Widok

Dentysta - polećcie jakiegoś.

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
polećcie jakiegoś dobrego dentystę na nfz lub prywatnie w Baninie lub okolicy? Jakie ceny wizyt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dentalisus, polecam sama chodzę do Pani Moller, przyjmuję pod s7
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaka cena jednej wizyty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też bylem
polecam szybko sparwnie..i w dodatku niedrogo :_))

pani doktor przemila i kompetentna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy co masz do zrobienia, bo jeśli kanałowe, to polecam doktora Jarząbka w Gdyni na Bema 4, u mnie poprawiał wszystko to, co inni skopali. Nie ma fuszery, zdjęcie przed, zdjęcie po, dokładnie tłumaczy co było robione. Ceny są może o 20% wyższe od średniej trójmiejskiej, ale jeśli chodzi o leczenie endodontyczne to ten lekarz jest najlepszy w okolicy i na moim przykładzie mogę z powodzeniem napisać, że nie warto oszczędzać, bo ponowna kanałówka, to często ból i strach czy czasem i tak nie będzie trzeba zęba usuwać (dodatkowo podwójne koszta). U mnie nagle w zębie "opracowanym pod koronę" odnalazły się w kanałach połamane pilniki... o czym w starym miejscu leczenia nikt się nawet nie zająknął, a kasowali jak za zboże.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja zdecydowanie odradzam Jarzabka. Mialem kiedys bol zeba, poszedlem, zaczal filozowac, ze nic tu nie ma i ze zle myje zeby. Wiec pomeczylem sie jeszcze 2,3 tygodnie i inny dentysta jak zobaczyl od razu doszedl, ze plomba jest nieszczelna, ale niestety bylo juz leczenie kanalowe.

Do tego dodam, ze doktor, przynajmniej kiedys, regularnie odbieral rozmowy telefoniczne podczas leczenia i nie zmienia po tym rekawiczek jednorazowych (bierze komorke w rekawiczkach). Mysle, ze na jego telefonie sa bakterie i inne swinstwa z leczenia wielu pacjentow i przenosi to pomiedzy nimi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobra i profesjonalna stomatologia na najwyższym poziomie np. leczenie przy użyciu mikroskopu i najnowocześniejszym sprzęcie. Polecam!!!
http://stomatologia-banino.pl/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecam Panią dentystkę spod S7.
Generalnie należe do osób unikających kontaktu ze stomatologami i po doświadczeniach sprzed 7-8 lat dopiero w tym roku widziałem się z dentystą, bo jeden ząb zaczał boleć.
Pani dentystka podchodzi do sprawy poważnie, informuje Cię jak wygląda sytuacja oraz jakie są możliwości i zalecenia. W wersji ze znieczuleniem ( o innej nawet nie myślę) jest naprawdę komfortowo, o ile można tak powiedzieć o wizycie u stomatologa.

Co do ksoztów to nie mam porównania więc cięzko się wypowiedzieć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam Panią dr Maje Moller (Centrum Fenix). Rewelacyjny dentysta, przystępna cena i bez boleśnie. Wybrałam się pierwszy raz z okropnym bólem zęba... okazało się, że będzie to kanałowe leczenie. Jak to usłyszałam to myślałam, że spadnę z krzesła. Teraz po leczeniu wiem, że mogłabym wszystkie zęby leczyć kanałowo u Pani dr. Na prawdę polecam wszystkim. Nie będziecie żałować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Także polecam Panią Maje. Bardzo miła Pani wyjaśniła wszystko i oczywiście bez boleśnie zrobiła mi dwa zęby :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę polecić gabinet stomatologiczny na Kowalach, bodajże EMFIL i doktora Emila. Rewelacyjne podejście do pacjenta, polecili mi ten gabinet znajomi, którzy się tam leczą. Jechałem z bólem- wizyta z dnia na dzień umówiona, na miejscu zdjęcie RTG, ceny chyba lepsze niż umiarkowane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakie są ceny takich wizyt bo na dzień dzisiejszy się nie orientuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też polecam panią Maję z dentaliusa pod s7 w fenixie. wcześniej leczylam zęba w innym miejscu w Baninie - niestety po roku okazało się że nie jest usługa wykonana dobrze. Poszłam więc z ogromnym bólem do dentaliusa z polecenia innych znajomych mieszkajacych w Baninie. Nie zawiodłam się. Również bardzo dobre podejście do dzieci. ceny to zależy od skomplikowania pracy i zęba. za kanałowe ok350 zł, 100 plomba
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
od roku chodzę do Doktora Bubeli na ul. Żródlanej. Bardzo dobry gabinet, posiada mikroskop oraz prześwietlenie doktor robi na miejscu, jest ortodonta a doktor tez robi implanty. Super gabinet. Poszukaj -stomatologiabanino.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Maja w Fenixie - polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko u tej Pani leczysz a jak coś więcej to niestety nie, nawet nie wybiela zębów,słabo wyposażony gabinet byłam raz zapytać o coś i tylko leczenie zachowawcze jest.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Serio? A jestem wlasnie w trakcie wybielania u pani doktor :) a kanalowe leczenie mialam robione pod mikroskopem wlasnie tam...wiec sprzet jest naprawde dobry, duzo lepszy przynajmniej niz w gabinecie w Gdansku gdzie wczesniej chodzilam ale juz mi ciezko dojezdzac...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mikroskop

obecnie jest w prawie każdym gabinecie, ważne jest kto go obsługuje i jakie ma z tym doświadczenie, bo często to narzędzie staje się jedynie pretekstem do zwiększenia ceny wizyty...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy poleca dentystę u którego był i jest zadowolony z leczenia i chyba o to chodzi w tym wątku ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, mnie nic do tego, są dentyści polecani przez goździkową i dentyści polecani przez uczciwych dentystów w trudnych sytuacjach, natomiast sama obecność mikroskopu w gabinecie w zasadzie o niczym jeszcze nie świadczy ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pani Maja w Feniksie, tak jak mówili już poprzednicy. Z czystym sumieniem polecam. Pojechałem pierwszy raz z bólem zęba i od tego czasu zostałem "stałym klientem". Za wizytę z plombowaniem placilem 100 zł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
No to faktycznie po taniości.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
polecam dr Bubełę z Baninia również, ceny przy plombowaniu myślę że są standardowe, jak wszędzie, ale przy kanałowym czy koronkach / mostkach troszkę taniej. Pan dr poprawiał mi kanałowe po dr Jarząbku z Gdyni... który jest taką sławą, ale nie dał rady (ale przyznał się do tego), rzeczywiście odbierał tel w rekawiczkach, też to zaobserwowałam na kilku wizytach u niego. Także jestem pacjentką dr Bubeli jakieś 2 lata i jestem na razie zadowolona. Teraz będę szła z dzieckiem do jego żony, która jest ortodontką, pierwszy raz, czy ktoś był u pani dr?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Vivadental na Alei Zwycięstwa. Z miejsca robią panoramiczne zdjęcie i leczą wszystko bardzo dokładnie. W dodatku zęby ślicznie wyglądają po ich zabiegach. Niestety, jest dość drogo, bo klinika została założona przez panią doktor nauk medycznych z Akademii Medycznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mam pytanko o tego stomatologa nad Xavierem. Ktoś może był? Możecie go polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Major
zdecydowanie nie polecam!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry