Widok

Depeche Mode

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej, kontynuuje światową trasę koncertową Global Spirit Tour promującą ich ostatni album "Spirit". Długo oczekiwany w Trójmieście zespół wystąpi w hali Ergo Arena 11 lutego.[/lead]Rozkład czasowy*: 17:45 - wejście dla osób z biletami early entrance 18:00 - otwarcie bram 19:30 - Black Line 20:45 - Depeche ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyznam, że trójmiasto rządzi razem w Wawa pod kontem imprez i koncertów. Tak 3mac
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 14

Jakby rządziło to na stadionie byśmy mieli kilka koncertów rocznie, a nie jeden w porywach.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pod kątem...

...analfabeto...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

a skąd wiesz, o co mu chodziło? Może akurat rządzi pod kontem, czyli zarabia najwięcej? A ty od razu od anala go wyzywasz...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

pod kontem?

czy aby na pewno???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

DlategoPana Prezydenta Adamowicza należy wybrać na następną kadencję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie stać Cię na bilet, to hejtujesz? Typowy Janusz
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 3

brawo

Tak to pewnie Janusz albo Seba ☺☺☺
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie i to jeszcze w skarpetkach i sandałach!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

nudzi Ci sie prowokatorze, co?

Przyznaj się, na ile odpowiedzi liczysz pod tą wypowiedzią - dwie już masz
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Próbowali się tam załapać

ale niestety wszystkie terminy są zarezerwowane na streptease twojej starej. Przecież jakoś musi dorobić do zasiłku.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

A Ty

do czego sie nadajesz ? Nie obrazaj kultowego, zdolnego zespolu, ktory 30 lat paracowal na swoj sukces i jest slawny na calym swiecie. Pomysl pierw, zanim sie wypowiesz na forum.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie spokojnie to tylko zakompleksiony biedny człowiek, ktor nawet na jarmark nie pójdzie bo go nie wpuszca ☺
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jasne

Na pewno fan Bibera albo disco polo
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie Twój klimat

to się zamknij
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

?

A ty wiesz co to jarmark?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko Vabank

Pewnie z prabut jestes i chciałbyś mieć bliżej janusz, co?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech jadą wystąpić w Nowem nad Wisłą :)

Z okazji Dni Nowego :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 60

Grają latem na stadionach, a zima w halach. Za miesiąc jest koncert na Narodowym.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

Adi

Nie PGE, a Energa Stadion.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

szkoda ze w ergo

taki koncert w tej puszcze, nagłośnienie tragedia ale sie nie martwie mam bilety do wawki :)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 17

Do zobaczenia w wawie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

hehe, na Narodowym w Wwie dobre naglosnienie??

chyba jeszcze nie byliscie,

owszem sa miejsca dobre, koncert Mc Cartneya z odleglosci 15 metrow byl bez zarzutu :)

DM, ac/dc bardzo slabo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze, DM nie zagra z Warszawie.

Po drugie, skąd wiesz, jakie będzie nagłośnienie? Przecież na każdym koncercie jest inne. Artyści instalują swoje systemy nagłośnieniowe. I akurat DM, jak do tej pory, było na polskich koncertach halowych dobrze nagłośnione.
Po trzecie, ERGO jest obiektem, który nie jest szczególnie wymagający, aby go dobrze nagłośnić. Byłem na koncertach Rammstein, Iron Maiden i Lennego Kravitza. Każdy brzmiał świetnie. To samo słyszałem na temat innych koncertów.
Po czwarte, po co zrzędzisz i pokazujesz, jak marne jest Twoje zwykłe, szare, nudne i frustrujące życie. Po co dzielisz się z innymi swoja głupotą, przeciętnością i depresją?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może się wybiorę. Ale jak dla mnie za mało kawałków z wczesnych płyt: 101

Some Great Reward , Black Celebration , Music for the Masses, Violator.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 9

I z czarnej plyty8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bez przesady

8 kawałków z 22 to jednak nie tak mało, a jakby uznać SOFAD jako wczesną płytę to liczba klasyków rośnie do 12 więc chyba jednak sporo.... nie zapominajmy, że trasa promuje konkretną płytę a jednak ze Spirit jest tylko 5 utworów w setliście....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wow!

Wow!!! Wiadomość mnie powaliła!!! :)))))))
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3

zespół dla śmiesznych dziadków :/

nie lubię pseudo muzyki na casio
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 171

Pocałuj Zenka na dobranoc
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 1

-

A co wolisz Modern Talking czy Boney M. A moze disco polo na CASIO. Skoro DM to muzyka dla dziadków, domniemam ze jesteś Januszem z Gimby. Nie pozDM
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1

....

...ale z ciebie pustak ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

martynko

nie musisz ich słuchać :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

raczej dla leszczy starych smutasów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

martynka, bujaj się brzdąkać na cymbałkach ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gosciu nie masz pojecia nawet o sprzecie... a co dopiero o muzyce. To pionierzy muzyki elektronicznej....a casio to zabawka dla dzieci....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kraftwerk

To są pionierzy.
Depeche Mode to pierwsza fala naśladowców, która połączyła pomysły Kraftwerk z disco i rock'n'roll.
Nie umniejsza to faktu, że zespół jest wartościowy, charakterystyczny i odcisnął swoje piętno na kulturze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie pisz o czymś, o czym nie masz pojęcia.

Nie wymyślaj bzdurnych teorii. DM nie ma nic wspólnego z Kraftwerk. Żaden z tych zespołów nie naśladował nigdy tego drugiego.
DM, to pionierzy, wytyczyli kierunek, który żyje w każdym dzisiejszym kawałku, który można w jakikolwiek sposób nazwać elektronicznym. To zespół DM wymyślił i spopularyzował sample, bez których dzisiejsza muzyka by nie istniała. Wcześniej nikt inny w muzyce tego nie robił. Oni nie odcisnęli piętna na kulturze, oni ją stworzyli.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ocena

dziecko zamiast pisać głupie komentarze to lepiej dorośnij.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Matynko ..posłuchaj sobie Zenka Martyniuka..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Następny g*wniarz-debil na forum.

iKretyn lub Androprzygłup.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W końcu !!!

NLMDA i łapki w górę
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

!!!!

I gitara!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Depeche Mode, to jeden z zespołów które mogą dać solidnie w morde współczesnej bezmózgiej gimbazie.

Kiedyś uwielbiani... m.in. za niesamowite elektroniczne miksy.

Dzisiaj młodzi powiedzą/napiszą - bujaj się zgredzie... a to dla mnie komplement!
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lepiej późno niż wcale

:)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Naprawdę? 300 zł za koncert ukochanego zespołu raz na parę lat to dużo? Szczególnie, gdy grają na miejscu, więc odpadają koszty podróży np. do Warszawy. Ciekawe ile wydajesz miesięcznie na papierosy lub piwo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

dużo

Na polskie warunki, cena biletu jest wysoka. A na co Iza.M lubi wydawać kasę, to jej sprawa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomość dnia!

Depeche Mode to kultowa kapela! Pójdę na ten koncert choćbym miał się zapożyczyć!
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pięknie 4 osobowa rodzina 1000zł jedno wyjście na koncert.

Wiem gwiazda, super zespół, ale cena powalająca.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7

To nie jest produkt pierwszej potrzeby

Jw
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

-

Chyba Ty. Jezzzzzzzzzu co Wy z tymi dziadkami. To DM nie może słuchać ktoś młodszy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

idę z córką(lat 15) która nie jest fanką ale uważa że kilkanaście kawałków jest warte obejrzenia na żywo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Śmieszny to jest ktoś kto pisze takie komentarze jak ty,i uwaga kiedyś też będziesz starym prykiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O-F-MORDE... jaka cena.. - powalająca, jak sama wiadomość

szkoda, mnie nie stać.... :-(((
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie na stadionie?

Nie narzekajcie - sprawdzcie, co bylo z naglosnieniem na Guns N' Roses!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

błe...

namówiony przez ex.... kiedyś się wybrałem na ich koncert.... I się bardzo rozczarowałem...
Bez emocji, wyszli, odwalili koncert i se poszli. To już nie to samo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 23

to idż ze swoim terażniejszym na ricki martina
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

albo na britney spears

o bejbe bejbe .....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

????

Bez emocji wyszli, odwalili? A Ty wiesz w ogóle na jakim byłeś koncercie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

he, he

zabawne :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy warto?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie polecam

strata pieniedzy.Bylem niedawno w Londynie...zadnej rewelacji.Panowie juz chyba odpoczac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

Po co reklamować koncert na który od dawna nie ma biletów?

Połowa postów o tym jakie to drogie bilety a kilkanaście tysięcy rozeszło się na pniu. Lubicie się chwalić w internecie że jesteście biedni?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

protest

Myślę, że nie chodzi o to by chwalić się biedą, a wskazać, że grupa odbiorców, do której jest adresowana ta muzyka oczekuje akceptowalnej ceny. Jeszcze parę lat temu bym się sprężył, ale teraz mam gdzieś wszystkie zespoły, które są jak ładna panna z bogatego domu - niby chcą ciebie, długo zwodzą, ale żeś za biedny, to dadzą d...obry koncert bogatemu, co może nie specjalnie przepada, ale dla prestiżu i z nudów skorzysta. Za 400zł zrobię porządną imprezę dla przyjaciół. Może posłuchamy sobie DM za darmo z netu, a może jakiejś polskiej muzy lepszego sortu, co to media nie promują, bo mają w d...alekim poważaniu normalną polską muzykę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zastanów się nad sensem tego co napisałeś

Jeżeli twierdzisz że grupa odbiorców do której jest adresowana ta muzyka oczekuje akceptowalnej ceny-a jednak ta grupa wykupiła wszystkie bilety i to dawno to chyba oznacza że cena jest akceptowalna. Prosta logika.Chyba nigdy nie byłeś na koncercie DM skoro twierdzisz że chodzą na nie przypadkowe bogate osoby-żaden zespół na świecie nie ma tak wiernej oddanej publiczności.Ich się albo kocha albo nienawidzi, to nie jest kapela dla każdego, ich piosenki nie podbijają list przebojów, nie są grane w mainstreamowych radiach.To nie jest komercha-bogaci przypadkowi ludzie to sobie na Madonnę czy Lady Gagę chodzą nie na Depeche Mode.
Ci co marudzą na ceny to albo biedaki które lubią się pochwalić tym że ich nie stać, albo zwykłe trolle.
Znam kilka osób które z chęcią jeszcze kupiłyby bilety w tych "nieakceptowalnych cenach"-ale nie ma!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

50/50

Niech Ci będzie, że połowa to starzy fani, którzy zrezygnowali z zakupu rowerka dla dziecka, żeby pojechać na koncert :) Ale druga połowa, to zwykli oglądacze atrakcji, a wśród nich np. ci, którzy mają bilet z zakładu pracy, za wyniki, jako gift od kontrahenta, urzędnicy miejscy, bywalcy koncertów od 2tys. widzów wzwyż itp. No i dobrze niech się bawią. Nie mam nic przeciw temu, tylko żal mi się zrobiło tych co naprawdę kochają tę muzykę, al. musza się zadowolić plakatem, koszulką, kolekcją kopii CD i czarnymi ciuchami.

PS - ta łapka w dół, to nie ode mnie. Pewnie skrytykował nas autor wpisu, do którego się odnieśliśmy, bo być może miał coś innego na myśli :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdzie...

jest ten zakład pracy, w którym dają bilety na DM ??? Chętnie się zatrudnię ;-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Depeche Mode to kultowy zespół

Niestety bilety na ich koncerty w obłędnych cenach. A to już za tydzień w Ergo. Jak ten czas leci. Bilety na koncerty tych największych muzycznych gwiazd powinny być maksymalnie po 100 zł, Wtedy większość osób by było stać i chodziłyby na koncerty super zespołów. A organizatorzy koncertów wymyślają ceny z kosmosu a i tak przyjdą chętni ale to będzie niewielki procent społeczeństwa. Tak to wygląda niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jasne

Wielka gwiazda przyjedzie do nas za bilety po 20 euro.
Skoro tak drogo to dlaczego już nie ma biletów?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlatego, że u nas w Polsce jest wielu depeszowców

Tzw wyznawców Depeche Mode, którzy dla ukochanego zespołu mogą nawet zbankrutować aby tylko kupić bilet i iść na ich koncert. Proste...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby to byli sami "depeszowcy" to byłoby super. Ale mam przeczucie, że połowa publiczności to będą jednak osoby które na to stać, muszą "bywać" i się pokazać, typu właściciel ubojni z kaszubskiej wiochy ze swoją dziunią lub "kolegą", który tak naprawdę wolał by być w tym czasie na dyskotece w "przysłowiowym" Dzierżążnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

a ja chce za free

Bilety powinny być prawie za darmo, żeby każdy mógł sobie pójść. W ogóle to wszystko powinno być za darmo. Żeby każdy mógł. A światowe gwiazdy niech jeżdżą po świecie i grają charytatywnie, bo Grażyna też by se chciała zobaczyć, a co! ... a nie tylko na JuTjubie.
Wprawdzie bilety za 500zł rozeszły się tego samego dnia, ale to nieistotne.
Powinno być tak tanio, żeby każdy mógł. Bo inni powinni dawać nam, tym co nie majo.

