Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dominika - opinia Na plus miła obsługa kontakt mailowy błyskawiczny, fajnie przeprowadzony...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 9 lipca 2023

Magda - opinia Niestety,autokar zamówiony na wycieczkę szkolną,okazał się nie być autokarem...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2023

Moja rekomendacja. wątek zamknięty Pani Joanna była mi bardzo pomocna we wszystkim - od rezerwacji, zapłaty i...
~Vadym
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

Firma godna polecenia! wątek zamknięty W zeszly weekend wynajelismy u Panstwa przejazdy autokarem I busem w czasie...
~Mariola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2017

Rewelacja wątek zamknięty Rewelacyjna limuzyna wynajęta na imprezę. Wszystko super. Naprawdę warto...
~Amelia Klimke
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

Konkret wątek zamknięty Bardzo dziękuje za transport! Nie mam żadnych uwag co do wykonania usługi....
~cssh
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Szkoła wątek zamknięty Kilka razy nasza szkoła korzystała z usług Firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni...
~Julita
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Polecam usługi tej firmy, wątek zamknięty Polecam usługi tej firmy, zarezerwowałam busa dla 20 osób dla grupy emerytów....
~Kowalski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Tak trzymać! wątek zamknięty Zdecydowanie warto polecić tą firmę na przewóz osób. Tak trzymać!
~Podolec
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Dziękuje wątek zamknięty Przewoźnik do zlecenia podszedł bardzo profesjonalnie, kierowcy w białych...
~Eliza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Duży plus wątek zamknięty Wystawiam duży plus firmie Dobrucki za to z jakim zaangażowaniem podeszli do...
~Marlena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Impreza wątek zamknięty Impreza firmowa przeprowadzona na wysokim poziomie dzięki skorzystaniu z...
~Anka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 maja 2017

Super wątek zamknięty Tanio szybko i bezpiecznie! Polecam skorzystać z usług
~Krzychu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Jestem zadowlona wątek zamknięty Korzystałam z usług przewozowych tej firmy i z całym sumieniem je polecam :)
~majaa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 maja 2017

100% wątek zamknięty Byłem na wycieczce, organizowanym przez Dobrucki. Super atmosfera i świetny...
~Maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 maja 2017

krótko i węzłowato wątek zamknięty Chciałem jedynie zostawić tych kilka linijek komentarza. Mieliśmy...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pełen profesjonalizm ze strony firmy przewodniczej. Firma godna polecenia....
~Borys Nowak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2017

Wycieczka szkolna wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za wycieczkę szkolną zorganizowana wspólnie ze sponsorem...
~Aneta Bytom
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Wycieczka wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za przewóz dzieci na wycieczkę szkolną. W przyszłym sezonie...
~Agata Fischer
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

Bardzo udany wyjazd !!! wątek zamknięty Dzięki firmie Dobrucki udało się zorganizować fantastyczną wycieczkę szkolną....
~Diana Bon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
103

postów

95

wątków

do góry