Widok

Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku?

Kulinaria Temat dostępny też na forum:
Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go zabrac do dobrej, taniej, ladnej restauracji w Gdansku, gdzie mozna zjesc typowo polskie zarcie.
Kiedys nasza ulubiona restauracja byl ''Swojski smak'', ale teraz tego jedzenia i cen nie mozna przelknac...

Gdzie zjesc? Za ile? Jak? i co?
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4
rozumiem, ze nikt nie chodzi po restauracjach.. :|
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
DOBREJ I ...... TANIEJ !!! NIE MA !!!
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 4

Bardzo dobra kuchnia http://cooperindustries.pl/restauracja-na-wyjatkowa-okazje/ polecam się wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fenomenalna kuchnia http://www.activeholidays.pl/poszukiwania-sprawdzonej-pizzerii/ gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra restauracja z polskim jadlem to swojski smak na heweliusza
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 19
Dobra i tania to tylko RESTAURACJA KREDENS GDANSK ZASPA polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Doskonała restauracja http://cooperindustries.pl/restauracja-na-wyjatkowa-okazje/ regularnie u nich jadam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Kresową,dobre jedzenie i wyjątkowa atmosfera!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15
do maca go zabierz, maja super shake mango marakuia ;) bedzie mu smakowalo
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
podtrzymuje temat, poszukujemy dobrej restauracji z polskim jedzeniem!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
bar mleczny na długiej
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jak sam zaznaczyles bar a nie restauracja. W temacie ktos pyta o restauracje . Ja znam jedna fajna z polskimi potrawami ale w Gdyni w Gdansku takowego miejsca nie znam :-)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jaka jest w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezeli ryba to Bar Pzystan deptakiem z Sopotu w storne Gdanska.W barach mlecznych moze jest i taniej ale wystroj wnetrza nie jest jakis wyjatkowy i odswietny zeby podejmowac tam kogos obiadem (tam jadaja ludzie biedni lub samotni albo wielodzietne rodziny).Mysle ze dobrze zjesc mozna w Hotelu Mercury w Gdansku oraz w Hotelu Posejdon w Jelitkowie ( z tym ze tanio tam nie bedzie).Gdybym mial wybrac najlepsza kuchnie w calym Trojmiescie to chyba Dwor Oliwski !
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 76
Bar Przystań? Mi też tak wmawiano jak się wprowadzałem do Sopotu. Na szczęście znalazłem dużo lepszych ryb np: Karmazyn w Jelitkowie. Najlepsze ryby to jednak na Wyspie Sobieszewskiej.
Moja żona twierdzi, że w Przystani jest najlepsza zupa rybna w Polsce, i pewnie tak jest. Osobiście zupy rybnej nei lubię :)

Jesli chodzi o polskie jedzenie, to co prawda już nie to samo, co kiedyś, ale Pierogarnia u Dzika na Piwne, koniecznie zupa grzybowa w chlebku. I zaraz na kawę do Pikawy :)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 9
u DZIKA o.k. jadłem ,pysznie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 25
u dzik amoze byc, tylko ciezkie to zarcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
U dzika zatrułem się starym tłuszczem z przysmażonej cebuli, farsz w pierogach też fatalny- dobre było jak otwierał- niestety
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
u Dzika jdałem onegdaj dwa razy pierogi i dwa razy źle się czułem, albo robią na jakiś starych tłuszczach albo jest tam brudno, w każdym razie nie polecam ludziom z dolegliowsciami zoładkowymi
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
jasne, bar przystan to syf dla turystow
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ryba...

To napewno polecam małą smażalnie w Gdańsku Brzeźnie nazywa się Zagroda Rybacka . Wcześniej byli właśnie koło Karmazyna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Szerokiej. Zaprosiłam tam Amerykanów, byli zachwyceni!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
bar mleczny Żabianka
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
......super miejsce: Nowy Port "Perła Bałtyku", fajne wnętrze, super obsługa-świetne jedzonko i niskie ceny.Polecam !
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
w Gdańsku, może Swojski smak na heweliusza. gdyński już się zlikwidował.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
Kup kilogram parowek cielecych,czarny salceson,musztarde ,ogorki kiszone,majonez babuni,razowiec od Pelowskiego,obrus na stol ,swieczki,polskie piwko,wodeczke,upiecz kurczaka,zrob wloska saltke,pokroj ladnie pomidorki i ogorki,zrob barsczyk z uszkami,i sernik ze sklepu z brzoskwiniami.Wyjdzie zdrowo ,tanio i smacznie.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 1
mięsny jeż
mięsny jeż
ty go zjesz
ty go zjesz!!!!
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 8
hej. dobre jedzenie jest w barze mlecznym na ul. szerokiej klimat z lat 80-tych malo kofortowo ale jedzenie ok
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
w barze na szerokiej zrobili remont i teraz jest naprawdę nieźle, wystrój lepszy niż w niejednej "restauracji"

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Nowe-zycie-gdanskiego-mleczaka-Bar-Turystyczny-otwarty-po-remoncie-n68343.html
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie polecam TURYSTYCZNEGO. Pracowałem tam i wiem.........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i do baru mlecznego zaprosiłbyś gości ? czytaj temat
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Familia Marco Polo w Sopocie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
Tez moge tylko polecac Familia Marco Polo - nazwa wloska ale jedzenie polskie a jaka rybka - paluszki lizac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Polska

Pierogarnia u Dzika na starym mieście. Jest też jakaś naleśnikarnia koło Ogarnej a do zapicia i na zagryche do "No to cyk"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15
a ja znam i polecam . moze wystrój taki sobie - lecz jedzenie mega pyszne i w dobrej cenie . MONA straszyn ... pol placka po cygansku 9,90 a danie 17 zl - np ziemniaczki opiekane , bukiet surówek i piers faszerowana serem ,szynka i ziolami...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
swego czasu Jadalnia Pod Zielonym Smokiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
Restauracja Ewa Zaprasza - Sasino kwintesencja polskiej kuchni.
Tyle że to restauracja i nie bar mleczny! No i kawałek trzeba jechać ale się opłaca.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8
ale pytający pisał o dobrej i TANIEJ a Sasino jet b. dobre, ale DROGIE..
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
reklama własciciela u ewy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przecież to na końcu świata....A on szuka w gdańsku !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
smacznie ale coś przetwarzają, bo każdą wizytę trzeba odchorować
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam Bar Turystyczny w Gdańsku. Jak już ktoś wcześniej wspomniał zrobiono tam remont i wygląda całkiem niczego sobie :) w dodatku ceny są niskie i naprawdę smaczne jedzenie. Jeżeli szukasz miejsca na ciacho/kawę polecam Pikawę! Mój numer jeden w Gdańsku :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dobre jedzenie jest w Sopocie - na pograniczu Jelitkowa i Sopotu, przy stacji Statoil Karczma Polska Zagroda
http://karczmazagroda.pl/karczma/
Ewentualnie możecie pojechać za Gdańsk w stronę Miszewa, bardzo dobre jedzenie jest w Mulku
http://mulk.pl/
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8
smakosz na monciaku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Malinowy Ogród doskonałe jedzonko polecam..:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 20
Jedzcie do Gdyni do Tlustej Kaczki- dobre polskie jedzenie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Czemu nie? Mniesmakowalo...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Restauracja Cico w Gdańsku na Piwnej visa vi Mariackiego. Pychota!!!! Polecam i nie drogo a porcje ogromne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Jest dobra restauracja na brodwinie, u Macieja

Tradycyjne Polskie jedzienie, strona kutersmaku.pl jest tanio, smacznie, monciak chowa sie tym co mozna tam na miejscu sprobowac to jest tradycyjne Polskie jedzenie, kaszubskie tez
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Karczma Polska Zagroda w sopocie tradycyjna Polska kuchnia bardzo popularna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

hala targowa w gdansku

na pietrze w rogu jedzenie jak u mamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam maxx pizza zaspa duze dobre obiady do max 20zł jak zje kolega obiad to kolacji nie zmiesci :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
mariaszek w gdyni orłowie. pyszne polskie dania. dla mnie najlepsze!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Trochę dziwne pytanie bo w Trójmieście to jest naprawdę słabo. Ja polecę tylko Panoramę w zieleniaku bo tam mają naprawdę tanio i dobrze, ale i tak najważniejszy jest widok na Gdańsk. Uprzedzam, chciałem stolik na dzisiaj ale niestety było to już niemożliwe, o czymś to świadczy:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Żenada! To chyba jakaś kryptoreklama? Każdy kto tam był nigdy nie zamówi już nic więcej z własnej woli!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panoramę.....nieporozumienie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam dobra i nie droga restauracje z Polskim jadlem , znajduje sie na Morenie ul. Amundsena 7C nazwywa sie GoldTown , polecam dobre i nie drogie jedzonko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Jak coś się nazywa GoldTown, to nie może być nic dobrego. Gust właściciela przenosi się na kuchnię, a niekoniecznie gumofilce będą wykładnią polskości.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja osobiscie do nazw restauracji nie przywiazuje uwagi specjalnej , dla mnie wazne jest co moge zjesc , co ma za znaczenie jak nazwal wlasciciel restauracje ? polecam naprawde Gold Town , jedzenie Polskie i smaczne , zurek , pierogi i inne Polskie tradycyjne jadlo a wlasciciel to kucharz a wieloletnim doswiadczeniem i dobrym gustem , nie oceniajmy tylko sprobojmy piierw a potem wydajmy ocene :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
http://www.goldtown.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
A ja polecam nova Piergova!!Pierogi z miesem 17zl,duze,porzadnie nafaszerowane miesem i robione na biezaco pod klienta!!!!Rewelacja!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Przepraszam-Nova Pierogova na ul Szafarnia za Motława w kierunku na Ołowianke :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Na Ogarnej jest "Kresowa". Sporo polskich potraw, ale większość to jednak kuchnia kresowa, ze sporym wpływem kuchni rosyjskiej. Ceny przyzwoite jak na centrum Gdańska, obsługa bardzo miła, porcje spore, a przede wszystkim - bardzo smacznie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7
Turystyczny - ok , polecam !
Odradzam Kresową - kto tam pracował ten wie dlaczego !
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

to zobacz co robią w kuchni- pracowałem tam

syf!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku u Dzika, ale zdecydowanie polecam w Sopocie La Korniszon, na Kościuszki, bardzo blisko SKMki i pubu Kinski. Jedzonko naprawde pyszne. W Przystani to już tylko zupa rybna jest fantastyczna i piwo grzane z wiśniówką. Polecam też świeżego dorsza przy wejściu nr 28. Stoi tam taki niepozorny drewniany domek, mają świeżego dorsza, smażą na patelni żeliwnej na maśle, a nie na głębokim tłuszczu. A najlepszą rybę jaką jadłem to polecam drewniany mały domek na plaży w Mechelinkach. A jeszcze polecam pierogi w pierogarni na monciaku, zaraz za przejściem pod torami. Po prawej stronie, za naleśnikarnią, którą też polecam. W Sopocie, na nowo, otworzył się bar Bursztyn. Też można zjeść dobrze i tanio.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja polecam Resturacje Czardasz mają tam naprawdę pyszne pierogi.
pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Może to nie resteuracja, ale dobre i w miarę tanie polskie jedzenie jest w Barze "Przy Potoku" przy katedrze w Oliwie- gotują tam dwie takie babki koło siedemdziesiątki. Pierogi i mielone pierwsza klasa :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zagroda w Sopocie jest ok , typowo polska kuchnia i cały czas trzyma w miarę poziom i baracuda w Gdyni świeża rybka i nie tylko , obydwu knajp jest chyba jeden właściciel znam szefa kuchni baracudy starszy Pan który zna się na tym co robi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Może nie Gdańsk, ale gdybyście wybrali się do Sopotu, to z czystym sumieniem mogę polecić Karczmę "Irena". Jedzenie, wystrój, obsługa i ceny bdb. Naprawdę warto sprawdzić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
we wrześniu byłam u Kubickiego. Nie zawiodłam się. Nowy właściciel ale dawny klimat i menu jak za czasów poprzedniego właściciela. Ceny jak na tego typu lokal umiarkowane, jedynie nie podobało mi się doliczenie 10 % napiwku do rachunku. To klient jeśli zadowolony zdecyduje o tipie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

a ty ktory stol wybierzesz??

albo ktorego kupona odepniesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja rowniez polecam mulk w miszewie , pyszne duze porcje :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
polecam BAR GARAŻ na CHEŁMIE w CENTRUM OBSŁUGI SAMOCHODÓW
duże porcje,miłe i przytulne wnętrze,otwarte od 7 do 17,rano duzy wybór śniadań,pózniej obiady ceny od 10pln do 16 max za porcje xxl !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ja myślę, że warto by było wybrać się do Oliwy na Abrahama 15A :) Jest tam moja ulubiona restauracyjka RUCOLA - klimat fajny, jedzenie obłędne, na prawdę polecam !!! Nie jest najtaniej, ale można się najeść. Wiem, że chodziło o Polską kuchnię, ale skoro takiej restauracji nie ma w Gdańsku, to polecam restaurację z dobrym jedzeniem - nie zawiedziecie się !!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Często jadam w restauracji Hacjenda przy Partyzantów. Mieszkam niedaleko i tam mi smakuje. Co wy uważacie o tej restauracji?
Dla mnie ok i smacznie!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie wiem jak się nazywa, ale Długą do końca w stronę Motławy (to już Długi Targ) i przed Bramą w prawo. Zaraz po lewej jest restauracja, w której jest pyszny żurek w chlebie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jedzonko w Hacjendzie bardzo smaczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacyjny schabowy w Hacjendzie! A w środy fajne wieczorki przy muzyce na żywo, bardzo sympatycznie. Polecam.
Swojski klimat. Umiarkowane ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Hacjendzie obiady za 13 zeta. Bardzo dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Typowo po polsku i smacznie mozna zjesc we wrzeszczu w klubie polmozbyt na hallera. Mega krem z ziemniakow z boczkiem i szczypiorkiem plus drugie danie 15zl!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polskie jedzonko dobre i w miarę nie drogo w swojskiej atmosferze to polecilabym "Swojski smak" na Heweliusza w Gdańsku. Za hotelem Merkury, naprawdę pysznie i klimatycznie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zielona Papuga na Uphagena we Wrzeszczu
rosół , kopytka, zrazy, gotowane jarzyny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
w trójmieście tanio i dobrze to już nie te czasy. dwadzieścia minut drogi od centrum(oczywiście jak nie ma korków) PRZYWIDZ i Karczma Przywidzka takie jedzenie i w takiej cenie "to se ne wrati"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przywidz, tam jedź i jedz karczma przywidzka.polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kresowa na Ogarnej, nie jest tania ale żarcie dobre.

W gdańsku dużo chińskiego żarcia? Nie ma tanich i smacznych barów orientalnych... jedynie chińczyk przy rynku we w?rzeszczu, ale tam szczury biegają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
znam chinczyka w mojej robocie. Straszny niechluj. Jego zona prowadzi restauracje ale juz ja chce sprzedac. Mysle, ze wiem dlaczego.
Milpitas, Kalifornia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry chińczyk (pod warunkiem, że jesteście przygotowani na możliwe niespodzianki - raz włos znalazłem w jedzeniu) jest koło nowego Żaka przy Grunwaldzkiej. To taki prawdziwy chiński.
Taki trochę bardziej polski chińczyk jest niedaleko stadionu, fajnie podane i smakuje dobrze, ale tego pierwszego chińczyka w smaku nie pobije (kaczka jest palce lizać).

