nowy wąteknowy wątek
Dj Piotr Wolf
[Wesele bez ogłoszeń]

Czy grał u kogoś?? Jak się sprawdza??

Re: Dj Piotr Wolf

no własnie?????

Re: Dj Piotr Wolf

I co nikt nie słyszał??

Re: Dj Piotr Wolf

Nie znamy go.

Re: Dj Piotr Wolf

grał u brata na weselu i był super, wszyscy bawili się super, potrafił rozkręcić oporne towarzystwo. Polecam :)

Re: Dj Piotr Wolf

I nikt wiecej nie słyszał????

Re: Dj Piotr Wolf

ja sie bede mogla wypowiedziec pod koniec wrzesnia, bo bedzie u mnie gral na weselu

Re: Dj Piotr Wolf

Tylko mamy nadzieję,że niezapomnisz :)

Re: Dj Piotr Wolf

nie zapomne :) a jak zapomne to przypomnij :)

Re: Dj Piotr Wolf

o prawda do końca września jeszcze troszkę czasu, ale przypominamy : PROSIMY o jakąś opinię :)

Re: Dj Piotr Wolf

pamietam ale jeszcze tydzien do wesela :)

Re: Dj Piotr Wolf

hejokej

Re: Dj Piotr Wolf

Dziewczyny, powiem tak. Nie znałam gościa, opinii na jego temat w necie co kot napłakał. Poleciła nam go szefowa z domu przyjęć Na Wzgórzu na Suchaninie gdzie robiliśmy wesele i jednym słowem zaczarował nas i wszystkich gości, starszych, młodszych i najmłodszych. Po prostu jest rewelacyjny. Zabawy, tańców i śmiechu nie było końca. Zdecydowanie polecam!

Re: Dj Piotr Wolf

więc tak, gościu niesamowity, pełna kulturka, nic z nim nie ustalalismy, poszlismy na żywioł i sie okazało że było ok. Już gdzieś pisałam, że u nas było mało gości, bo 30 osób z czego też kilka nie pijących więc tak małą gromadkę to ciężko rozruszać, na szczęście się udało.
Co mnie osobiście zaskoczyło to super zachowanie p.Piotra, bardzo często na weselach jest tak że orkiestry, dj przerwa na jedzonko i się rozkładają z tym jedzonkiem, a p.Piotr zrobił to niewidocznie i co najważniejsze nie pił. Muzyka leciała cały czas, bez żadnych przerw. Konkursów oczepin my nie robilismy, jednak p.Piotrowi udało się namówić mnie na jeden i popłakałam się ze śmiechu. Więc myslę że od tej strony też bedzie ok. Zresztą najlepszą reklamą są chyba moje pecherze hehehe.
Nie wiem co Wam jeszcze napisać, pytajcie jak coś.
Ja osobiście POLECAM !!!!

Re: Dj Piotr Wolf

A jakis kontakt do tego dj-a??
Adres e-mail.
Z gory dziekuje.

Re: Dj Piotr Wolf

djginter@vp.pl
tel 510 509 823

Re: Dj Piotr Wolf

Drogi jest?

Re: Dj Piotr Wolf

to zalezy co kto uwaza pod pojeciem "drogi", jak dla mnie cena ok, najlepiej zadzwon i spytaj :)

Re: Dj Piotr Wolf

moim zdaniem ceny dość niskie w stosunku do jakości usług.

Re: Dj Piotr Wolf

ceny jak ustaliłam wcześniej są ok :), ale czy ktoś jeszce kozystał z usług??

Re: Dj Piotr Wolf

Ja co prawda nie wiem jak Pan Piotr obsługuje wesela, ale byłam dwa lata temu na sylwestrze gdzie grał i powiem tak: o 20 zaczęła się impreza a o 20.30 był już pełen parkiet :) Rok temu za to moja koleżanka się "u niego" bawiła i potwierdziła moje słowa :) Wiedziałam więc, że dwie imprezy były udane i zaryzykowałam! Pan Piotr będzie grał na naszym weselu. To sympatyczny facet więc na pewno będzie dobrze! :)

Re: Dj Piotr Wolf

czy ktoś w ostatnim czasie miał tego dj'a na weselu? jak wrażenia? Potrafi rozkręcić oporne towarzystwo? Proszę o info :)

Re: Dj Piotr Wolf

my się zdecydowaliśmy i jest na prawdę niezły, nasze wesele było małe a i tak poderwał gości do zabawy, cały czas ktoś się bawił, nie było momentu przerwy w puszczaniu muzyki co było największym plusem w oczach gości.
Jesteśmy zadowoleni i mozemy poleci Pana Piotra - jakośc adekwatna do ceny.

Re: Dj Piotr Wolf

dzięki za info :) Ktoś jeszcze miał jakąś styczność z Panem Piotrem?

Re: Dj Piotr Wolf

pan PIOTR jest najlepszym DJ jakiego znam profesjonalista w każdym wydaniu człowiek o wielkiej kulturze można polecić Go na 1000 %

Re: Dj Piotr Wolf

Piotr Wolf byl Dj-ejem na Naszym weselu z czystym sumieniem moge go polecic. Wspaniala zabawa niezapomniane wrazenia....Rozruszal naprawde oporne towarzystwo!!!!!!!!!!!Po naszym weselu jeszcze kilka osob ktore byly u nas skorzystaly z jego uslug wszyscy byli zadowoleni. Dj godzien polecenia....

Re: Dj Piotr Wolf

Również mogę polecić z czystym sumieniem!!!! W "Swojaku" w Otominie gra dość często na weselach i tam go polecili - w sumie też poleciła go osoba, której nie znaliśmy, ale po pierwszym spotkaniu/rozmowie wątpliwosci się rozwiązały. Grał u nas na weselu ;)

Bardzo dostosowuje się do tego, co lubimy. Jeśli nie ma być discopolo to nie będzie itd, puścił dużo naszej muzyki, którą dostarczyliśmy i wszystkich wyrwał na parkiet. Super zabawy oczepinowe i inne. W ogóle sam jako mężczyzna nienagannie się prezentuje i maniery ma naprawdę na wysokim poziomie - powiedziałabym, że w tym fachu to PEREŁKA i w ogóle, człowiek z powołania :) mega sympatikos. Cena bardzo niska moim zdaniem, za to co oferuje. Szczególnie, że ma cały sprzęt i wszystko jest w cenie.

Re: Dj Piotr Wolf

Dołączam się do pytania o klimat na weselu prowadzonym przez DJ'a Piotra. Nie byliśmy na żadnym weselu, na którym był, czy moglibyście podzielić się filmem z Waszego wesela?