Widok

Dentyści na NFZ - załamana :(

Rodzina i dziecko Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Cześć Forumki. Mam prośbę o jakiś namiar na dobrego dentystę w ramach NFZ. Po ciąży strasznie mi się posypały zęby. Jak to teraz jest z białymi plombami? Nie jestem w temacie od 3 lat:) w 2012r. chodziłam do dentysty na NFZ do przychodni na Kilińskiego, płaciłam tylko za plombę białą, w zalezności od ilości zużytego materiału- najwięcej 80 zł za b. duzy ubytek. Niestety Kilińskiego nie ma juz umowy z NFZ jeśli chodzi o dentyste. Ost. byłam w centrum stomatologicznym na ul. Noskowskiego. Niby mają umowę z NFZ ale cena mnie zabiła. 170 zł za białą plombę utwardzaną światłodzwiękiem czy jakoś tak. Niby jak chce białą plombę to i za znieczulenie musze płacić 30 zł bo wtedy na nfz mi się nie należy. więc w sumie zapłaciłam 140 zł biała plomba + 30 zł znieczulenie. powiedzcie mi ąz tak w 3 lata podrozały te białe plomby? Ciezko mi uwierzyc ze 3 lata temu placiłam 80 zł na nfz i to ze znieczuleniem juz w cenie a teraz 170zl !jesli dysponujecie namiarami na tańszego dentystę będe niezmiernie wdzięczna, bo mam do leczenia aż 7 zębów:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam na nfz przychodnie na al. Zwycięstwa woj cent stomatologiczne Leczę zeby zawsze tam ostatnio biala plomba zero zl. Usuwaja zeby, czyszcza z kamienia, dla mnie bajka. Rejestracja najlepiej odobiscie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo już nie ma czegoś takiego jak dopłata za białą plombę. amalgamat za free, a za białą płacisz za całą robociznę też.
w gdyni robię za 100. znieczulenie w cenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, mówisz "osobiście" w sensie że trzeba do nich pójść czy mogę też przez telefon się umówić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na ulicy gospody jest biała plomba za 100 zł i znieczulenie za 10 (ja tak płaciłam), dentystki dosyć miłe, nie czeka się miesiącami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę na NFZ do Dentusa Plusa na Zaspie do dr Księżopolskiej. Cena białej plomby, w zależności od wielkości ubytku to około 120 zł. Za znieczulenie nic się nie płaci.
http://www.dentusplus.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja chodze prywatnie i place 80 zl juz ze znieczuleniem... Szok co za ceny na nfz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja też chodzę prywatnie, płacę ok 100 zł za białą plombę, znieczulenie na dzień dobry bez pytania. Gabinet nowy, wyposażony, stomatolodzy uśmiechnięci, mili i delikatni. Nie wyobrażam sobie leczenia w rzeźni na nfz i jeszcze za to płacić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak - GDAŃSKIE CENTRUM SOTMATOLOGICZNE :) Filia w Gdyni lub w Gdańsku :) Świetni specjaliści!
http://gdanskiecentrumstomatologiczne.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Leczenie zębów na NFZ to fikcja. Fundusz refunduje bardzo nie liczne zabiegi. Warto sobie tu sprawdzić.
http://www.tipy.pl/artykul_19442,jakie-zabiegi-stomatologiczne-refunduje-nfz.html
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hehe niezli naciagacze, plomba biala zaleznie od wielkosci 70-120 zl, znieczulenie prawie wszedzie w cenie.
Posprawdzaj ceny duzych prywatnych klinik, czasem mimo ze wygladaja drozej - maja taniej :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkie inne zabiegi, plomby itd. robione są już prywatnie i to gabinety stomatologiczne ustalają swoje stawki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a gdzie można w Gdańsku usunąć w ramach nfz kamień?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dentyści w przychodni NCM ul. Gdyńska - znieczulenie i białe plomby w ramach NFZ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
marynarka i monika a gdzie chodzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monika, Marynarka, będę wdzięczna za namiary:)
Dzięki dziewczyny za dużo info.
Heh tak to jest jak przez 3 lata nie było się u dentysty, teraz na hura tyle zębów do leczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę do Miladent w Gdańsku na Garncarskiej. Zrobiła mi plomby białe na NFZ te z przodu do 3 alenie takie zwykłe tylko ze szkliwem. Dr. Elżbieta Woronowska no i bardzo krótko się czeka bo jak obojętna godzina to tylko 2 dni czekasz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzę do prywatnego gabinetu w Gdyni na Płycie Redłowskiej
tylko nie wiem czy teraz jest czynny, bo dentystka lubi sobie wyjeżdżać na zimę w cieplejsze rejony ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie na nfz można wyrywać zęby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia- przychodnia obok pogotowia. Tam wyrywaja zeby, nawet wycinaja z dziasel osemki. Terminy w miare znosne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam Miladent, tylko ja chodzę na Rajską (vis a vis Madisona). Jak z terminami to nie wiem, trzeba przedzwonić. Mają chirurga (gdyby ktoś potrzebował), starszy sympatyczny pan, który uratował mi 3 zęby. Pozostali dentyści również dobrzy - ile mogą robią na NFZ, plomby zawsze robili mi białe (na NFZ), żadnych dopłat itp. Jedynie raz lekarz zasugerował mi lepszą, światłoutwardzalną plombę za którą musiałam zapłacić 120zł, a tak to wszystko bezpłatnie. Tylko ja zęby u nich leczyłam jakieś 2-3 lata temu, teraz już poleczone więc tylko kontrole co jakiś czas. Także nie wiem czy coś się nie zmieniło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W tym Miladent na NFZ to zupełnie za darmo robią czy coś się płaci za zrobienie zęba pytam bo zawsze chodziłam prywatnie nigdy na NFZ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ xxx

Powiem Ci tak. Ja zawsze miałam wszystko na NFZ, nigdy nie płaciłam poza 2 przypadkami. Raz zapłaciłam za prześwietlenie 60zł (tego NFZ nie refunduje), a drugi raz za plombę 120zł, bo lekarz zasugerował, ze w tym przypadku będzie lepsza światłoutwardzalna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też płaciłam za RTG i nic poza tym i płaci się za wyrwanie bo też nie mają umowy na to i kanałowe oczywiście. Znieczulenie za darmo. Ja mam białe z przodu utwardzone ale takie na nfz .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niby nfz a mimiladent tak naprawil dwa zeby ze musialam isc prywatnie. i jest lepiej nie robi facet na odwal... tylko z cierpliwoscia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim razie ja wole profesjonalną Klinikę. Wiem, że płacisz może trochę wiecej ale masz pewność że Twoje zęby naprawdę są dobrze wyleczone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś na ten moment może polecić stomatologa w Gdańsku ( najlepiej na NFZ)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

do góry