Jeśli chodzi o polskie żarcie (i inne również) to KOS na Piwnej (na przeciwko Dzika). Dobre ceny, ogromne porcje. Dziś reopen po kilkumiesięcznym remoncie - będą trz poziomy, co sprawi, że jest to największy bar/restauracja w Gdańsku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można i do Gdyni zawitać SKMą, a tu polecam nowootwartą The Towers Restauracja & Bar. Tanio, czysto i smacznie. Trafić do niej i łatwo i trudno. Łatwo, bo jest na tarasie See Towers. Trudno, bo ani od Skweru Kościuszki, ani od ul. Hryniewickiego nie ma "reklamy" jak trafić (ponoć to biurokracja magistracka i współwłaścicielska, a która ponoć ma pomagać młodym rozwijać żagle). Polecam lokal i ufam, że "kłody" zostaną usunięte. Powodzenia braciom życzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bylem, tragedia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naprawdę bardzo dobre jedzenie serwuje "Checz u Kaszebe" ale niestety jest poza Gdańskiem ok 35 km dokładnie w Chmielnie. Naprawdę warto odwiedzić, gorąco polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Typowe polskie restauracje

Mojito - Długi Targ
Euro - Długa
La Cantina - Długa
Velevetka - róg Długiej, a Długiego Targu
Żuraw - Długie Pobrzeże
Tawerna Sopocka - krzywy domek w Sopocie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Easybar w Akademii Muzycznej na ul. Łąkowej. Może nie restauracja, ale bar z dobrym i tanim, polskim, domowym jedzeniem.. Ceny od 10 do 16zł..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://biznes.onet.pl/jak-oszukuja-restauracje,18572,5510756,1,news-detal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Typowo polski, Restauracja Euro ul.Długa, La Cantina ul.Długa, Velevetka ul.Długi targ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
jedyna restauracja z polską kuchnią uczciwie i perfekcyjnie zrobione dania to w Sopocie " U kucharzy" na Monte Cassino.....Adam Gessler i pytań brak
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
dobre polskie jedzenie jest w chacie przy stacji Statoil na granicy gdańska i sopotu a także w restauracji żabusia
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja jadam w pizzeri pokoleniowej codziennie coś innego z kuchni polskiej
i super podane a po za tym super atmosfera i dobre ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak chcesz pokazać gościom typowe polskie dobre jedzenie to zabierz ich do swojej mamy/babci na proszony obiad.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
O co chodzi z tą Kresową, że "kto pracował ten wie"? Mozecie rozwinąc temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie w 3mieście serwują pyszne placki po węgiersku/cygańsku? :) Macie sprawdzone namiary?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
żadko bywam w restauracjach, więc porównania nie mam, ale ja bym polecal Czarną Perłę (przejazdowo) - jak chcesz kogoś zaprosić, to akurat, bo wystrój ładny, a jedzenie typowo polskie jest + świeże ryby, w ofercie z racji sowjej nazwy mają też inne rzeczy, ale mało o tym wie, ze mają własne swojeskie wyroby - typu kiełbasy, pasztety, smalec... - można to też kupić na wynos.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
polecam:moje ulubione
1. Dalmacija- chorwacka -Gdynia Świetojańska 51-super potrawy chorwackie, baranina
2.. rybna Tawerna Rybaki -Sopot al.wojska polskiego26 -zupa rybacka, kartofl.z łososiem, super losoś, pierogi z ikrą, szpinak, warzywka, przystawki, dania mięsne w karcie również
3. włoska Tessoro-Sopot Polna, super cienka pizza wybór co niemiara, mule, sałatki, lazania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Restauracja Kardamon - Królowej Jadwigi 137D Polska kuchnia baaardzo dobra.Polecam KACZKĘ. PALCE LIZAĆ!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
my razem z żoną dość często chodzimy. Generalnie restauracji jest sporo,szczególnie w sezonie turystycznym.
Mi najbardziej jedzenie smakuje w ,,smaku morza" - jest to restauracja tuż przy samej plaży w Sopocie. Ceny umiarkowanie niskie niemniej jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło abym zjadł tam coś co mi nie smakuje. Wszystko bardzo smaczne, wysokiej jakości.
Desery również pierwsza klasa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdansk Długie Pobrzeze Baryłka nad Motława Potem kawa w kawiarence Retro na ul Piwnej albo piwo w Browarze Gdanskim Piwna ,spacer i dzien zleci ..beda zadowoleni goscie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam w Otominie restauracje Tabun. Małe menu,ale wszystko rewelacyjne,a żurek to mistrzostwo swiata.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Piwnica Rajców - Super restauracja ze smacznym i świeżym jedzonkiem. A do tego masz super piwo ważone na miejscu. Polecam tez Ścianę piwną - świetna sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prze pyszne jedzenie