Uważam też, że Porshe też powinno być w cenie Opla. Bo wtedy każdy mógłby sobie go kupić i każdy mógłby jeździć super samochodami. A te firmy wymyślają ceny z kosmosu. Wprawdzie auta się sprzedadzą, ale to będzie tylko niewielki procent społeczeństwa. To to wygląda niestety. #dej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co to jest depehe mode?

co oni grajom, bo hyba nie hip hop?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

w końcu ich zobaczę! i do tego prawie "pod domem"

są znowu w szczytowej formie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super!!

Bilety kupiłam już w czerwcu!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak chyba wszyscy.

Do zobaczenia w niedzielę;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilety do kontroli

a można było później???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

haha

Bo jesteś głupia jak but. Miłej zabawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WSTYD!!!!!. trojmiasto.pl!!!

Żadnej wzmianki na głównej stronie o koncercie!!!!!
Żadnego info!!??!
Śpicie???
Czy uważacie że DM to zespół niszowy, w sumie tylko 3 koncerty w Polsce,nie ma o czym pisać....
WSTYD
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

Opener

Poco trójmiejskie media maja dwa razy klepać to samo na kompie , napiszą w lipcu wspominając o luty. A tak poważnie chyba faktycznie jakaś wzmianka by się przydała biorąc pod uwagę ze pierwszy raz w 3 city i że to drobny kultowa kapela. Oczywiście nie każdy musi się zgodzić , ale to moje zdanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zenek

Zdadzą relację po koncercie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będe!!!

!!!!!kto tez idzie łapka w góre!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bez spiny Zenek,

Tu nie chodzi o to niszowosc, czy ignorancję ze strony portalu trojmiasto.pl, tylko o kasę, a jak nie ma kasy za reklamę koncertu, wiec nie ma dużego info o koncercie DM, tylko po co reklamować koncert i wydawać niepotrzebnie pieniądze, skoro bilety rozeszły sie na pniu dawno dawno temu ;) to oczywiste :)
Ja dzisiaj bede :)
Pozdrowienia dla fanów!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie pojmę zamieszania wokół Depeche Mode

Bilety za blisko 500 zł, wszyscy lecą, jarają się od pół roku, co chwilę imprezy z cyklu DM.
O co Wam chodzi z tym zespołem? 3 gości w ciemnych okularach, grają bardzo przeciętną muzykę na organkach casio, syntezatorkach, koleś śpiewa jak przeciętny Andrzej, przeciętną melodię, z kompletnie debilnymi słowami piosenek. Połowa g•wna tak brzmiała w latach 80 i 90 i jakoś nie ma religii powstałej dookoła np. zespołu A-HA.
Wszystko Wam można sprzedać, wkręcić, zmanipulować Wami. Banda kretynów. Udanej zabawy z pustym portfelem i szczęśliwą gębą, czerwoną od Tyskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Napisałeś jedną prawdziwą rzecz - nigdy tego nie pojmiesz.
Obstawiam, że cechy, które przypisujesz innym są twoimi własnymi.
To wyjaśniałoby, dlaczego nie jesteś w stanie pojąć takich zjawisk.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mi po zakupie biletow zostalo cos w portfelu , kupie za to Tyskie i wypije za Twoje zdrowie ale po koncercie wlasnie sie zbieram
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No, no - popis Waszego "super poziomu" (którego nie jestem w stanie pojąć) daliście koncertowy.
Wypowiedzi doprawdy imponujące. Przemówiliście do mnie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy wyjściu Pani zapowie

zapowiedziała, że będą dodatkowe autobusy i tramwaje.
Specjalnie z buta przyszedłem. I co?
Czekam od 23:15 na autobus 148.
Chyba zamarznę I nie doczekam się.
Bo od 30 minut nic nie jedzie.
Czas by z buta jechać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sorry

Przyjechał o 00:10
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koncert był niesamowity!

Widzimy się na openerze! Gdynia łatwiej wymówić niż GDAN nnnnsk!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super :-)

Koncert superrrr...choć mam wrażenie że niektóre osoby na widowni pomyliły miejsca(pozdrowienia dla dziadka z sektora 501 który wybrał się chyba tylko po to by wku....ć innych)powinien być limit wieku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry