Widok

Do forumek które zrobiły sobie makijaż permanentny górnej powieki

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy warto? Bo osobiście bardzo podoba mi się kreska nad górną powieką, ale zastanawiam się właśnie, jak to wygląda w realu po zrobieniu jej metodą permanentną. Ładniej wygląda gruba czy cieniutka kreseczka? I czy zdecydowałybyście się na nią drugi raz?
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem bardzo zadowolona :) mam raczej dosc cieniutka i drugi raz tez bym sie zdecydowala :)
image
image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za info, w takim razie ja też się zdecyduję. Doradź mi proszę tylko, czy warto żebym ją zrobiła teraz (3 tyg. przed ślubem), czy może lepiej się wstrzymać i zrobić ją potem, żeby ewentualna opuchlizna zdążyła mi zejść?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam grubą i wydłużoną:)
możesz spokojnie zrobić kreseczki, z tymże po miesiącu trzeba zrobić poprawkę, ponieważ podczas gojenia pigment może zejść w niektórych miejscach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam cieniutką i również jestem bardzo zadowolona i również zrobiłabym drugi raz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
gdzie robilyscie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robilam u Pani Kasi w salonie Awangarda w Gdyni Cisowej,rewelacja :)

Poprawialam po okolo 3 tygodniach,po kilku dniach zeszla opuchlizna,ale tez duzo zalezy od wrazliwosci oka, ale zdecydowanie polecam :) a Pani Kasia jest boska :)
image
image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://makijazpermanentny.com/

To strona Pani Kasi.
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
bardzo boli taka przyjemność?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja przyznam że mnie bolało jak jasna cholera........ Mam kreskę górnej i dolnej powieki.
Masakrycznie opuchłam- miałam 2 dni urlopu :)

Mimo to zrobiłabym raz jeszcze bo to niesamowita wygoda, szczególnie latem :)

Co do robienia makijazu permanentnego 3 tyg. przed ślubem, to jednak bym odradzała. Nigdy nie wiadomo jak to się przyjmie, czy będa jakieś komplikacje itd...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
powinno byc wiecej fot - przed - po

to zdecydowanie najlepsza reklama, lub najlepszy odstraszacz... bo nie zawsze to co ktos opisuje "mam swietny makijaz" oznacza ze jest on swietny, czesciej jest tak sztuczny i oczoebny ze miazga...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
wyglada to swietnie wg mnie :) ale jesli sie zdecydujesz to nie idz do studio body w gdyni chyloni pod domem towarowym... to jak oni tam to robia to tragedia! zamiast kreski zrobią Ci fale.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Panią Bożenę , jestem tydzień po zrobieniu kresek i tylko jeden dzień miałam uczucie dyskomfotu, leciutko opuchniete powieki. Kreska jest idealna , jak pociągnięta flamastrem. Zdecydowałam się na p.Bożenę ,bo jest jedną z najlepszych linergistek w T-mieście, a obejrzeć efekt jej pracy na moich oczach, ból prawie zerowy, bo ma świetne znieczulenia ( a ja mam bardzo niski próg bólowy ) . Namiary na Panią Bożenę podam na maila.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę o kontakt do Pani Bożenki
paulunia.m@gmail.com
Alex i Max 01.07.2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy któraś w Was robiła to na opadających powiekach ?? Bo ja takie mam i nie wiem czy jest sens robić kreski na górnych powiekach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłam,efekt jest-oczywiscie nie tak spektakularny jak przy "normalnych" powiekach,ale mi wystarcza.na co dzien i tak zawsze sie maluje,jednak bez kreski czulabym sie goło.Robiłam 3 lata temu w gdyni na legionow,Pani przyjmowala w gabinecie lekarskim.Rewelacyjna kobieta,znieczulenie zadzialalo w 100% ,nic nie czulam,efekt utrzymuje sie nienaruszony doi dzis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lepiej zrob sobie zabieg podnoszenia powiek i wtedy zrob kreske. Z wiekiem bedzie tylko gorzej wiec warto w to zainwestowac. Na opadajacych powiekach nawet cieni nie wyeksponujesz specjalnie. Pozdrawiam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo proszę o kontakt do p. Bozeny anna.m.sikora@wp,pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Danusiu prosze podac mi namiary na p.Bozene chetnie porozmawiam i moze dam sie namowic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boli??? Nic a nic! Laskotanie i dyskomfort ale nie bol!! Ja mam zrobione wszystko brwi,oczy i usta...Usta troszke bolaly ale nie tak zeby sie na to nie zdecydowac, brwi miejscami ciut ale bardziej pieklo znieczulenie i kreski..kreski moglabym robic co tydzien :) ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Boli bardzo, znieczulenie nakpadaja co oko czyli czesto a i tak boli... ja mialam eczoraj bardzo mi opuchly powieki a po nocy sa jedzcze wieksze... ale brwi robilam wczesniej i nigdy nie zalowalam. Polecam pani Karoline Konkiel z Gdanska. Ma tytul ubieglorocznej mistrzyni makijazu w ttn roku drugie miejsce!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poprosze namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam kreski na powiekach autorstwa Aleksandry Góreckiej i jestem nimi zachwycona. Szczerze mówiąc już sobie nie wyobrażam tego,że znów musiałabym męczyć się z eyelinerem czy kredką. Zabieg nie był nieprzyjemny, znieczulenie zadziałało, a efekt jest świetny:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, moje brwi niestety po kilkuletnim wyrywaniu po prostu przestały odrastać :( henna trzymała się góra trzy dni. Postanowiłam zrobić sobie brwi, ale nie u linergistki, tylko w profesjonalnym studio tatuażu. Zdecydowała nie cena, która jest naprawdę o kilka stówek mniejsza niż makijaż permanentny, ale fakt, że nie trzeba go poprawiać ani poprzez korektę, ani za parę lat. Zrobiony raz zostaje z nami cały czas za kilkanaście lat może trochę zblednie. Ja jestem brunetką i mam zrobione brwi brunatne (czarnych się nie robi, bo wyglądają strasznie sztucznie, co w efekcie jest bardzo nie estetyczne - mówi mój tatuazysta), Moje brwi maja idealny kształt, bo sama sobie zrobiłam kształt w domu na spokojnie przed tatuażem i co najważniejsze wygladaja jak 2 dniowa henna lub jakbym poprawiła je cieniem. Jestem bardzo zadowolona bo wygladaja bardzo dobrze i wiem ze nigdy nie zmienia koloru np. na różowe po kilku latach jak u nie których widziałam lub zielone... Sam zabieg trwał góra 15 min. opuchlizny nie miałam. Ból bez znieczulenia był do wytrzymania choć mój próg bólu jest bardzo malutki. U lingeristki zrobiłam kreski na górnej powiece, ale tylko dlatego ze mój tatuażysta nie chciał się podjąć kresek, gdyż skóra na powiece jest zbyt ciężka i łatwo uszkodzić gałkę oczną maszynką do tatuażu.... Z kresek jestem nie zadowolona, bo jedna końcówka idzie trochę wyżej niż druga. Za 3 tyg. mam korektę, mimo to kreski są "mało moje" i w cale się tak nie maluje jak mi babka teraz zrobiła, chociaż widziała jak miałam namalowane i zrobiła sobie specjalnie zdjęcie. Oko wygląda na razie, jakby było "niedokończone" a ja sama nie umiałabym się równo pomalować. Ból mimo znieczulenia był 10 razy gorszy niż tatuaż brwi bez znieczulenia :( Boje się korekty bo znów ten ból i pieczenie :( :( :( Na ta chwilę jakbym mogła cofnąć czas, nie zrobiłabym, ale jak już zrobiłam to i muszę poddać się korekcie...

Viframa
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uważam, że warto, ze swojego jestem bardzo zadowolona, co prawda swój robiłam w Warszawie, bo moja siostra tam mieszka i poleciła mi pewien salon. Nie byłam przekonana bo bałam się że będzie się paprać ale siostra przekonała mnie, że jeżeli sprzęt jest dobry jakościowo to i makijaż będzie udany , ja miałam robiony urządzeniem z biotekpolska. Jak macie masz możliwość dowiedzieć się z jakiego sprzętu korzysta salon kosmetyczny, to sprawdź opinie tych urządzeń w internecie. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja mogę się wypowiedzieć z większej perpektywy czasu, bo robiłam kreski 6 lat temu i trzymaja się świetnie!! To też świadczy o tym, jakiej jakości tusz został użyty, moja Mama robiła w innym miejscu niż ja i po 2 latach miała już szaro-bure kreski a ja mam wciąż pięknie czarne.
Robiłam je w salonie Maryla na Jagiellońskiej w Gdańsku, właścicielka, Pani około 50tki ma już kilkunastoletnie doświadczenie w makijązu pernamentnym. Co ważne, robi kreski z wielką precyzją i robi je "głęboko" także miedzy rzęsami, co daje jednoczesny efekt zagęszczenia rzęs u nasady. Kreski wyglądają bardzo naturalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam w La Nika w Gdańsku, takiej kreski na oku nie miałam nigdy - idealny kształt! Polecam, niesamowita wygoda i oszczędność czasu! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robilam w invikcie u p. Dominiki rewelacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam cienką, taką delikatną. Grubej nie chciałam, przecież taką kreske robi sie na wieksze wyjscia,po zmyciu podkladu czy rzes, powieki z taką mocną kreską nie wyglądają ladnie... Robilam w salonie Jest Pieknie w Warszawie i dla mnie rewelacja- bardzo subtelny efekt, bez przerysowania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie? (56 odpowiedzi)

Hej, dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W...

Co na szorstkie dłonie? (68 odpowiedzi)

Dziewczyny, pomóżcie, bo nie mam pojęcia czego używać. Wszystko mnie zaczyna uczulać (nigdy nie...

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

do góry