Ostatnio trafiliśmy do restauracyjki co nieco na zabiance lokal mały i schowany wiec troche ryzykowalismy ale jedzenie maja prze prze prze pyszne. Kopytka niesamowite, kaczka i zrazy palce lizać. Aż się dziwie ze takie pyszne jedzenie a taki malutki lokal maja. Polecam wszystkim. Kelnerka tez prze mila na pewno bedziemy tam wracac !!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli będziecie w okolicy Lipusza to koniecznie zatrzymajcie się na obiad w Smacznym Jadle :))))) jeśli ktoś będzie zainteresowany - tu napisałam więcej i dodałam fotki ;) http://wedlinydomowe.pl/forum/topic/7505-xi-województwo-pomorskie/#entry454049
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdrowo tanio i smacznie to jeszcze w trójmieście nie jadłam a chadzam z mężem bardzo często po restauracjach i po 10 latach szukania ciągle nie znamy takiego miejsca gdzie byłoby idealnie. Albo jest bardzo drogo i małe porcje, albo jest tanio ale jedzenie fatalne, albo sensacje żołądkowe po wizycie albo klimat i wystrój słaby. Niestety brakuje nam fajnych uczciwych restauracji. Chciałoby się żeby było czysto, zdrowo, ładnie, miła, kompetentna obsługa i porcje słuszne ale u nas to chyba nie.

Drogo i mało ale smacznie jest w Grono di Rucola w Sopocie, w Radisson Blue w Gdańsku, Mono w Gdańsku, Kozi Gród za Gdańskiem.

Drogo, dużo i smacznie jest w pobite gary w gdańsku oliwie, i pierogarnia mandu oliwa.

Dużo, tanio i niezdrowo jest w maxx pizza na zaspie - na pewno można się tam najeść tyle że dużo smażeniny i przyprawy z glutaminianem sodu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tawerna Orłowska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bardzo dobre jedzenie mają w Panoramie w "zieleniaku" na piętrze. To eleganckie miejsce, z widokiem na Gdańsk.Świetne ryby, świeże sałaty i dobra kawa. Ceny ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może nie restauracja... Ale przepyszne, świeżutkie jedzenie - w Kuchnia Popówka :) Wybierasz co chcesz, płacisz za gramaturę - taniej niż w bistro w Tesco, a dużo smaczniej ;) otwarte tylko do godziny 17, czy jakoś tak ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panorama jest elegancka? Bylem tam ok 2 lata temu. W srodku bylo mega kiczowato, PRL pelna geba!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bardzo Manekina lubię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

w Opolu polecam restauracje http://www.restauracjaremiza.wordpress.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozejrzyj się na starówce,tyle tam dobrych knajp jest na Długiej że trudno jedną polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja bardzo lubię http://tratwa.org.pl/jak-zadbac-o-swoje-obiady/ dobry obiad za małe pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wstąpić do Żurawia. Pysznie, szybko, kulturalnie. Restauracja jest bardzo klimatyczna szczególnie wieczorami. Jedzenie pięknie podane, a w dodatku bardzo i to bardzo smacznie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z żoną lubimy wyjść choćby raz w miesiącu na kolację do Panoramy w Zieleniaku przy Wałów Piastowskich, lokalsi na pewno kojarzą miejsce. Jedzenie podają zawsze dobrze zrobione, jeszcze nam się nie zdarzyło żebyśmy musieli cokolwiek u nich reklamować obsłudze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panorama w Gdańsku się wyróżnia po Kuchennych Rewolucjach. Mieliśmy tam w rodzinie większe urodziny raz robione dla seniora. Jedzenie bardzo poprawne, duże porcje naprawdę. Szczególnie polecam zamawianie ryby, bo widać, że w tym obszarze się specjalizują i jest kilka ciekawych kompozycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie mogę polecić Ci Piwnice Rajców na Długim Targu. Serwują pierwszorzędne jedzenie - szczególnie polecam pappardelle z kurczakiem. Bardzo fajna restauracja z miła obsługą i fajnym klimatem. A dla piwoszy ważone na miejscy pyszne piwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystam regularnie z cateringu panoramarestauracja.pl po obejrzeniu odcinka Kuchennych Rewolucji dawno temu. Nie wiedziałam wcześniej o istnieniu tego lokalu, ale spróbowałam przekąsek, dań rybnych, steków i się przekonałam ostatecznie. Teraz przy każdej imprezie rodzinnej praktycznie współpraca z nimi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piwnica Rajców jest ok. Serwują dobre jedzonko. Obsługa jest miła i ogarnięta. I co najważniejsze ważą super piwo. A ich ściana piwna jest pierwszorzędna. Nigdzie czegoś takiego nie widziałem. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie mogę zaproponować restaurację Panorama, na ich stronie panoramarestauracja.pl masz kompletne informacje o restauracji, na pewno będziesz mógł tam smacznie zjeść, można też organizować spotkania firmowe czy rodzinne, warunki są do tego świetne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuje Piwnicę Rajców. Świetny lokal z pysznym piwem ważonym na miejscu. Bardzo lubię tam chodzić bo wiem że będzie miło i smacznie. Byliśmy tez ze znajomymi na sylwestrze w Piwnicy było super. Pyszne jedzenie super muzyka i elegancko przygotowana sala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://katany.com.pl/jakie-restauracje-znalezc-mozna-w-suwalkach/ bardzo dobry wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez bardzo lubię Piwnicę Rajców. Bardzo dobra klimatyczna restauracja. Świetnie karmią i do dodatkowo mają dobre drinki a w szczególności ważone na miejscu dobre piwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiam sobie do domu http://mediapak.pl/czy-jedzenie-na-dowoz-jest-smaczniejsze/ polska kuchnia to jest to co uwielbiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Często odwiedzam http://looksun.pl/co-bedzie-oferowac-dobra-restauracja/ jedzenie naprawdę fenomenalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam restaurację Orzeł. Jedzonko pierwsza klasa. Wszystko świeże i smaczne. Potrawy dobrze przyrządzone, elegancko podane. Obsługa miła i sprawna. No i klimat w restauracji zachęca do dłuższego biesiadowania. Lubimy tam wpadać z mężem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz na https://www.gdziewesele.pl/gdansk/restauracje Tam znajdziesz najlepsze restauracje z Gdańska. :)
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na https://www.gdziewesele.pl/ , znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

zegarki (10 odpowiedzi)

Hej :) chciałabym kupić zegarek męski. Wiem że podobają się typu g-shock. Tylko ceny porażające...

Wczorajszy koncert (6 odpowiedzi)

Hej, Jak oceniacie wchodajszy koncert BAJM'u na zakonczenie Jarmarku. Ogolnie impreza fajna .....

Potrzebujesz profesjonalisty (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich, fotografem zajmuję się już bardzo długo, ale nie mogę znaleźć profesjonalnego...

do góry