Widok

Dobry Ginekolog w Gdyni

Witam, szukam dobrego ginekologa w Gdyni, najelpiej kobiety, wizyta prywatna. Byłam u ginekologa raz i mam niemiłe doświadczenia, ale od roku współzyje i chcialabym zrobic jakies podstawowe badania. Prosze o namiary!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również chciałabym namiary na ginekologa w Gdyni, który potrafi przygotowac kobietę do zajscia w ciaże a także ja prowadzic.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam dr.Piskulaka przyjmuje w Gdyni przy ul. Nowogrodzkiej.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10
ja polecam dr.Pilarską -sprawdzona przeze mnie przyjmuje w przychodni koło pogotowia w gdyni ,przyjmuje takze prywatnie..polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16
też chodzę do dr Pilarskiej - polecam - dobry lekarz i człowiek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
ja polecam dr. Utkewicz, przychodna grabowek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
chyba żartujesz proponując Utkiewicza w Gdyni na Ramułta.......Jesteś pierwszą osobą od której słyszę pozytywne zdanie.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1
To ja jestem druga, też polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

dokładnie. tragedia nie lekarz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam takie intymne pytanie..
i proszę o wyrozumiałość, i szczere odpowiedzi.
chciałabym wybrac się do ginekologa, sama.
nie mam skończonych 16 lat, ale pierwszy stosunek mam za sobą..
czy gdy pójdę do ginekologa, i powiem, że nie jestem dziewicą,
lekarz może coś z tym zrobić? powiadomić o tym rodziców, lub policję?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
nie martw się, lekarz nie powiadomi ani rodziców ani tym bardziej policji. Idź koniecznie do lekarza, podpowie w jaki sposób mozesz zabezpieczyc się przed nieplanowaną ciażą. :))
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, od lat 15 masz prawo do współżycia i nikt nie powinien ciebie o to pytać, ale pomyśl koniecznie o zabezpieczeniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety pani Pilarska może i jest miła, ale niestety niekompetentna. Byłam u niej dwa razy, robiła mi nawet USG i mimo wskazówek innego lekarza zbagatelizowała torbiel na jajniku o wilkości 10x8 cm, twierdząc, że nic tam nie ma, i że prawdopodobnie zjadłam dzień przed badaniem orzeszki lub coś podobnego i lekarzowi się pomyliło!!!!!!! Dodam, że później badało mnie jeszcze pięciu innych lekarzy i żaden z nich nie miał problemu ze znalezieniem i określeniem przybliżonej wielkości tej torbieli. Dlatego w żadnym razie nie polecam dr Pilarskiej, którą wszyscy lubią tylko za to, że się uśmiecha i żartuje. To przecież nie o to chodzi, prawda?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie ! miałam taką sama sytuacje dr Pilarska nie wykryła u mnie wielkiego torbiela ,dowiedziałam się o nim na kolejnej wizycie u innego ginekologa zakończyło się operacją ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja miałam dokładnie taka sama sytuacje. To fakt, na torbielach Pilarska się nie zna. Miałam tez 10cm aż trafiłam z bólami do szpitala i tam byli w szoku ze mój lekarz prowadzadzy czyli Pilarska nic nie widział.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze masz do niej numer telefonu????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo polecam dr. Głuchowską - Tokć. Przymuje w Evi -medzie na Świętojańskiej. Szczególnie jesli chodzi o prowadzenie ciąży. Jest osoba starszą, ale naprawde bardzo "na czasie". Poszłam do niej kiedyś przez przypadek, ale jest naprawdę bardzo dobra. Jeśli chodzi o ciążę, to oprócz naprawdę ogromnej wiedzy ma również intuicję. Dzięki niej urodziłam zdrowego synka. Gdyby nie jej interwencja nie byłoby go na świecie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr. Pilarska - znam, latt emu 10 do niej chodzilam, ale wciaz byly kolejki i na NFZ ciezko sie dostac.
a gdzie ona przyjmuje prywatnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
dobrze przyjmuje dr Lukaszuk w invicta. szczegolnie jesli chodzi o ciaze bo chodzi tam duzo par ktore maja problem z zajsciem w ciaze. na nfz to sa kolejki, ale prywatnie od reki i nie jest drogo. co sie zdziwilam bo jak klinika to wczesniej myslalam ze beda kasowac. bylam dopiero pierwszy raz. kolezanka mi polecila bo jej tam on ciaze prowadzi. lekarza cchcialam zmienic bo wczesniej chodzilam do redlowa ale nie bylam zadowolona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rewelacyjny typ - wpisz TOMASZ SKWERES - właśnie odpalił nowy gabinet w gdyni.Poczytaj opinie dziewczyn
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM.JA MAM JUŻ JAKIEŚ OBEZNANIE W LEKARZACH GINEKOLOGII W GDYNI.POLECAM DR.BIERŻYŃSKIEGO,KTÓRY MA PRYWATNY GABINET W OKOLICACH KLIFU.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
również polecam dr Bierżyńskiego. Przyjmuje przy ul. Jodłowej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak dla mnie to tylko dr n.med. Wojciech Śliwiński, który przyjmuje w klinice przy ulicy Rajskiej. Wiem, że nawet ludzie spoza 3miasta ( w tym ja) u niego się leczą. Mił pan z wąsem :), który zawsze mnie wysłuchał, bez zegarka. Polecam gorąco!!
Głupota i wszechświat nie mają kresu, nie znają granic... :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja polecam dr. Ewe Letkiewicz - przyjmuje prywatnie na Placu Kaszubskim, w tym budynku Centrum Rekreacji i biznesu, na 4 pietrze. Bardzo mila pani doktor, na kazde zadane pytanie odpowiada i nie ma czegos takiego, ze powie " a to zobaczymy" czy cos w tym rodzaju. Polecam ponieważ sama do niej chodze i prowadzi mi ciaze, a jestem juz w 36 tc i jestem bardzo zadowolona. przyjmuje tez na fundusz, ale wiadomo trzeba troszke poczekac.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na temat dr E.Letkiewicz mogę się wypowiedzieć jako pacjentka z NFZ (nie mam doświadczenia z wizyty prywatniej). Fakt, bardzo miła, odpowiada na zadawane pytania, choć nie zawsze wyczerpująco, ale wiadomo, każdy ma inne wymagania. Prowadzi moją ciąże i z doświadczenia mogę śmiało napisać , że niechętnie daje zwolnienia, w zasadzie ich nie daje. Nie ważne jak stresującą masz pracę, nie ważne w jakich warunkach musisz pracować, jak przemęczona jesteś, na praśbę o zwolnienie usłyszałam, że jak się nic nie dzieje z ciążą to ona nie wystawia zwolnień i że pracodawca w stosunku do ciężarnej ma obowiązek dostosowania warunków pracy:)) Ubawiła mnie strasznie:) każda z nas wie, że przepisy sobie, a rzeczywistość sobie:) Nie chodziło mi o siedzienie na L4 przez całą ciążę, chciałam tylko odpocząć. No ale może odprawiła mnie z kwitkiem dlatego, że przyszłam do niej z NFZ a nie prywatnie, nie wiem. To moja pierwsza ciąża i chciałabym przez nią przejść bez stresów. Moje koleżanki pukają się w głowę i mówią mi żebym zmieniła lekarza bo inni nie robią problemów jeśli chodzi o ewentualne zwolnienie. Mogłabym się jeszcze rozpisać ale ... po co. Ja zastanawiam się nad zmianą lekarza prowadzącego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Pani Letkiewicz 5 lat temu spieprzyła mi prosty zabieg założenia spirali co kosztowało mnie 500zł i oparcie się o szpital na 7 dni. Gdybym miała rachunek lub wypis z karty poszłabym do sądu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zabieg założenia spirali nie jest prosty. Proste to szkalować kogoś bezpodstawnie. W medycynie nawet najmniejsze wkłucie może mieć nieprzewidziane konsekwencje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
rzeczywiście...główny argument zwolnienie...brawo
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja chodzę do doktor Letkiewicz już ponad 10 lat. Prowadziła mi też ciąże, z L4 nie było problemu, wg doktor były wskazania, wg mnie nie bardzo, ale siedziałam na L4 ze 3 miesiące, dla dobra dziecka. Miałam też inne problemy, np. hormonalne, które szybko zostały opanowane. Ja mogę z czystym sumieniem polecić dr Letkiewicz. Dodam tylko że korzystałam z wizyt zarówno prywatnie jak i na NFZ, różnicy w podejściu nie zauważyłam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dodam tylko że dr Letkiewicz uważa że ciąża to nie choroba, a ja podzielam to zdanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ponowię pytanie, gdzie prywatnie przyjmuje dr. Pilarska ?
image
image
image
Sprzedam suknię CAROLINE z Marietty rozmiar 42 wraz z bolerkiem i welonem !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W evi-MED(jeśli nic się nie zmieniło)
Próbowałam się dostać ale niestety nie miała szczęścia....
powodzenia życzę

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o dr. Głuchowską - Tokć bardzo fajna kobieta, wygadana ale jakoś mnie nie przekonała do siebie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bylam wlasnie u dr Gluchowskiej-Tokć i polecam! Bardzo sympatycna i profesjonalna!:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam dr Sztramski, gdynia starowiejska. super lekarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dr. Skweresa przyjmuje w swissmedzie w Gdyni i w Gdańsku i w przychodni na Armii Krajowej w Gdyni.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miśkiewicz - facet, rewelacyjny!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
zdecydowanie polecam wam dr. Butalewicz - to pani doktor ginekolog endokrynolog, wspaniały, konkretny lekarz, przyjmuje na tej ulicy co jest teatr miejski, wizyta 120 zł, dużo, ale warto :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hej dziewczyny
jestem w 9tc niestety żel sie czuje a pracuje fizycznie chodzę na nfz do dr letkiewicz przeczytałam opinie wyżej koleżanki że doktur nie chce wystawiać l4, wizyte mam w wtorek może ktoś zna bardziej wyrozumiałego ginekologa?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam dr Maciejewskiego. Ja powiedziałam mu o moim kiepskim samopoczuciu, powiedziałam, że pracuję, opisałam warunki pracy a on zapytał dlaczego jeszcze nie jestem na L4 :) zatem proponuję wybrać się do niego. Powodzenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dr Gugała- Butalewicz może i jest dobrym ginekologiem tego nie wiem, ale endokrynolog z Niej żaden. Jeśli potrzebny komuś endokrynolog to każdy inny ale nie p. Gugała-Butalewicz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może i rewelacyjny ale chyba kasa przysłoniła mu oczy :-(
Milusi w obyciu i sprawia wrażenie bardzo zatroskanego ale zawiodłam sie bardzo.
Byłam jego zadowolona pacjentką przez 1,5 roku aż zadziwił mnie swoja diagnozą (którą zdecydowanie wykluczyli dwaj inni lekarze) która miała pociągnąć za sobą kupę kasy!
Jeśli którejś z Was dziewczyny chodzi o miłą atmosferę to polecam, ale diagnozę radzę potwierdzić gdzie indziej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
post dotyczy dr Miskiewicza
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Miśkiewicz nie prowadzi pacjentek w ciąży,jeżeli już to do 3-go miesiąca. Tak było ze mną.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Bylam wlasnie u dr Gluchowskiej-Tokć i polecam! Bardzo sympatycna i profesjonalna!:),"

ile się czeka na wizytę do tej pani?
ile kosztuje wizyta?
czy na pewno jest ta pani miła, i wogóle co jeszcze o niej powiecie? :)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dostałam się z miejsca. Przyszłam nie miała ludzi więc mnie przyjeła...(ale to było rok temu)
Przyjmuje w Evimedzie od wtorku 12:00-20:00, śr.12:00-20:00 czw, 9:00-14:00, pią 9:00-15:00
Jeśli chodzi o cenę to nie pamiętam...

Pani ogólnie bardzo miła, sympatyczna ale jak już pisałam wcześniej nie przekonała mnie do siebie....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
gdy się rejstruje odpłatnie, to czy płacę przy rejestracji, czy w dniu wizyty, jeśli jest to inny dzień niż rejestracji ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Płaciłam już po wizycie w rejestracji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy wiecie cos na temat dr Dariusza Wojcika, on przyjmuje w Gdansku w swiss med i w Gdyni (ma prywatny gab.). Wiecie moze ile bierze za wizyte??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj ja zdecydowanie nie polecam Wójcika, zignorował wiele moich problemów, mówił, że boli mnie brzuch bo mam dni płodne (a nawet nie sprawdził) a to były torbiele na jajnikach, "olał" moją bardzo wysoką prolaktynę i kiepskie wyniki mężą, czterokrotnie dawał leki gotowe z apteki na pewien problem bez rezultatów - także uciekłam od niego, dobrze, że miałam przeczucie... a wizyta kosztowała ostatnio 120 zł
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za odp. 120 zl, a mialas usg (za usg pewnie dodatkowo sie placi)??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też do niej chodziłam, jako lekarz była ok, ale dobijało mnie czekanie na wizytę - umówiona byłam na 17, a wchodziłam 18.30 do gabinetu. Kobieta nie szanuje czasu pacjentów, a to według mnie najgorsza wada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na żwirki Wigury w przychodni też prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodze do dr Głuchowskiej - właśnie szyjkuje się do ciąży i na ostatniej wizycie poprosiłam o skierowania na badania ... ogólnie byłam z niej zadowolana ale tym razem miałam wrażenie że mnie troche olewa - dostałam tylko skierowanie na toksoplazmozę, rożyczkę (jak sama sie upomniałam) i jeszcze jedno (nie pamiętam w tej chwili) ... jak się spytałam o usg to powiedziała ze "u mnie wszystko widac i ze moze wypisac ale z dopiskiem ze na zyczenie klientki" (a to znaczy ze bym placila) ... zastanawiam sie teraz czy to jest dobra lekarka do prowadzenia ciązy ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Pilarska przyjmuje oprócz Evi-medu (do końca grudnia 2009) i Przychodni Śródmieście również prywatnie na ul.Piłsudskiego. Można w miejscach, w których pracuje dowiedzieć się, jaki jest jej numer komórki i umówić się na prywatną wizytę do gabinetu na ul. Piłsudskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie. Czy była któraś z Was u dr. Damdinsuren Alta, która przyjmuje w avi-med'zie?
Bo umówiłam się do niej na wizytę, a nie znam żadnych opinii i tej Pani.
Z góry dziękuję za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam u dr Alty. bardzo sympatyczna, młoda babka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprosze o wiecej info o tej pani :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam swietnego lekarza dr Grzegorza Marciniaka!!! Przyjmuje w gdyni i w wejherowie w szpitalu.Prowadzil moja ciaze.Zawsze poswiecal mi tyle czasu ile potrzebowalam.Odpowiadal na kazde pytanie i wspieral gdy sie o cos martwilam. Nawet dzwoniac do niego,nie wiedzial kto mowi a staral sie pomoc!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanawiam się nad wyborem ginakologa i dużo czytałam dobrego o dr Pileckiej. Przyjmuje w Przychodni Śródmieście. A nie mieści sie ona rzypadkiem na ul. Armii Krajowej 44? Macie może nr telefonu do dr Pileckiej? Dzięki
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam doktor Pilarską.
Od 10 lat do niej chodzę i nie zamierzam tego zmieniać. Profesjonalny lekarz, miła, uśmiechnięta, delikatna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
hejka, chcialam sie umowic na wizyte do dr gluchowska tokc, i ku mojemu zdziwieniu, na poczatku podano mi termin na 1 kwietnia, ale jak powiedzialam, ze nie jestem ich klientka i ide do tej pani dop0ipero 1 raz, to pani w rtejestracji powiedziala, ze nie moze mnie zarejestrowac do tej pani ginekolog.. dziwne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co sądzicie o dr.Bierżyńskim??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Po przeczytaniu Waszych opinii również chciałam zarejestrowac się do Dr. Głuchowskiej-Tokć - niestety nie ma już takiej możliwości -
w rejestrecji EVI-MED powiedziano mi ,że od początku roku nie zapisują nowych pacjentek do tej pani...

Czy wiecie coś o innym miejscu przyjmowania przez tą panią dotor?
A może któraś z Was (jesli jest pacjentką tej pani)mogłaby mi pomóc i zapytać o możliwość wizyty?
Bardzo mi na tym zależy i byłabym bardzo wdzięczna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bierzyńskiego stanowczo odradzam! Moim zdaniem jest niekompetentnym lekarzem, u niego w gabinecie przewija się masówka!!! Byłam u niego tylko raz i więcej już tam nie zawitam. W ciągu 40 minut (tyle czekałam na moją wizytę, choć si umawiałam na godzinę) obsłużył chyba 5 albo 6 pań :| i jakiegoś pana co mu p lacił dużo pieniędzy - tymi sie obnosił. Następnie usłyszałam, że chce mnie widzieć na następny dzień po poronieniu. Nie otrzymałam żadnych leków tym bardziej wsparcia. Z gabinetu wyszła, z mocną histerią. Reszty opowieści sobie oszczędzę. Jego jedyną 'zaletą' jest to, że jest tańszy niż inni... cena jednak przekłada się na jkość usługi. Potem trafołam do dr Miśkiewicza - złoty człowiek, okaząło się że moja ciąża nie jest skazana na niepowodzenie :) dostałam leki i opiekę medyczną ale też psychiczną. Teraz chodzę do dr Marciniaka - też jest świetny - polecam. PS. Ciąża rozwija si e prawidlowo :) już ponad półmetek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie przyjeli Cie do dr.Głuchowskiej-Tokć bo ona juz nie przyjmuje nowych pacjentek tylko swoje stale:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
JAK DLA MNIE REWELACYJNY LEKARZ chodze do niego juz ponad 10lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest moja prowadzaca ciaze. Ufam jej w 99% ;) Robi mase badan, sprawdza, kontroluje, jest troche formalistka, ale dzieki temu mam porzadek w dokumnetacji medycznej. Pozatym jesli ktos chce to nie ma w ogole problemu z L4.

Ja ogolnie polecam!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta odpowiedz pewnie juz teraz nie ma znaczenia,bo sama sie przekonalas co do dr.Alta .Ale tak na przyszlosc dla innych zainteresowanych.NIE POLECAM,bylam u niej na pierwszej wizycie stwierdzajacej ciaze i...w 4 tygodniu stwierdzila , ze ciaza kwalifikuje sie do poronienia,bo plod ma zbyt niskie tetno i ze ona nie wrozy dobrze.w kwesti wyjasnienia powiem tylko ze inni specjalisci powiedzieli ze u tak malego zarodka czasami tetno jest w ogole nie wyczuwalne a co dopiero mowic o zbyt niskim.urodzil zdrowego synka,ale co z mezem przezylam na wizycie u niej to lepiej nie wspominac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja polecam dr Pobłocka, przyjmuje w Polmedzie na Witawie. Jest świetna, miła, delikatna, naprawde polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja przepisałam się na NFZ do chyloni do Pani Holke. Szybciej byłam na Dąbrówce- wyposażenie gabinetu na Dąbrówce lepsze ale podejście do pacjentki fatalne (nawet na wizycie prywatnej). Podejście do pacjentki na chyloni jest lepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
troche z innej beczki.

Ile kosztuje wizyta prywantna w Gdyni?
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
70zł kosztuje wizyta, 120 zł wizyta z usg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nie zna taniego tak za 50zł? zeby kierował nba badania i robił comiesieczne usg?
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochana w trójmieście nie znajdziesz tańszego ginekologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ja chodze do spoldzieni lekarskiej w gdyni do doktor Januszewskiej bardzo fajna kobitka.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tez polecam doktora Piskulaka :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Pilarska-najlepsza do jakiej chodziłam!
można chodzić prywatnie oraz na NFZ
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a co powiecie o dr Liro? przyjmuje na Karwinach, w przychodni na Źródła MArii.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
odradzam Pilarska i Kiełkowskiego, masakra pełna para.... Polecam szczypka, Miskiewicza, Maciejewskiego - odbierał moja cc i to bez ustawki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a co powiecie o Starmedzie?
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, jest bardzo dużo dobrych opinii na temat doktora Adama Zółtowskiego. czy któraś z Was wie może ile kosztuje u niego wizyta, badania?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hop?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pilarska, moze i mila, ale zdarzaly sie jej duze wpadki jako lekarzowi - nie polecam z wiekszymio problemami

GLuchowska-tokc - NIE POLECAM, babka wyczula u mnei mega niby guz na jajniku, wypisala skierowanie do szpitala, naciagnela na mase badan (kasy), podobnie laska o urodzie konia ktora robila tam USG, niby drugi guz, 2 mce lazilam struta...
okazalo sie ze guz z USG to pecherzyk bo bylam na USG przed okresem i babka nie umiala rozroznic, guz wyczuty przez Gluchowska byl dobre 10 cm nad jajnikiem i okazal sie zaleglosciami w kiszkach :D

osobiscie chodze teraz do chmielewskiego ktory wlasnie porzadnie mnie zbadal po rewelacjach pani Gluchowskiej, ale czasem trzeba byc u niego stanowczym zwlaszcza jak mowa o zrypanych hormonach.

Skweres - jeszc ze nie bylam, pono dobry, wybieram sie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
z całego serca polecam Grzesia Piskulaka,dobry człowiek i naprawde wspaniały lekarz
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
A co myślicie o Wiesławie Musiał - promedis w Gdańsku? jutro mam wizyte...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Dr . Bockowieskiego ,klif med Gdynia.

Uważam,że jest wspaniały !
image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja bardzo polecam super ginekologa ktory prowazil moja ciaże i do tego pracuje w szpitalu w Gdyni i mnie przyjmowal do porodu. Jestem bardzo zadowolona.
Grzegorz Jańczewski
specjalista polożnictwa i giekologii, specjalista seksuolog
Gdynia, ul. świetojańska 105
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
pani Kwiatek- jak chodzę do niej w LuxMEdzie prywatnie. Fajna babka, konkretna i sympatyczna. Najfajniejsza z jaką miałam styk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ups, pomyliło mi się, to jest moja pani laryngolog :)
SKARBEK-ŻUREK LILIANA to jest ginekolog.poniżej opnie, różne jak widać :)

http://forum.trojmiasto.pl/GINEKOLOG-POLOZNIK-LILIANA-SKARBEK-ZUREK-t176923,5,24.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie ! Szczerze polecam ! Lekarz z powołania ! Cudowny człowiek.Wystarczy poczytać opinie na jego temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Grzegorz Jańczewski
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam tego lekarza z czystym sercem jest wspaniały. Prowadził kiedyś moją mamę przez długi czas lecz niestety teraz przyjmuje tylko prywatnie koszt wizyty u niego to około 150 zł, tyle że ja będąc u niego miałam również robione USG więc myślę że to zawyżyło cenę. Szczerze Go polecam .

