Widok

Do Zawodnik (Gdynia)

Moglbys sie nie wypowiadac na Nasz temat/Nie masz zielonego pojecia o Nas. Jesli jestes taki odważny,to zapraszam do Nas na trening i powiedz Nam wszystko na żywo.Chciałabym wiedziec kto takie pierdoly pisze o Nas.Napewno Nas nie widziałeś ,skoro twierdzisz,ze wyglądamy jak babochłopy.A zreszta nie podoba Ci sie ,to nie patrz,to wolny kraj i kazdy robi to na co ma ochote.A naszego kapitana zo staw w spokoju,albo załatw sprawe osobiscie jak jestes taki wszechwiedzacy.

Sz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daj spokój dziewczyno...widze JAK wyglądacie bo trenuje he he he,Koledzy opowiadają więc WIEM nie mało na wasz temat,a poza tym TO WIDAĆ-TZN WASZE SKANDALICZNE ZACHOWANIE,KTÓRE nie przystaje porzadnym dziewczyną...Otwórzcie w końcu oczy i przestańcie gwiazdować bo bez kitu nie macie czym.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dziewczyny trochę pokory...Chociaż nie za dobry wygląd zewnętrzny zamaskowałybyście nienagannym zachowaniem.A tu ani dobrze się nie zachowujecie,a tym bardziej lepiej nie wyglądacie.Zacznijcie najpierw mieć szacunek do samych siebie i innych,a dopiero póżniej oczekujcie go od kogoś... bo jak na razie to nikt do was szacunku nie ma,a z tąd nasuwają się wnioski :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wuesz co ja nie wiem co Ty trenujesz,ale napewno nie rugby.I nie mow,ze nas widziales,bo napeno ktoras z nas spodobalaby sie Tobie.Jestesmy normalnymi dziewczynami i co do wyglądu,to raczej nikt nie mial nigdy zadnych zastrzezen.Wiele z nas ma chlopakow,wiec to o czyms swiadczy.I nie mow,ze gwiazdujemy,bo tak nie jest,a wkurza mnie jesli ktos tak mowi o nas,bo wtedy widac,ze kompletnie nas nie zna.A o pokorze ,to Ty mi nic nie mow,bo ja wiem co to jest.mylisz sie co do nas i taka jest prawda.I tez bys sie nauczyl szanowac innych,bo jak narazie to nie wiesz co to szacunek do innych,jesli tak piszesz o nas.

Sz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trenuję rugby diewczyno i to w 1 składzie,bez komentarza!!!!!!!!!!!o waszych wyglądach tym BARDZIEJ.............BBUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAHHHHHHHAAAAAAHHHHHHHHHAAAAAHHHHHAAAAAgnieszka napisał(a):

> Wuesz co ja nie wiem co Ty trenujesz,ale napewno nie rugby.I
> nie mow,ze nas widziales,bo napeno ktoras z nas spodobalaby sie
> Tobie.Jestesmy normalnymi dziewczynami i co do wyglądu,to
> nikt nie mial nigdy zadnych zastrzezen.
>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A taką jak Wy to nie jeden z Nas brzydziłby się w wasze tłuste d***** kopnąc bo mogłoby buta zassać a WIADOMO-Rugbbiści mają nie małe stopy......Znam typów którzy was r******(wiadomo że nie na dłuższą mete bo jesteście storbiałe-kłodziska-ale Oni to r****** co popadnie)URODĄ,INTELIGENCJĄ,SKROMNOŚCIĄ I OBYCIEM-KULTURĄ OSOBISTĄ-TO wy NIEEEEE GRZESZYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PASZKWILAKI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przestałeś już sapać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A niby w jakim miescie ty grasz,w jakim ty wieku jestes?Chyba grasz w pierwszym skladzie ligi podworkowej,jezeli grasz w arce,to napewno wiesz kim jestem,ale moze ty bys powiedzial mi kim ty jestes,to porozmawiamy na zywo jesli masz tykle odwagi.

Sz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odnosnie twojej wypowiedzi zastanawiajace jest komu tu brakuje taktu,kultury osobistej,inteligencji itd.jak mozna oceniac ludzi ktorych sie nie zna i wypowiadac sie w ten sposob o kobietach uzywajac tak prostych okreslen jak cyt."babochlopy"...zadziwiajacy sposob wyrazania sie ,wiem ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania ,tak wiec kobiety rugbistki maja prawo do obrony wlasnej godnosci.....jezeli jestes ta osoba za ktora sie podajesz ,uprawiajaca ten sam sport to powinienes okazac troszke szacunku do wszystkich zawodnikow bo jest to dosc chamskie pisac o nas takie rzeczy bez zadnego konkretnego powodu po czym przychodzac na trening podawac kazdemu kolejno reke.Obrazajac druzyne kobiet obrazasz takze siebie.....WIEC KTO TU JEST NIE FAIR.Konkretyzujac twoja wypowiedz mozliwe jest ze przez takich zawodnikow jak ty wysuwane sa takie opinie pod adresem klubu,ktore czesto sa bledne.P.S.moglbys miec na tyle odwagi zeby powiedziec nam to w twarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do &amp

Co do tej "godności"rugbystek to muszą ją MIEĆ-niestety tak nie jest,same sobie zapracowały na taką opinie WIĘKSZOŚCI...Smutne ale prawdziwe a co do zawodników to się nie ośmieszaj bo rzadne z nich zawodniczki...A jak się uwarzają za "zgrabne piękności"(CHYBA ZWARIWAŁY!!!)to człowieka krrew zalewa i trzeba,trzeba im otworzyć klapki na oczach!Nie oszukujmy się i przestań pisac juz te farmazony,bo tak czy inaczej beka z nich ZAWSZE bedzie ZAWSZE I WSZĘDZIE!Koniec tematu bo już nużący stał się-nie zawracam sobie głowy ŚCIERWEM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawodnik(gdynia) napisał(a):

> A taką jak Wy to nie jeden z Nas brzydziłby się w wasze tłuste
> d***** kopnąc bo mogłoby buta zassać a WIADOMO-Rugbbiści mają
> nie małe stopy......Znam typów którzy was r******(wiadomo że
> nie na dłuższą mete bo jesteście storbiałe-kłodziska-ale Oni to
> r****** co popadnie)URODĄ,INTELIGENCJĄ,SKROMNOŚCIĄ I
> OBYCIEM-KULTURĄ OSOBISTĄ-TO wy NIEEEEE
> GRZESZYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PASZKWILAKI

Niewiele wiem o rugbby, i po tym co przeczytałam wiedzieć nie chce, ale nie moge się nie wtrącić jesli mowa o wyglądzie, ach jak to miło czyjeś wady wytykać co ? szkoda gadać.....wiem jak wyglądają panowie rugbbiści i daleko im do mojego ideału faceta ( ale nie o moje ideały tu chodzi ) cóż....porównanie do hipopotamów równiez panów jest stosowne a do tego , teraz juz wiem ze i w rozmowie chawstwo i słoma z butów.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludzie przeciez wy sie ponizacie oboje............
Agnieszka tym ze mu ospisuje.......a zawodnik tym ze jesli ma nawet cos do "rugbistek" to moglby sobie darowac........... przestancie i uszanujcie ten sport........ on naprawde nie zasluguje na szarganie mu opinii........
pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu nie chodzi o sport,tylko dziewczyny,ktore sa ponizane.Nie pozwole na to,zeby ktos mnie obrazal i tyle,wiec to moja sprawa czy odpisuje czy nie.a rugby akurat nie stoi tu w zlym swietle.

Sz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie tewierdze ze to nie Twoja sprawa czy mu odpisujesz czy nie.... ale zastanow sie czy to ma sens, chlopak ma takie zdanie a nie inne i nic mu tego zdania nie wyperswaduje, a rugby ma tu szargana opinie, bo wiadomo, ze nie wszyscy musza sie zgadzac na temat czy powinny grac w to kobiety..................... ale nie musicie sie w 2 jako zawodnicy obrazac nawzajem.nie na tym to chyba polega, co? .......
A fakt faktem kobiety "arki " nie maja zbyt ciekawej opinii.... zreszta jak mezczyzni..... nie uwlaczajac tu nikomu...........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawi mnie co sprawilo ze masz o nas takie zdanie nie sadze zeby byly to prawdziwe oskarzenia bo wiemy co robimy i jak sie zachowujemy a to co wypisujesz nie przypomina mi zachowania zadnej z nas nie zyczymy sobie szargania naszego imienia tylko dlatego ze jakis balwan ma na to ochote.LEPIEJ PRZESTAN PLAKAC I SIE ZALIC NA FORUM BO TO ZALOSNE ZAJALBYS SIE CZYMS POZYTECZNYM np.zacznij chodowac swinie dobrze sie z nimi dogadasz a tak na powaznie to zapraszam na spotkanie z nami z mila checia porozmawiamy z toba moze opowiesz nam ciekawostki z naszego "ciemnego"zycia pozdrowienia P.S JAK NA IRONIE JESTES JEDNYM Z NAS ZASTANAWIAJACE NIE PRAWDAZ????????????????????????????????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kontroluj q****,NIKT z zawodników nie jest jednym z was-wypłochy,chyba się z******** butaprenem i nie udawaj że z was świętoszki....bo i tak WSZYSCY znają prawdę,bo z palca to napewno0 nie jest wyssane.Naucz się pokory stary małpiszonie i swoje stado świniar taplających się w błocie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do Świniar-rugbystek

Sorry ziomek ale to miało być DO TYCH HIPPOPOTAMÓW-"rugbystek-" strzelających z puchy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
siemasz wypłochu zastanów sie chłopie co ty piszesz za głupoty na temat tych rugbistek z arki bo to sa jakies bzdury,dziewuszki sobie graja i grac będą mają niezłe wyniki i tyle,a ty sie czepiaj kogo innego.Bo to i tak nic nie da ze powypisujesz sobie wulgaryzmy pod ich adresem bo one napewno i tak maja to głęboko.......i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ej bez przesady kimkolwiek jestes wez sie w garsc bo to nie wypada.........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

000

to ze E.J {kapitan druzyny) ma taka opinie jaka ma to nie znaczy ze wszystkie dziewczyny z arki sa takie jak ona wiec nie osadzaj ludzi tylko po wygladzie czy tylko glupich plotkach !!!! poznajac te dziewczyny uznasz ze nie miales racji mowiac ze to babochlopy bo wcake tak nie jest!!!!! ja znam te fantastyczne babki osobiscie i wiem ze kazda z nich jestb inna tzn. ma inny charakter, wyglad , poglady na zycie!!! mowie ci nie warto mowic ttakich rzeczy o nich na forum! jak masz cos do nich to przyjedz na mecz lub trening i porozmawiaj z nimi, a zohbaczysz ze twoje wyobrazenia o nich sa zupelnie odmienne.. TO ZE JEDNA Z NICH JEST TAKA JAK MOWISZ TO NIE ZNACZY ZE WSZYSTKIE SA TAKIE!!!ZASTANOW SIE NAD TYM. TO NAPRAWDE z*******E DZIEWCZYNY!!!! jestem tylko ciekaw co one ci zrobily ze masz na nie takie jazdy?? odpowiedz mi na to pytanie! POZDROWIENIA !!!! TYLKO ARKA GDYNIA!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PEWNIE jesteś k**********-kierownikiem którego NIKT nie chce w klubie(TO WSZYSTKO JASNE") i nie masz własnej dumy żeby sam odejść tylko szukasz poparcia u Silosa i Zająca-rzenada-byś się wstydził,co ja mówię tego nawet to ty za grosz nie masz,chociaż za "parę groszy"jestem PEWIEN żebyś sprzedał się jak q**** na ulicy...Zresztą to robisz.Przestań lizać WSZYSTKIM d*** i w koncu ODBIJ o NAS!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykre, ale prawdziwa jest opinia o dziewczynach Arki uprawiajacych "rugby" ..... ciekawi mnie dlaczego wypowiadaja sie akurat te, ktore z ta opihia maja najwiecej wspolnego , prawda Ewelinko?.....
A panowie- jesli macie tym "panna" cos do powiedzenia na ich temat, mozecie powiedziec to troszeczke delikatniej..... hmmm powinny zrozumiec...........
Pozdrowionka_ Arka Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szacunek dla dziewczyn ktore graja w rugby.
Nie poddawajcie sie i grajcie dalej...
Trzymam za Was kciuki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No jam mam takie zdanie że baby od rugby Z DALEKA

JA

Myślę więc... jem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

do góry