Widok

Do mam z Pruszcza-drogeria błękitna

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Nigdy tam nie byłam, ale słyszałam, że ceny mają super. Czy orientujecie się, czy ta przy rondzie i za urzędem gminy (na obrońców wybrzeża chyba) to to samo, czy tylko zbieżność nazw?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosik to ta sama drogeria,ceny są rzeczywiście świetne np duże opakowanie pampków pampers 45zł,środki czystości dużo tańsze,pur płyn do mycia naczyń 3.99zł,ajaks do podłóg 4.99 a ja zawsze płaciłam 8.99,tak samo za pur-7.99

Teraz zaopatruję się tam raz w miesiącu,bo na prawdę warto !

Sprawdź,sama zobaczysz...udanych zakupów;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
maje kuzynki i koleżanki tam robią zakupy i ceny naprawde są rewelacyjne!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkam niedaleko i potwierdzam, ceny extra niskie
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę o bliższe namiary na te drogerie. Koło którego ronda, bo ostatnio w Pruszczu ich przybywa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolo tego ronda na Chopina czyli w Arbacie :)
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam, ceny bardzo konkurencyjne :)
niestety bardzo czesto ogromne kolejki i niezdecydowane kobiety ktore przychodza wachac sobie perfumy, kremy, wybierac farby do wlosow i ogolnie marudza... zamiast przyjsc z karteczka co potrzeba :) jak chcecie poogladac to idzcie do rossmana ;-)

ogolnie polecam

robie zakupy w tej na niepodleglosci
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do aleksandraa20, bez przesady każdy ma prawo wyboru, możliwość wypróbować coś nowego. Przecież każdego produktu są różne marki, ceny, rodzaje. Więc trzeba się zastanowić.To nie znaczy MARUDZIĆ ! Do kupujących, radzę chodzić w tyg. bo w sobotę masakra.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram aleksandrę w 100 % jest tam dość ciasno i jak się stoi długo w kolejce a taka Ci zacznie wymyślać a to nie a może tamto to można zemdleć ;-(

wybrać w rossmanie powąchać i przyjść z kartką- dla niezdecydowanych ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A rossmana juz tez niebawem otworzą w Pruszczu :)
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
gdzie???? super by było!
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie gdzie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie gdzie ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na przeciwko Apteki Wałowej tam gdzie byla biedronka :)
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
i tu jesteś w błędzie, z powrotem jest tam biedronka ;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ceny mają faktycznie bardzo atrakcyjne, wybór też duzy
ja kupuje w tej na Niepodległości i potwierdzam że w soboty kolejki są duuuże :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale super z tym rosmanem w Pruszczu a cos wiadomo czy tego lidla buduja ?
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w miejscu biedronki na przeciwko apteki wałowej, nie będzie rossmana, bo po wyremontowaniu lokalu z powrotem jest tam biedronka ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda że znowu jest tam biedronka :-(((
rossman bardziej by się przydał...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie co z tym lidlem? a powiedzcie co buduja na bursztynowym obok tesco?
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bursztynowym obok tesco słyszałam,, że ma być jakiś market budowlany, chyba Nomi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też słyszałam że ma być tam Nomi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozumiem , dziekuje, z mezem wszystko obstawialismy procz marketu budowlanego:)
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja preferuję sklepy samoobsługowe, jak Rossman ;-), gdzie jest dużo miejsca, można sobie powybierać, pozastanawiać się. Nie lubię pytać ekspedientki, czy mogę zobaczyć to, powąchać to itp., krępuje mnie taka sytuacja. Ostatnio potrzebowałam płyn do higieny int. a tam były tylko Ziaja jakieś trzy rodzaje. Generalnie mały wybór towaru, ciasno, zamieszanie, nie chodzę tam wcale, prędzej jadę do marketu raz na dwa tygodnie po kosmetyki.
Jeżeli chodzi o Rossmana, to baaaaaaaaaaaaaaaardzo by się przydał, bo naprawdę brakuje tu drogerii z prawdziwego zdarzenia. Kiedyś była Aster koło ronda wlaśnie, ale padła niestety, a tak blisko miałam, teraz po głupi szampon trzeba jeżdzić łeee.
Za Lidlem w Pruszczu też tęsknię, bo jak na razie to same biedrony wkoło, choć dobre dobre, jestem ich bywalczynią.
A wogole to to Tesco, to mogli zrobić takie z prawdziwego zdarzenia, jak na Chełmie, z galerią, by były takie sklepy jak CCC, Orsay itp.
A tak to nie narzekam na Pruszcz, pozdrawiam mieszkanki tego małego miasteczka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie gresz nie zdecydowana..... idz i przepłacaj, a drogeria błekitna suuuuuuupeeerr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziewczyny jest jkais numer telefonu do tego sklepu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak tam z pieluchami pampers jka ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rossman by się bardzo przydał, generalnie marzy mi sie jakięs centrum handlowe , gdzie po godz 18 bede mogła kupić dziecku kapcie do przedszkola itd, a tak trzeba jezdzic dalej
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś z tą starą cukrownią maja robic byly juz jakies rozmowy co ma tam byc byly propozycje ze kino i dom handlowy ale na czym staneło to nie wiem
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak to jest to samo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ta błękitna jeszcze istnieje ;p? poda ktoś adres gdzie to jest :)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niepodległości bodajże 9 :), chusteczki huggiers pure 3,99
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i w arbacie to na chopina
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ceny są super, wybór super ale to wciskanie wszystkiego to ja już czasami nie wiem jak się bronić :) A może to, a może jeszcze to a może by pani to wzięła, a to mamy super teraz...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem stałą klientką "błekitnej", ale ostatnio mój szwagier przywiózł z Niemiec najzwyklejszy płyn do płukania i pachniał o wiele intensywniej niż lenor z błękitnej.
wczoraj kupiłam tam żel do prania persil klasy bussiness(taki do hurtowego prania w hotelach, itp.) za 70 zł, pytałam czy oryginalny...tak, oczywiście. i co? zastanawiam się gdzie macie punkt rozlewni tych środków? tak się po prostu nie robi, ale cóż jesteśmy w Polsce, więc jak sobie przywiozę proszek z Niemiec to bede miała oryginał.
Polecam jednak Rossman
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zastanowi się pani jakie pisze pani głupoty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
a jak poznać że proszek był "rozrabiany" ? szczerze to kiedyś się nad tym zastanawiałam. no bo w płynie to nie problem, ale proszek chyba nie bardzo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo proszku się nie rozrabia,tylko do niego dosypuje. Kupują w opakowaniach zbiorczych, a potem rozsypują w mniejsze po uprzednim "ochrzczeniu". Każda drukarnia wydrukuje obecnie opakowania łudząco podobne do oryginałów. Ostatnio opisywali szajkę, która właśnie na Pomorzu tym się zajmowała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mnie wkurza to że za każdym razem panie chcą wcisnąć 50 dodatkowych niepotrzebnych mi rzeczy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest racja, wciaz cos wciskaja. Ale nigdy tam nie kupie plynu do plukania.. na moje oko jest rozcienczany
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanowi się pani jak może być płyn rozpieczony,przywozili sobie Z niemiec,a teraz kupuje żale płyny wszystko w Błękitnej mają dobre produkty żadne nierozocienczan.e,giełdzie można kupić lub na rynku rozlewany,a nie w Bł ekitnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a może i racja, mają fajne promocje, gratisy.na oko mojej mamy oryginały:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy drogeria przeniosła się czy jej nie ma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeniosła się pod Centrum Chińskie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie to jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Centrum chińskie to nowo otwarty obiekt obok "Arbatu", bardzo atrakcyjny jak na Pruszcz, odzież, zabawki, kosmetyki, biżuteria, buty, pierdółki jak w sklepie za 5 zł, mozna znależć super rzeczy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co myslicie o chinczyku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Duzy wybór towaru ale ceny niezbyt niskie, sandały za 50 zł to gruba przesada, zwłaszcza że teraz na wyprzedażach można kupić towar lepszy jakościowo za niższą cenę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie przyjmują zwrotów, chyba, że wymieniają na inny towar, ale nie oddają gotówki, trzeba przemyśleć zakupy. ale ja lubię tam zagladać, niektóre rzeczy sa fajne, inne drogie, ale mozna coś wyszukać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niestety tez potwierdzam że coś z tymi produktami było nie tak. te same kosmetyki dla dziecka, jedne zakupione w aptece a drugie w drogerii, córkę uczulały tylko te ze sklepu. Podobnie było z płynem do prania, po którym również miała wysypkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chemia z Niemiec na sprzedaż koło Faktorii(jak juz się skręci na faktorię) w sklepie elektrycznym czy takim z farbami, obok powstajacej pierogarni.
maja tam proszki, płyny, oryginalne niemieckie artykuły.ceny ok, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś się orientuje czy są może jakieś promocje na pampersy w Błękitnej? Interesują mnie Happy albo oryginalne Pampersy :) z góry dziękuję za informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

