Widok

Dobra myjnia samochodowa

Witam

Proszę o info czy w baninie jest jakas myjnia samochodowa, koniecznie z mozliwoscia prania tapicerki i spolerowania lakieru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jest w okolicy ul. Księżycowej i Lotniczej. Zaznaczyłam na mapie http://goo.gl/maps/yYA2J

Nie wiem czy polerują lakier. Najlepiej podjechać i spytać.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jaki zakres usług ma myjnia w baninie ale niedaleko w miejscowosci małkowo (przed żukowem) jest warsztat Pana Bartka JEWEL CAR i tam napewno zajmują się kompleksowo czyszczeniem, polerowaniem lakieru itp. W moim focusie załatwiłem tam malowanie kilku elementów, pranie wnętrza, zabezpieczenie podwozia na zime i jakiś pakiet nabłyszczający lakier. Efekt naprawde ponad moje oczekiwania takze szczerze polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ile zapłaciłeś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Łączny koszt mi wyszedł 1500zl brutto ale było dość sporo roboty i nie pamietam dokladnie jaki koszt stanowiło malowanie, pranie wnetrza i zabezpieczenia. Na stronie jest kontakt do p.Bartka http://www.jewelcar.pl
Nie wiem czy warsztat jest tani ale ja byłem bardzo zadowolony z poziomu obsługi i jakosci wykonanej usługi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja w piątek wieczorem odstawiłem audi a3 do warsztatu P. Bartka.
Do prania była tapicerka wnętrza. Przy odbiorze w sobote rano okazało sie że auto zostało wyprane i wyczyszczone w środku a także solidnie wyczyszczone na zewnatrz. Znikneły również pozostałości po naklejkach na tylnej klapie.
Cena ustalona wczesniej za kompletne pranie wnetrza to 300zl brutto także myśle że uczciwa cena i miłe zaskoczenie przy odbiorze. Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
człowieku jak robisz sobie reklamę ! to patrz na to że widać twoje IP !!!!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
Milo slyszec opinie przychylne , z naszej strony mogę zapewnić że dołożymy wszelkich starań żeby wszyscy stali i nowi klienci byli bardzo zadowoleni . Pozdrawiam Bartek Sirocki 507-684-950
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Gość raz dawał sobie reklamę - to już powtórka w identyczny sposób. Bez sensu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
jeśli gość bylby tak dobry w swoim fachu to nie musiałby tutaj szukac klientów..... a szczególnie w taki sposób podszywając się pod pseudo klientów......pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Antyreklama też reklama ha, ha - na poważnie wiadomo gdzie nie jechać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja znam dobrą auto-relax doprowadzili mój samochód do formy. Nigdzie nie czyszcza tak dobrze jak tam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już kilkanaście razy korzystałam z Warsztatu JewelCar , jestem bardzo zadowolona , Pan który to prowadzi bardzo miły , a wykonywane usługi bez zastrzeżeń . POLECAM Katarzyna
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myjnia samochodowa z możliwością spolerowania lakieru Takich cudów to świat nie widział. Jedź na automatyczna tylko przed uruchomieniem wrzuć na szczotki kłębek drutu. Efekt murowany.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Evo car na chelmie. Szybko pracuja tanio i dokladnie. Bylem az zaskoczony jakoscia uslugi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry