Widok

Diagnostyka mercedesa

Witam, poszukuje diagnostyce komputerowego z dojazdem do klienta, który podepnie się pod moja gwiazdę i powie mi co ja boli. Pacjent to Mercedes c-klasa w202 2.2cdi z 2000r. Objawy są takie ze stracił moc po dodaniu gazu, silnik zgasł i juz nie odpalił. Polecicie kogoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zawsze myślałem, że to samochód jedzie do mechanika, a nie odwrotnie. Jak ktoś nie ma na lawetę to nie będzie też wypłacalny w warsztacie. Szkoda zawracania sobie głowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jak masz zamiar pi*****lic takie durnoty to weź idź się zabij.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
hahaha trafnie
skąd jesteś? kompa ma teraz każdy tylko pytanie czy ktoś znajdzie czas aby podjechać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dobry mechanik nie znajdzie czasu na takie głupoty, bo ma dość roboty na miejscu. Może jakiś niedoświadczony praktykant przyjedzie i popajacuje trochę za dwa piwka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak wypajacuje żeby Mietek w końcu zagrał to nawet 4 piwka dostanie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to raczej nie kazdego stać na wydatek rzędu 4-5tys na interfejs i program do mietka, stad ten wątek:)
Jestem z przymorza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam 3 mechaników z których usług korzystam i każdy ma
podjedź do Szymon Kowalczyk ma warsztat przy Dźwigowej (wyszukaj w google) zapytaj czy po fajrancie by nie zajechał - mieszka na Przymorzu
bardzo ogarnięty mechanik ale za swoją wiedzę pobiera niezłe pieniądze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, na pewno zadzwonie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurde jakiś czas temu robilem diagnozę u faceta w Gdyni, ulica strzelców tylko numer gdzieś posialem. Może ktoś kojarzy gościa i ma do niego kontakt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz tam OBD? Jak sądzę (choć mogę się mylić ) możesz mieć problem z zaworem reg.ciśnienia.lub wtryskiem .skoro stracił moc.i nie zapala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

do góry