klientka stala

Witam sa bardzo fajne promocje na happy i na orginalne pampersy, wczoraj kupowalam w blekitnej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
racja.. i dodatkowo się nie znają na tym co sprzedają... prosiłem o płyn wybielający do WC.. dostałem drogi żel Harpic (czy jakoś tak) i po za smrodem z łazienki nic nie dał ;(

NIE POLECAM ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś było lepiej teraz to naciągają jak tylko mogą. Kilka razy wcisnęły mi babki bardzo drogie kosmetyczki do makijażu dużo taniej, po nich bardzo bolały mnie oczy. Myślę, że niektóre rzeczy można tam kupić np. pampersy ale reszta to nie wiem czy warto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem stała klientka drogerii błekitnej od poczatku jej istnienia sprzedawcy znaja i umieja doradzic maja konkurencyjne ceny e porőwnaniu do innych sklepőw maja jednak najtaniej ja tylko kupuje w błekitnej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trochę przeginają chciałam proszek dziecięcy do koloru to Pani mi wmawiała, że do białego też będzie ok jak będę prać do 40 stopni.. akurat..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bardzo polecam superfarm, hebe też jest niezła no i rossman.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma to jak samemu dotknąć, powąchać, a nie tam...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lubie robic zakupy w drogerii blekitnej maja ceny konkurencyjne do superpharm i rossmanna duzu razy przeplaciłam i w rossmannie a juz nie wspomne jak drogo jest w superpharmie .Chodze do błekitnej bo maja najtansza Chemie i kosmetyki polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musze przyznać ze drogeria błękitna ma super ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"klientka,ania, podbijam "wszystko napisane z jednego komputera 89.66.39.* nie ma to jak reklama własna :D Lubię błękitną bo mają dobre ceny,ale nie można w spokoju stanąć powąchać,pooglądać bo nie jest to sklep samoobsługowy. Na dodatek denerwujące jest to wciskanie innych produktów albo " nie chce Pani płynu do wc, a ściereczki niemieckie mamy w super cenie". Dobrze,że podobno rossman ma w końcu powstać w Pruszczu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak tą galerię w centrum wybudują to będzie i Rossmann i McDonald,też nie mogę się doczekać. A Błękitnej nie znoszę i nie chodzę mimo,że mam "rzut beretem".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie ma być ta galeria ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Rossman nie powstaje przypadkiem na ul. Grunwaldzkiej w budynku dawnego Społem marketu nieopodal Urzędu Miasta? Takie pogłoski ostatnio słyszałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
galeria ma być gdzieś w okolicach Chopina-Kossaka, teren już wykupiony a prace mają ruszyc w tym roku, zakończyć się w 2015 (o ile pamiętam ma sie nazywać Galeria Bursztynowa)
mają być kawiarnie, restauracje, sklepy z odzieżą, drogerie, delikatesy - podobno toczą się (toczyły się?) rozmowy z potencjalnymi nabywcami ale nie znam szczegółów - był jakiś czas temu artykuł na trojmiescie :)
też się cieszę ze powstanie takie miejsce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
galeria ma być gdzieś w okolicach Chopina-Kossaka, teren już wykupiony

