Widok

Do osób zarejestrowanych w Urzędzie pracy

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Praca Temat dostępny też na forum:
Czy będąc zarejestrowanym w urzędzie pracy wlicza się to do emerytury?Chodzicie na podpis i co ile?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie własnie wyrejestrowali,chodzilam na podpis co 2 msc ,bo mialam fajna babke:) życiowa:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dlaczego Cie wyrejestrowali?? ja chodzę średnio co 1,5 m-ca podpisac liste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rejestrowałam się w 2 połowie stycznia, w lutym miałam tylko giełdę pracy, w marcu pośrednik i podpis, następna wizyta w czerwcu. też dobrze trafiłam na pośredniczke ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skonczyłam zasiłek i nie poszłam na nast.spotknie,nie szukam teraz pracy
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od zasiłku dla bezrobotnych powiatowe urzędy pracy opłacają składki na ubezpieczenie emerytalne więc tylko ten płatny okres wlicza się do emerytury....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest sens rejestrowania się,podpowiedzcie mi,mam ubezpieczenie przy mężu,szukam pracy ale nie wiem czy coś tam znajde,już nie raz byłam zarejestrowana,co prawda w innym mieście i nic mi to nie dało,oprócz latania po podpis.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co 3 mies podpis u mnie był.. był bo mnie wykreślili, ponieważ nie przyjechałam na termin w październiku a na karteczce wypisał mi gość na listopad.. i nie dało się im przegadać he he :/ .. Teraz ubezpiecza mnie pracodawca i składki odprowadza na umowę zlecenie.. Jeżeli chcesz to rejestruj się.. Ja sensu nie widzę, skoro masz ubezpieczenie i szukasz pracy.. :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A powiedzcie ile teraz wynosi zasiłek dla bezrobotnych?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli masz mniej niz 10 lat pracy to na reke dostaniesz przez pierwsze 3 msc ok 550 chyba z tego co pamietam a potem przez kolejne 3 460 zł
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mała ciężarówka - to teraz wszyscy lecą się rejestrować hi hi, to byłby raj gdyby tyle dawali :-)))

Jedno zero za duzo oczywiście
image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja otrzymuje teraz zasiłek przez pierwsze 3 mies. 524zł
a następne 424zł

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś kursu albo myślisz o otwarciu własnej firmy - jest sens żeby się zarejestrować :)

poza tym jeśli będziesz zarejestrowana i sama znajdziesz pracę, to przez jakiś czas UP płaci część pensji czy jakoś tak - koleżanka tak ma :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikitaa dobrze napisalam ,przez pierwsze 3 miechy dostalwalam 540 okolo ,potem przez 3 msc 460 zł ,nie wiem o co ci chodzi
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mala ciężarówka - niie denerwuj sie na moją głupote
bardzo dobrze napisalas oczywiscie, sorki, bez kawy byłam tego dnia ... a wtedy chodzę jak zombie :-)
myślałam że napisalaś przez kolejne "3 460" w sensie 3.460 zł :-)
Pozdrawiam.
image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też chodzę co 2 miesiące "podpisać listę":) roboty i tak tam żadnej dla mnie mają:)

Ale co piszecie że jak ktoś jest zarejestrowany i sam znajdzie pracę to pracodawca ma jakieś ulgi?
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak - nie znam szczegółów :) ale teraz kumpela znalazła sobie pracę, była zarejestrowana i jakąś część będzie płacił UP - nie znam szczegółów :)


http://www.pup.gda.pl/artykuly/270_178_dodatek-aktywizacyjny.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak znajdziesz sama pracę, a byłaś zarejestrowana jako bezrobotna to dostaniesz od UP przez kilka miesięcy - nie wiem dokładnie ile - pieniążki za znalezienie pracy. Mój mąż dostawał przez 6 miesięcy ok 300 zł. Teraz nie wiem czy nie jest więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba jedyny powód aby rejestrować się w urzędzie ewentualnie można załapać się na staż, bo nie słyszałam jeszcze by urząd pracy znalazł komuś normalną pracę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To ja sie podczepie pod wątek mam kilka pytań a nigdy nie byłam zarejstrowana.1 lipca moja firma zostaje rozwiązana,pracuje w papierach na 1/2 etatu nalezy mi sie zasiłek? nie ukrywam,że jak mysle o tym co bedzie to wyc mi się chce bo rachunki będa do zaplacenia i do lodowki tez trzeba cos wsadzic i zasilek nawet najmniejszy by sie przydal.Czytałam,że się należy przez 6 miesiecy,ale co jak pojde raz podpisac potem dadza mi jakas smieszna oferte ktora mi nie bedzie odpowidac i nie bede chciala i co od razu mnie skresla? i po zasillku mam?nie wiem jak to wyglada jak gadac z tymi urzedniczkami jakies zyciiowe sa w gdyni?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do stażu to warto.
Raz mi sie udało dostać do USC w Sopocie. Byłam bardzo zadowolona, bo juz na horyzoncie była perspektywa zostania (zastrzyk finansowy stażysty zostawiam bez komentarza), ale zaszłam w ciąże i idylla sie skończyła.

Też nie znam nikogo kto dostałby fajna pracę.
image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem zarejstrowana od kwietnia .mamy juz lipiec zadnej oferty z urzedu pracy nie mialam.. za kazdym razem jak tam bylam ( 2 wizyty) ulyszalam "przykro nam nie mam aktualnie ofert dla Pani".. posiadam doswiadczenie i wyksztalcenie wyzsze..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żeby dostac zasiłek musisz mieć przynajmniej najniższą krajową na umowie jeśli masz mniej to nie dostaniesz zasiłku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
załamana...a jakie studia skończyłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez jestem w urzedzie ... i tez slysze nie mam nic dla pani
mam wyzsze pedagogika ogolna po UG, plus podyplomówka z terapii pedagogicznej... pracowalam w sekretraiacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam zarejestrowana ale jak sama znalazłam prace to nie dostawałam żadnych pieniedzy od UP
wydaje mi sie ze to tylko wtedy dziala gdy znajdziesz prace w firmie ktora ma swoje ogloszenia w UP ale moze sie myle
image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi został przydzielony zasiłek, kiedy zgłosiłam się po macierzyńskim. Wcześniej pracowałam w firmie prywatnej. Dostałam na pół roku, w maju przelali mi złotówkę:D, na koniec lipca mam dostać 400zł z groszami. Jak zgłosiłam się do okienka, to Pani mi nim jeszcze siadłam powiedziała, że ma jedną ofertę, ale nie dla mnie (praca w systemie zmianowym 8-21). Od wejścia do wyjścia z Urzędu minęło dokładnie 5 minut:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, a szukacie pracy również na swoją rękę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja szukam czegoś na pół etatu, po przez ogłoszenia, znajomych itp. Jednak wszyscy studzą moje zapały, ponieważ jestem niewystarczająco dyspozycyjna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,poradzcie mi co zrobic:) jestem zarejestowana w Urzedzie,niedlugo mam tam wizytke.Od poniedzialku zaczynam prace na umowe zlecenie,na 2 m-ce,mam zadzwonic do Urzedu ze znalazlam prace i potem znowu sie rejestrowac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A niechcecie otworzyc wlasnej dzialalnosci, czy juz nie dja kasy na strt?
Teraz pomnóż to przez nieskończoność, rozciągnij na wieczność, a będziesz miał pojęcie o czym mówię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uppppp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz obowiązek poinformować UP w ciągu (chyba) 7 dni od podpisania umowy - dotyczy to także umowy zlecenia. Informacje taką można przekazać mailem. Niestety nie unikniesz wtedy ponownej rejestracji.

Sprawa może się łatwo wydać bo zleceniodawca ma obowiązek zgłosić Cię do ubezpieczenia, które teraz płaci UP. Podejrzewam ze zainteresują sie dlaczego UP Cię nie wyrejestrował.

Niestety nie wiem jaka kara grozi w przypadku gdyby to się wydało. Być może także że komuś się upiekło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję baaardzo za informację :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, musisz poinformować urząd, że znalazłaś pracę...
Ja osobiście szukam pracy samodzielnie prócz tych spotkań w urzędzie, bo niestety z dobrą pracą ciężko...a czas leci :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio jak byłam w PUP - ie była tylko jedna oferta pracy . . . poszukiwali osoby do markety do działu ryby. . .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja mam takie pytanie, jestem ubezpieczona w up wraz z coreczka. Mąz prowadzi teraz swoja firme. Powinnam sie wypisac z ubezpieczenia z up i zapisac u meza? Jaka to roznica? Dostaje teraz zasilek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla rzędu jest wielka różnica. Skoro twój mąż pracuje powinnaś być ubezpieczono u niego i to on będzie płacił za twoje ubezpieczenie a nie Urząd :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla Ciebie raczej żadna, bo masz takie samo ubezpieczenie

jak napisała Piwonia, dla UP różnica, bo zaoszczędzili by na Tobie, jak ubezpieczysz się u Męża ;), więc Wy możecie zaoszczędzić pozostając przy ubezpieczeniu w UP :D
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko teraz pytanie, czy moge zostac w up? Nie bedziemy mieli zadnych problemow?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie Urząd ma jakiej swoje sposoby by sprawdzać czy małżonek pracuje i może ubezpieczyć członków swojej rodziny inaczej UP poszedł z torbami i każdy by ciał być u nich ubezpieczony

lepiej się jakoś podpytaj lub poszperaj w necie, żebyś później nie miała nie przyjemności lub jakiej kary nie musiała płacić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdzwon nalpeiej do urzedu w innym miescie i zapytaj
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nic bede jutro dzwonila i postaram sie dowiedziec co i jak, bo teraz sie troche martwie. Chodz i tak pewnie będd musiala pojechac pozniej osobiscie:(

Dzieki dziewczyny!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez przesady.

od roku jestem zarejestrowana w UP. przy rejestracji Pani chciała ubezpieczyć dziecko - powiedziałam, że jest ubezpieczone u męża w pracy.

ja przez ten czas mam ubezpieczenie z UP.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie musisz się podpisywać pod męża ubezpieczenie. możesz spokojnie w UP być z dzieckiem. ja jak zapisałam się do UP to ubezpieczyłam pod siebie córkę i męża. mąż dostał umowę to go odubezpieczyłam :) zostałam ja i córka ale nie chce mi się jeździć po zaświadczenie o ubezpiecz. i wypisałam córkę - mąż ją wziął do siebie. i pytam się Pani czy ja też mam się wypisać skoro mąż pracuje ale ona mówi że nie skoro i tak jestem zarejestrowana w urzędzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli jednak nie musze sie o nic martwic. Uuuff... To pojde chociarz spac spokojniejsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z ubezpieczeniem nie musisz się martwić.
Ja się rejestrowałam jakiś czas temu, to Pani mnie się zapytała, czy ubezpieczenie mnie i dzieci chcę mieć przez UP, czy mam u męża w pracy.

Także UP nie patrzy na takie rzeczy

Co do wcześniejszej rozmowy, o częstotliwość zgłaszania się.
Ja byłam u nich 15 grudnia i już na 5 stycznia dostałam kolejne wezwanie w sprawie pracy :/ Ale babeczka pod którą podlegam, niestety nie wygląda za sympatycznie ;)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To fajnych macie doradców- ja jestem zarejestrowana od sierpnia i podpisuję listę co 3 tygodnie- nieźle co? Na pomoc w znalezieniu pracy nie liczyłam-cały czas bardzo aktywnie poszukiwałam pracy i znalazłam satysfakcjonujące ofertę i pod koniec stycznia zaczynam prace:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się rejestrowałam na początku sierpnia i jeszcze nie byłam wzywana. mówię o UP w Gdańsku. tylko ja nie mam kuroniówki. wiem że to istotne bo moja bratowa ma i ją wzywają. tzn. miałam wezwanie na jakoś przed Świętami ale córka chora i zwolnienie wysłałam teraz mam czekać na kolejne wezwanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak nazywaja sie Wasi doradcy?Jak ja bylma sie rejstrowac w grudniu tomnie sie pytal czy chce chodzic do nich np co 2-3 tyg czy rzadziej.
Wiecie cos moze na temat stazu lub szkolen?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W grudniu ze szkoleniami było beznadziejnie, teraz idę 5 Stycznia i zobaczę, czy coś nowego będą mieli, bo sama z chęcią bym na jakieś szkolenie poszła, jak już siedzę w domu.

Doradca nie wiem jak sie nazywa, ale babka bardzo nie miła. Skomentowała moją wizytę z córką na zasadzie
"dlaczego Pani przyszła z dzieckiem"
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ciakwe co masz zrobic dzieckiem? ja mam p. Joanne symmpatyczna kobitka
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, powiedziałam tej Pani, ze raczej z zasiłku córce opiekunki nie opłacę, a sama w tym czasie będę siedzieć w domu, ale fakt, komentarz był bardzo niesympatyczny
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze to taka pani w rudawych wlosach krotko obcietych.tez jest nie mila ,naszczescie juz do niej nie chodze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mad, tak Pani w rudych krótkich włosach.
Teraz mam znowu iść do niej, a jest jakieś rozwiązanie, żeby do kogoś innego iść ?
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kocham Urząd :D
mój Mężu od prawie 2 lat jest zarejestrowany, ani razu nie dostał żadnej oferty pracy ;), jedynie informację "proszę przeglądać sobie ogłoszenia na naszej stronie" parodia ;D

na szczęście nie musi stawiać się często, nie ma zasiłku, teraz np. ma wizytę po dwóch miesiącach ;)
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodziłam do tej apni keidys bylam wtedy na zasilku i niestety dosyc czeste wizyty,chodizlam tez z corka i rowniez padlay takie slowa od pani,(chyba nie ma dzieci)wizyta u niej byla udreka,na szczeszcie pozniej sie wyrejstrowalam i niedawno sie rejstrujac nie padlo na nia dzieki Bogu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy mozna zmienić, ja omal nie trafiłam to tej "wasze" pani, ale stwierdzila ze mam czekac i udalo sie, ze nie ona
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niestety, ja trafiłam na nią i obawiam się, że będzie mnie ciągać do UP dość często, a że jestem na zasiłku to już w ogóle

Propozycję pracy dostałam od razu za pierwszym razem, pomimo, że nie spełniałam wszystkich wymogów jakie były w ogłoszeniu, to Pani się zawzięła, żebym spotkała się z pracodawcą, bo mam doświadczenie i może ugnie się. ( a tu o uginaniu nie było mowy )

Ja co prawda nie szukam w chwili obecnej pracy, ale muszę jeździć, żeby chociaż ten zasiłek dostawać :)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie pytała czy szukam, wiec powiedzialam zgodnie z prawda, ze tak, ze wysyłam cv, nawet jedno ze strony urzadu - bez odzewu- i czekam na odpowiedzi, wiec nie musze nigdzie jezdzic, chcialabym otrzymac tą karte poszukujacego pracy, bo wtedy nie płaciłabym za kazdy bilet, ale jeszzce mi sie nie nalezy. a wiecie kiedy bedzie dostepna lista kursów? czy osobiscie czy na stronie tez?
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga M i na stronie i w urzędzie są :)

Ja mam bardzo fajną babeczkę, i zawsze mnie pyta czy wystawić od razu termin czy ma przyjść do domu wezwanie takie dłuższe :)
Poprzednio dostałam do domu po kilku miesiącach, a teraz jak byłam w grudniu umówiłam się na połowę stycznia :)
Na szczęście ta babeczka do której chodzę jest bardzo miła i nie wciska na siłę ogłoszeń jeśli nie spełnia się wymagań :) kiedyś na "zastępstwie" po giełdzie pracy trafiłam do innej co mi na siłę chciała wmusić ofertę gdzie wymagali prawie 10lat doświadczenia w branży plus 5lat na kierowniczym stanowisku :/ gdzie ja się kwalifikuję pod absolwentkę bo te moje prace dodatkowe w czasie studiów nic mi nie dają :/


Aga M Czemu nie masz karty poszukiwacza pracy?? ja w styczniu znów mogę ją dostać, bo raz na rok ją wydają :)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakie warunki trzeba spełnic aby dostac taka karte?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
owiedzili mi, ze moga ja dostac jak - bede dlugotrwale bezrobotna, zwoliona z winy zakladu pracy lub przejda jakis stac lubwartszaty, a ja od dwoch miechow szukam, skonczyla mi sie umowa i na moje miejsce przyjeli znajomą osoba, a ta , ktora zostala w dziale tez była znajoma.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://pup.gda.pl/strefa_klienta_indywiduanego/artykuly/428_724_program-dla-aktywnie-poszukujacych-pracy.html
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No fakt ja w zeszłym roku kartę dostałam po odbyciu stażu :) kartę można dostać raz w roku, więc de facto znów ją otrzymam, ale... ona jest ważna tylko z rana, więc np jak jeździłam za pracą , czy miałam "dni próbne" to akurat ani razu nie mogłam jej wykorzystać, wszędzie musiałam kasować bilety :/ ale wartą ją mieć :)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj byłam w PUP, porozmawiałam szczerze i uczciwie z moim doradcą ;) będę dostawała wezwania tak rzadko jak to tylko możliwe ;)

sama Pani stwierdziła, że szkoda czasu i kasy na dojazdy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem zarejestrowana i ani razu nie bylam na zadnym podpisie bo mi nie kazali :) a juz pare miesiecy minelo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zarejesrtowana w Urzedzie Pracy,wzielam zaswiadczenie ze jestem przez nich ubezpieczona,co by sie stalo gdybym teraz zaszla w ciaze?czy nadal bylabym przez nich ubezpieczona i chodzic tam z brzuszkiem i mowic ze nadal usilnie poszukuje pracy?a co po porodzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na dziś miałam wezwanie na parter po oferty pracy (zarejestrowałąm się w zeszłym tygodniu).
Pani w pokoju na stanowisku nr 6 w króciutkich rudych włosach dała mi ofertę naprawdę fajnej pracy - jutro zaczynam - praca sprzątanie od 7-15, weekendy wolne !
PUP nie jest taki zły !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
joanna wez mnie nie załamuj
ja tam chodze i szukam jakiegos sprzątania ! wszystko raczej dla ludzi z grupa ,zaglądam na ich strone i nic!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No mówię Ci, nie ściemniam - pytałam dwa razy dziś, bo też nie wierzyłam - nie chcą orzeczenia o niepełnosprawoności naprawdę.
Jestem bardzo zadowolona, już dzwoniłam do tej pani u której mam pracować, mam być jutro na 7:00 ;)
Też kiedyś nie wierzyłam w PUP, a dziś szłam na wezwanie bez jakiejś nadziei , załamana, bo straciłam z dniem końca stycznia pracę, i jest mi bardzo ciężko.
A to sprzatanie biura - to spadło jak z nieba.
Tobie róznież życzę powodzenia.
Wiem jak ciężko jest z pracą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
życze Ci powodzenia:) szczerze! jakbys miałą namiara na jakies sprzatanie biur/bo do marketów to ja sie nie nadaje/ to prosze daj znac:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chcę zakładać nowego tematu, więc podłączę się tutaj.

Czy aby podjąć teraz pracę - umowa zlecenie konieczne jest odebranie NIPu z US? Czy po zmianie przepisów nie wystarczy sam PESEL?

Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamufa - dobrze, okej, będę mieć to na uwadze, dziekuję i pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIP tylko dla działalności gospodarczej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zarejesrtowana w Urzedzie Pracy,wzielam zaswiadczenie ze jestem przez nich ubezpieczona,co by sie stalo gdybym teraz zaszla w ciaze?czy nadal bylabym przez nich ubezpieczona i chodzic tam z brzuszkiem i mowic ze nadal usilnie poszukuje pracy?a co po porodzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś miałam taką sytuację ( naście lat temu ) Zaszłam w ciążę będąc zarejestrowana w PUP
Przestali mnie wzywać, szukać pracy, ale ubezpieczona byłam nadal
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, mam tą samą sytuację
Powiedziałam uczciwie, że w chwili obecnej pracy nie mam jak podjąć, bo nie mam co z dzieckiem zrobić
Pani to samo mi powiedziała, że będzie mi wysyłać wezwania tak rzadko jak się tylko da :)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i widzisz :] uczciwość popłaca ;P może mamy tą samą Panią? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje Kasiu,uspokoiłaś mnie :)nie mam pracy a chcialabym dzidziusia....to juz u mnie ostatani dzwonek....ale to nie na ten wątek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusua i Kasia nie wiem u jakiej jestescie babeczki ,ja trafiłam raz do takiej wysokiej po lewej stronie w pokoju z takim facetem siedziałą /nie za szklanymi /i to dopiero był jest babsztyl!! mówiłam na nią baba drewno ! kiedy poprosiłam ja aby wezwanie mi dała na konkretna godzine bo syn do szkoły na taka i taką a 2 dni w tygodniu córka zejęcia od 10 to myslałąm ze spadne z krzesłą jak sie na mnie wydarła.ze ja tu nie przychodze stawiac im warunków!!i dałą mi na piatek na 8 rano ja niestety nie mogłąm bo na 8 syn do szkły a córka na zajęcia na 10 i byłam ok.11 i nie pzryjełąm mnie na wezwanie tylko kazałą czekac w kolejce nie odebrałam dzieci na czas,tego dnia nie mioałąm nic na koncie w tel. i płacz dzieci gdzie mama! syn w szkole do swietlicy a mnałą siedziałą 20 min w szatni po zajeciach,niby nic ale mozna osiwiec?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba moja babka,taka w ciemnych krótkich wlosach..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie chcę tutaj pisać jak wygląda ta "moja" ;) na wszelki wypadek - żeby nie miała jakiś nieprzyjemności :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciemnie krutkie wysoka ,cicho mówi,w pokoju po lewej stronie biurko po lewej ,chyba ma okulary ale chyba:) teraz juz do niej nie naleze:):)uff i dobrze nie mogłam sie z nią dogadac:) moze złagodniała albo popija :):) /soorki/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, ja też nie będę pisać :) Ale bardzo fajna pani :)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop,
mam pytanie, czy probowala ktoras z Was przelozyc spotkanie z posrednikiem, wyznaczone wczesniej. i czy sie udalo? jakich argumentow uzylyscie? czy trzeba przyniesc jakies zaswiadczenie, zeby sie usprawiedliwic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedynym powodem przelozenia wizyty w urzedzie moze byc tylko choroba a do urzedu musisz dostarczyc w ciagu 7 dni chyba L4
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja pośredniczka mówiła, że można przyjść dzień lub dwa wcześniej jeśli termin Ci nie odpowiada.

kiedyś tak zrobiłam, bo termin wizyty pokrywał się z wizytą u neurologa - więc dla mnie wybór był prosty ;) zresztą właśnie jak pośredniczka wyznaczała mi termin to mówiła, że nie jestem pewna czy to nie ten dzień wizyty u lekarza :] a akurat nie miałam swojego kalendarza w torebce :]
i właśnie wtedy powiedziała, żeby w takim razie przyjść dzień lub dwa szybciej :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z pośrednikiem czyli z taką osobą co bierze podpis? Jeżeli tak to znam taką osobę. Usprawiedliwieniem był wyjazd do Egiptu, wszyscy parsknęli śmiechem, ale przełożyli.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba zalezy od posrednika. Moja kolezanka nie mogla sie staiwc na wyznaczony termin przez babke i tlumaczy jej ze w tym czasie wyjezdza w sprawach rodzinnych a ta na nia z geba, zaczela sie drzec ze to kpiny jakies... Ale ta babka wogole byla jakas walnieta. Nie pamietam w koncu czy przelozyla czy nie ale to nieistotne bo kumpela juz sie tam nie stawila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heja, a czy pod urzędem pracy w Gdansku jest jakis konkretny parking, lub w poblizu, czy lepiej wybrac sie autobusem i dojsc?? prosze o pilna podpowiedz, z gory dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gdańsku jak zawsze cyrki z zaparkowaniem lepeij jechac autobusem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest parking płatny 4zł za godzinę - chyba, że coś się zmieniło. Wczoraj akurat pojechałam autobusem ;)
czasem trzeba chwilę zaczekać na wolne miejsce ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

Dobry laryngolog dziecięcy (28 odpowiedzi)

Szukam dobrego laryngologa najlepiej prywatnie dla córki chodzi o leczenie przerosnietego...

do góry