszek to świetny sklep, dobre promocje, świeże warzywa i owoce, duży wybór wędlin tych lepszych i gorszych. Owszem kupuję i w Biedronce, ale większość zakupów robię w Groszku, bo jakość np. serów mleka, wędlin jest o wiele wyższa. Ja patrzę na dobry skład na etykietach i oczywiście na ceny a te nie są złe.
Lewiatan raczej się nie przyjmie, ma wysokie ceny i kiepską markę własną.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Daj spokój już . Jak Tobie pasuje to super i niech tak zostanie . Może Jacek ma taka szafę w sklepie gdzie na grywa wypociny i powinnaś się nagrać ku jego chwale " łubu dubu , łubu dubu ......."
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jakość serów?
Przecież w Groszku są zazwyczaj dwa, trzy rodzaje sera. I gdzie ty widzisz na nich etykiety, skoro są cięte z bloku i zawijane w folię?
Lepsza jakość mleka? W kartonikach? No chyba, że Jacek sam tam "lepszego" mleka nalewa.
Co ma Groszek do składu na etykietach? Przecież sam tego nie produkuje. Towar ten sam, co w Biedronce, tylko droższy.
Mam jednak nadzieję, panie Jacku, że Lewiatan się przyjmie.
Tak jak ktoś napisał wyżej, większość zależy od prowadzenia konkretnej placówki.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niewiedza taka, że aż boli.
"Sery" w biedronce to nie sery tylko wyroby seropodobne. Te prostokątne w czerwonej folii, które są w innych sklepach krojone na mniejsze części to są prawdziwe sery (chociaż też nie zawsze). Trzeba czytać składy.
O wędlinach to jeszcze dłuższa historia, ale czy na prawdę uważasz, że wędliny które w biedronce leżą na półce z długą datą przydatności są lepsze od tych prosto od rzeźnika?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tylko raz trafiłam na wyrób seropodobny w Biedronce. I nie był opisany jako "ser".
Więc może ty się naucz czytać etykiety.
A co do wędlin, to rozumiem, że te w Groszku to niby prosto od rzeźnika?
Nie raz musiałam oddawać w Groszku wędlinę, bo zwyczajnie śmierdziała. Jakoś w tej okropnej Biedronce mnie to nigdy nie spotkało.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
bardzo lubię seropodobne przetwory, mniam o kiełbaskach to mogę powiedzieć miód w gębie im dłuższy termin tym smaczniejsze biedronka jest the best
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Delikatesy Misiek są zarządzane przez właściciela ,on nie płaci zabójczych dzierżaw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jola, a skąd ty się urwałaś?
Delikatesów już dawno nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
zgadzam się z Panią, Sklep Misiek super zaopatrzony, troszkę ciasno i długo trzeba stać przy kasie ale warto. Warzywa, mięso i wędliny najwyższej jakości!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Sery to nie tylko żółte, mi chodziło akurat o biały np. ze Strzałkowa, tak samo mleko tej firmy lub Piątnica. Poczytajcie sobie krzykacze co żrecie i pijecie z Biedronki. Wolę dać parę groszy więcej a pić mleko a nie syf. Czosnek w biedronce to Chiny. Ludzie czytajcie składy.
Co do właściciela to nie znam go i nie mam nic do niego. Jak ktoś go nie lubi niech nie wypowiada się o zaopatrzeniu w jego sklepie, bo to jest ok.
Nie obchodzą mnie ploty ani koneksje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Glosujcie (12 odpowiedzi)

Dalej na kalkowskiego i jego pryncypałów to w Bojanie napewno zobaczycie zmiany na lepsze jak...

Koinonia Jan Chrzciciel: zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu naukowym (3 odpowiedzi)

Szanowni Państwo, W związku z rozpoczęciem projektu, poświęconego problematyce perswazji...

Co tam deweloper knuje (13 odpowiedzi)

Czy ktoś zna zakres zmian w Warunkach Zabudowy o jakie wnioskuje deweloper stawiający bliźniaki...

do góry