Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej Szulc - opinia Z Design Atelier współpracowaliśmy podczas projektowania i budowy domu...
~Maciej Szulc
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 3 września 2023

Hubert Rams - opinia odradzam podejmowania współpracy. Biuro projektowe nie wie czym są...
~Hubert Rams
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 listopada 2022

Jeszcze raz wielkie dziękuje! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z projektu pierogarnii wykonanego przez Panią...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2013

Profesjonalnie do celu - Super przytulne mieszkanie wątek zamknięty Szczerze polecam, świetna współpraca, mieszkanie dopasowane do naszych...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2013

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Z usług Design Atelier skorzystał pierwszy raz w roku 2011 podczas remontu...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 stycznia 2013

amatorszczyzna wątek zamknięty Dałem się namówić do skorzystania z usług zaprojektowania mieszkania. Zaczęło...
~Marcin Sidorowicz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 maja 2012

Szczęśliwi po remoncie wątek zamknięty Jesteśmy z Żoną świeżo po remoncie kapitalnym trzech najtrudniejszych do...
~Ela i Wiesław z Zaspy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 września 2012

Projekt przedudowy wątek zamknięty Miałam do zrobienia dużą rozbudowę domu i jestem zadowolona. Pani Architekt...
~Marzena
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

pokój dla księżniczki wątek zamknięty Wyszło świetnie, niebieski mały pokoik Pani Basia zaczarowała i wyszedł jasny...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 października 2011

Polecam. wątek zamknięty Dobry kontakt, wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Z mężem zdecydowaliśmy się...
~Ewa M.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 września 2009

M3 na nowocześnie z nutką romantyzmu wątek zamknięty Pani Basia jak zwykle nas miło zaskoczyła, już w poprzednim mieszkaniu...
~Krysia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

11

wątków

do góry