Widok

Deweloper BMC sp. z o.o. opinie

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Witam
jestem zainteresowany kupnem mieszkania od wspomnianego w temacie dewelopera. Deweloper buduje zaledwie od 6 lat ale wybudował już 4 osiedla:
- Osiedle Wiktorii
- Osiedle pod Modrzewiem
- Osiedle Prometeusza I
- Osiedle Prometeusza II
Czy macie jakieś doświadczenie z tym inwestorem. Chodzi mi o standard wykończenia budynków, terminowość itp. Prosiłbym was o opinie zarówno te pozytywne jak i negatywne.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mowisz o inwestycji Columbus? Rowniez bylam zainteresowana,dodawalam nawet dwukrotnie post na ten temat,ale malo kto mial jakies szczegolowe informacje na temat tego dewelopera , ja sama nie slyszalam zbyt dobrych opinii na ich temat...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Osiedle Wiktorii
http://forum.investmap.pl/pomorskie-mieszkania-domy-f87/osiedle-wiktorii-t4411.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Czy ktoś kupilł mieszkanie w columbusie. Proszę o jakieś wskazówki jeśli chodzi o podpisanie umowy i negocjacje cen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wielokrotnie miałem okazję być na ich budowach i mam pozytywne opinie nt jakości wykonania robót.
Nie jest to duży deweloper ale stabilny. Od wielu lat buduje sukcesywnie nowe osiedla.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nooo proszę cię.... już lepszej reklamy nie dało rady zrobić. Ja również jako budowlaniec byłrm i pracowałem na tej budowie. Faktem, że Inwestor buduje już od paru lat, parunastu chyba lat - i to raczej tyle z dobrych cech. Pozostałe to tylko gorsze cechy. Budynki mają wyglądać na ładne i konkretne. Z jego pierwszych budynków to jakoś jeszcze szło. Reszta to : "dmuchane apartamenty" wykonywane przez GW którzy są tylko z nazwy. Spory sądowe o zapłaty z BMC mówią same za siebie. Pan M. każdej firmie uszczknie tyle ile potrzebuje - i zawsze ma ku temu ( wg. sieibie) należny umowony powód. Pod koniec rozpraw - przeważnie ugoda. I w ten sposób zawsze jest na 'rozruch kolejnej budowy" ugoda + odsetki + opłaty sądowe + prawnik - i tak zawsze wychodzi taniej niż by bank kasę dał. A czasami i się wygrać da. Inwestycje jak np. Sopot, Gdynia Kapitańska - zawsze jakiś pożar. Na Kapitańskiej to i na yotube było - jestem ciekaw jak zakamuflowali zaśmierdziałe i osmolone ściany garaży i mieszkań. Nie polecam...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

oprogramowanie sklepu (5 odpowiedzi)

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór platformy ecommerce?...

Nowe mieszkania Trójmiasto (31 odpowiedzi)

Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się co może mi ten region...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (3 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

do góry