Widok

Dno!!! Ignorowanie klienta! !!!!!

Nie polecam tej telewizji,właśnie wybieram się po wniosek na rezygnacje. Dlaczego? Po pierwsze kanałów mam o wiele mniej niż w umowie, poza tym są częste awarie, zmiana kanałów nigdy nie wiadomo, który dzisiaj kanał jeszcze będzie. Dzwoniłam i byłam u nich w sprawie braku kanałów, ciągle obiecuja,że zrobią i tak od 2 mcy a nic nie robią - totalne lekcewazenie klienta. Ceny niby niskie ale jakość i ilość programów to naprawde więcej nie warte niż góra
15zł. A o cyfrowej zapomnijcie do dzisiaj nie mam ani jednego. Teraz wiem dlaczego zmienili nazwę ...
Moja ocena
Trójmiejska Telewizja Kablowa kategoria: Telewizja kablowa
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
awaryjność: 1
 
dodatkowe usługi: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witamy,

obecnie w ofercie VL Media jest dostępne ponad 150 kanałów cyfrowych (cyfrowa platforma została wprowadzona z dniem 01.02.2017). Wystarczy dostroić odbiornik telewizyjny, lub jeśli dysponuje Pani telewizorem starszej generacji, zgłosić się do BOK w celu podpisania nowej umowy, wraz z którą otrzyma Pani dekoder do odbioru platformy cyfrowej.

Pozdrawiamy,

Ekipa VL Media
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby nie to że weszła konkurencja ,to może by u was nigdy nie byłoby tv cyfrowej.Poza tym przydałoby się uaktualnić waszą stronę www i podać konkretny cennik pakietów i kanałów premium.Kiedy pakiet premium HBO?Bo nadal brak na stronie info czy jest dostępny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wykaz kanałów na waszej stronie oraz na facebook tez powinniście w końcu uaktualnić,w ulotce dostępnej w waszym biurze obsługi jest podanych już więcej dostępnych kanałów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry