Widok

Dobra firma

Zdecydowałam się na współpracę z Firmą PC z powodu ciężkich doświadczeń, jakie zdobyłam podczas remontu domu. W Perfect Construction ujęła mnie atmosfera panująca między pracownikami jak również pracowników z klientami. To atmosfera iście rodzinna, dobrze się w firmie czułam prowadząc ustalenia i rozmowy. Współpracuję z utalentowaną o wysokiej kulturze osobistej architektką panią Mają. Mamy już za sobą projekty aranżacyjne, uzgodnienia z deweloperem związane z przebudową ścian jak również instalacji wod-kan i elektrycznej. To wszystko odbyło się bez mojego udziału, musiałam tylko zaakceptować projekt! O to mi chodziło. Wybrałyśmy również materiały wykończeniowe wysokiej jakości i w dobrej cenie, ale najważniejsze dla mnie jest to, że nie będę musiała szukać fachowców, pilnować jakości prac, terminów a w razie reklamacji egzekwować naprawę usterek. Całe ryzyko bierze na siebie PC dając mi gwarancje na wykonane roboty.
Polecam wszystkim którzy się nie znają na budownictwie, nie mają czasu, nie znają trendów.
Pozdrawiam cały zespół z panią Kasią na czele.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 5
 
kreatywność: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

To moja wypowiedź sprzed 1,5 roku. Dzisiaj byłaby diametralnie inna. Jest mi wstyd, że tak się nabrałam. Roboty nie dość, że się przedłużyły to zostały wykonanie niechlujnie (przez zatrudnionych Ukraińców, z których tylko jeden znał się na robocie, był malarzem), mam spapraną elektrykę i utraciłam gwarancje dewelopera za niefachową ingerencje w instalację elektryczną. Listwy przypodłogowe poprzycinane bez zachowania kątów, armatura wysmarowana sylikonem, stolarka drzwiowa zamontowana byle jak. Umywalek, mimo że za robociznę zapłaciłam i to 1,5 roku temu! do dzisiaj nie mam zamontowanych a mieszkania wykończone "pod klucz" Perfekt oddał mi przed świętami Bożego Narodzenia 2016. Straszą mnie sądem za to, że nie dopłaciłam 4 tys. Nie potrafią zdobyć się na konstruktywne rozwiązanie problemów. Zwlekają w czasie i ani słówka o odszkodowaniu za niewywiązanie się z umowy!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry