Widok

Dobry Dentysta, który naprawi to, co spier.... inny

Witam. Jak w temacie. Poszukuję dentysty do "naprawy" zęba po leczeniu kanałowym. Pewna Pani z Olsztyńskiej spie**zyła mi zęba, lecząc kanałowo, dalej czuję niesamowity ból, który nie daje mi żyć każdego dnia. Miałem mieć leczenie z odbudową, a mam dziurę w zębie. Oczywiście reklamacja już nie obowiązuję, bo takowa trwała 6 miesięcy - chyba że zrobiłoby się w tym czasie kolejny zabieg to automatycznie zostałaby przedłużona. Mimo wydania hajsu, tylko mi się pogorszyło i poszukuję dentysty, który uśmierzyłby ból w końcu i naprawił fuszerkę pseudo dentystki. Znacie jakiegoś zaufanego i dobrego stomatologa, który nie brałby kupy kasy za odstawienie szopki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stablewski na morenie naprawił szybko i tanio zęby mojego męża. Pan zna się na rzeczy, ceny ma normalne, nie z kosmosu i przedewszystkim nie naciagnie na kase. Przyjmuje w novadentis w przychodni swissmedu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za polecenie Gaga bo tak jak pisalem juz w innym watku bylem w Klince Sielskiej i pani dr. mi spartolila 2 zeby i teraz musze sie ratowac i leczyc gdzie indziej jak mozna tak ludzi naciagac jak w klinice sielskiej i odwalac taka amatorke !!! A podaja sie za profesjonalna klinike wiecie co z profesjonalizmem to ona nie ma nic wspolnego !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A byłeś u Stablewskiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Imedzie w Gdyni na Chwarznie są dobrzy stomatolodzy. Ja chodze do dr. Olender. Panicznie sie balam lekarzy. Przed sama wizyta robilo mi sie nie dobrze i cala sie trzeslam. A teraz z każdą wizyta coraz bardziej stres odpuszcza. Z tego co wiem dr. Rułkowska tam sie specjalizuje w kanałówkach. Ale nie wiem nie bylam u niej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam eurodent na przymorzu. Najlepsza pani dr tracewicz :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zdrowie

Przedłużenie członka (7 odpowiedzi)

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

do góry