Ja myślałam,że koło Stokrotki w parku, przecież tam wszystko rozkopane, poco tam kładą rury, kable itp. co tam powstanie? O Rossmanie przy Urzędzie nie słyszałam, tam był też Mielnik tak? faktycznie budynek by się nadał. Kiedyś pisałam maila do Rossmanna, to mi odpisali,że szukają w Pruszczu obiektu o odpowiedniej powierzchni handlowej. to może znależli ;-D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
odbiegając nieco od tematu błękitnej- Pruszcz potrzebuje sklepów typu hm, reserved, itd. i rossmana także, bo ciągle trzeba jeżdzić do Gdańska.Ale Mc Donalda się obawiam w Pruszczu, a raczej swojej wagi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://pruszczgdanski.naszemiasto.pl/artykul/galeria/pruszcz-gd-pierwsza-galeria-za-2-lata,1580253,t,id.html

takie są plany a jak będzie zobaczymy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak w tym budynku byl mielnik :-) fajnie by bylo miec jakies firmowe sklepy w Pruszczu :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Galeria Bursztynowa stanie na 4 tys. m kw pomiędzy ulicami Chopina i Kossaka . Sama galeria będzie miała 7-8 tys. m kw powierzchni na dwóch kondygnacjach. Powstaną dwa wejścia - od strony ul. Chopina i ul. Kossaka (od tej strony będą wjeżdżać pojazdy).

To ja nadal nie kumam co to za budowa koło Stokrotki. Tej galerii niby na Chopina to ani widać ani słychać, artykuł z 2012 r. galeria powstać miała więc w 2014.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koło kościoła Kozala ma powstać obiekt handlowo-usługowy, investorem jest Kleba invest. Na stronie jest tylko, że w 2013r aktualnie realizują Ratail Park. Czyżby to tu?? ktoś coś wie na ten temat. Teren dopiero ogrodzili, coś zaczęli wyznaczać... hm... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mniej więcej pomiędzy "starym ośrodkiem zdrowia" w Pruszczu a Biedronką jest parking, a obok plac budowy. Facet z parkingu jakiś czas temu powiedział, że właśnie tam obok powstanie Galeria Bursztynowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taak to ta sama firma ta sama "rodzinka to prowadzi" bardzo polecam ten sklep sympatyczna obsługa i ceny bardzo rozsądne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Co do sympatycznej obsługi miałabym zastrzeżenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ceny maja bardzo konkurecjne, a teraz maja specjalne ceny na pampersy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja właśnie przez tą "sympatyczną" obsługe przestałąm tam chodzić, może wkrótce otworzą rossmana to pojda z torbami
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bija rossmanna cenowo , rossmann w porownaniu do nich jest drogi szkoda przeplacac w tych czasach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bardzo bardzo dziekuje ceny umaja bardzo fajne warto tam robic zakupy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz tam nie robię zakupów bo wciskaja i naciągaja na produkty marnej jakości
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
dla mnie też bez rewelacji, ostatnio kupuję na rynku w małym sklepiku kobieta ma produkty oryginalne z Niemiec, proszki są prawdziwie niemieckie, pięknie pachną, ma też słodycze.i dobre ceny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
No i po wielu plotkach od kilku lat - w końcu otwierają rossmana :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koło Urzędu Miasta, w tym budynku gdzie był spożywczy. Tylko nie wiem kiedy,ale napis na sklepie już jest, więc chyba niebawem. Mi się jeszcze marzy McDonald.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
otworzyli tego rossmana, ale błekitna jest samoobsługowa! świetnie, że pomysleli o tym i ze jednak robią pod klienta wszystko co w ich mocy! bardzo się staraja, doceniam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Pruszcz Gdański

Domy Kopernika (35 odpowiedzi)

Okolica osiedla jest cicha i spokojna, otoczona naturą. Blisko powstającej inwestycji znajduje...

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

do góry