Chodziłam również na NFZ do przychodni śródmieście do doktora Skrzypca i go odradzam!!! W/g mnie lekarz niekompetentny, sama musiałam się prosić o skierowanie na dane badania w ciąży, które powinnam mieć zrobione do 10 tygodnia a wypisując mi skierowanie kręcił nosem i do tej pory nie mam zrobionych wszystkich badań bo nie dostałam na nie skierowania m.in. na toksoplazmozę IGg, na zółtaczkę i wiele innych a robiąc USG usłyszałam tylko gdzie sa dane czesci ciała mojego maluszka lecz 0 informacji na temat czy jest ok czy nie tylko popisał coś na kartce i wszystko. A jak zapytałam się o zwolnienie lekarskie ze w/g na mój charakter pracy, gdzie mam szkodliwe warunki to usłyszałam tylko tyle ze powinnam rzucic prace....poprostu karygodne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam kontaktu z doktorem Jańczewskim ale na nfz wiecie moze cos o tym drogie panie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na NFZ to jedynie w szpitalu w Redlowie na IP.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no jak polecasz miśkiewicza 0 konowała, to nie nalezy kierowac się Twoją opinią sory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bardzo sobie cenie pania Malgorzate malysiak. Przyjmuje w gdyni na Dąbrówce. Ta pani jest naprawde swietna. Prowadziła moja ciaze i w szpitalu powiedzieli ze mam pieknie wypelniona karte ciazy. Pani doktor leczyla nawet najmiejsza ilosc bakteri w moczu. Badania tez robi delikatnie i dokladnie.Naprawde polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorki zrobilam literowke Dr Tomczyk-Malyjasiak opinie ma 6.0 na 6
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś tam wyżej pisał, że poleca dr Utkiewicza z przychodni Grabówek. Broń Boże nie chodźcie do niego !!!!!!!!!!!!!!
To najgorszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek cokolwiek wspólnego. Kazał mi czekać do 10 tc żeby sprawdzić czy dziecko żyje. Żadnych badań, żadnych wyjaśnień a podkreślałam, że jestem już po poronieniach i cholernie się teraz boję. Wmawiał mi, że plamienia sama sobie wymyśliłam, żeby wymusić na nim usg ... A i usg w 7 tc robi przez brzuch - potem mówi, że niczego nie ma i ciąża chyba się nie rozwija. Inny lekarz następnego dnia potwierdza i ciążę i bijące serduszko.
Dramat.

Co do dr Alty. Ja byłam z niej zadowolona. Co prawda byłam raz ale zrobiła na mnie dobre wrażenie.

Dr Głuchowska Toćk czy jakoś tak - jak dla mnie za dużo mówi nie na temat. Miła sympatyczna ale nie przekonała mnie do siebie. Jakbym chciała iść do jakiegoś lekarza sobie pogadać to i owszem do niej można :) siedziałam w gabinecie 25min i wyszłam zmęczona.
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się, Utkiewicz to tragedia! byłam wprawdzie w innej sprawie, ale mam podobne wrażenie. nie robi żadnych badań. nie mialam miesiączki przez 3 miesiące, zbadał mnie, po czym powiedział, ze nie wie co mi jest i jakby to się powtarzało to może mi dać hormony. a na wstępie powiedzialąm, że chcemy sie starac o dzidziusia. nic, żadnego skierowania na badanie poziomu hormonów, ush czy cokolwiek innego. dopiero sama, prywatnie zbadałam sobie tsh i okazało się, ze to to. lekarz - tragedia. ani jednej dobrej opinii nie słyszałam!
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA rowniez podpisuje sie pod opinia kolezanek o dr Utkiewiczu, mialam dokladnie ten sam przypadek. U niego ciaza w 7 tyg to nie ciaza... Brak słow

Polecam dr Adama Żółtowskiego, przyjmuje na ul Romanowskiego. Zawsze pomoze, nigdy nie zbywa jakimis glupimi tekstami i zajmuje sie pacjetka od poczatku do konca
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie, ja również polecam dr Żółtowskiego, świetny lekarz i dobry człowiek. Od początku prowadzi moją ciążę i w piątek będzie mi robił cc! POLECAM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również polecam, bardzo miła kobieta i konkretna
prowadziła moją pierwszą ciążę, bardzo dokładnie, miałam wszystkie niezbędne badania
mam do niej ogromne zaufanie więc drugą ciążę też jej powierzyłam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdecydowanie Dr Tomczyk-Małyjasiak !!!! Rewelacyjny lekarz, empatyczna, utożsamia się z pacjentem, czuje sie bezpieczna. Jedyny minus to Pani Dr trochę zabiegana - tyle ma pacjentek ;) ale w razie pytań na spokojnie i wyczerpująco odpowiada i wyjaśnia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę polecić Ci dr Mariusza Piątkowskiego- http://www.drpiatkowski.pl/
Sama do niego chodzę jakoś od kilku miesięcy i powiem szczerze- będę chodziła jeszcze przez długi, długi czas... :) Doktor bardzo sympatyczny, a co najważniejsze dokładny, wyjaśnia wszystkie wątpliwości i w razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania. Jeśli jesteś studentką, to masz zniżkę :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
heke a moze leczysz sie u piatkowskiego na niepłodnosc? bo mialbym kilka pytan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety nie leczę się w tym zakresie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile kosztuje wizyta? Jestem studentką więc bym skorzystała ze zniżki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również jak na razie chodzę do dr.Małyjasiak na Dąbrówce,ale po ostatniej wizycie trochę się waham.Pani doktor tylko za przeczytanie wyników(nie byłam umówiona,weszłam między pacjętkami,sama kazała mi tak zrobić) policzyła sobie 40 zł.Nie wiem czy to normalne u innych lekarzy.Jestem w ciąży czyli jestem jej stałą pacjentką.Według was to normalne?Dodam,że przeczytanie tych wyników zajęło dokładnie 4min.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałam napisać,że jako lekarz jest bardzo dobra i w sumie godna polecenia.Tylko te 40zł.........za nic :\
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeczytanie i interpretacja wyników przez specjalistę z wieloletnim stażem, to usługa medyczna. Gdyby to przeczytał stolarz, to nie wiedziałby co powiedzieć, jak zareagować. Widocznie było to ważne, by zamiast na regularnej wizycie, poprosić z wynikami w dodatkowym,nadzwyczajnym trybie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja płaciłam 100 zł z badaniem wziernikiem i usg przezpochwowym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Piskulak - rewelacyjny doktor, ciągle się rozwija. Bardzo polecam :))
http://www.ginekolog-gdynia.com.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecam doktora Wójcika, przyjmuje w Klinice Gameta w Gdyni. Fantastyczny człowiek i fachowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
tylko Miśkiewicz - człowiek złoto

Piskulaka odradzam, prowadził moją ciąże i jestem mega niezadowolona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dr Głodek? ma ktoś doświadczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co sądzicie o agacie grzybowskiej albo monice chwastek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Piskulaka nie polecam !!!! zero empatii przy przekazywaniu zlych wiesci - dla niego pacjentka to kolejny przypadek...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żółtowskiego - co prawda to nie kobieta, ale moim zdaniem jest świetny, pacjetnkę trkatuje niezwykle delikatnie, jest tak miły i kulturalny, że można się zdziwić- ja byłam zaskoczona jak mi podał rekę aby się podniosła z fotleu ginekologicznego!
Do tego wyjaśnia tłumaczy, nie nabija się, jest cierpliwy i baaaardzo rzeczowy, dla mnie idealny ginekolog, no i fakt, że pracuje w szpitalu i pewnie widział wiele przypadkó też go czyni w moich oczach odpowiednim człowiekiem do prowadzenia mojej ciąży
wizyta 100zł
przyjmuje na Romansowskiego na Pogórzu w Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Glodka bardzo nie polecam! Usg kontrolne piersi to wg niego fanaberia. Sprawdzil sie tylko w dbaniu o aktualna cytologie. Prowadzenie mojej ciazy zaczął od kompletnego chaosu w podstawowych badaniach i pominął taki szczegół jak założenie karty ciazy. Na pytania odpowiadał niechętnie, ile mozna opowiadac o tym samym, w końcu to nie jest jego pierwsza ciaza... Szybko zmieniłam lekarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj, byłam dwa razy u Dr Głodka w lux medzie i nie mogę narzekać, dobry lekarz, solidny i miły, chociaż jak dla mnie mało delikatny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozesz napisac cos wiecej, tez do niego chodze, ale nie jestem w ciazy tylko kontrolnie, i poza dlugimi kolejkami jestem zadowolona.
cos nie tak bylo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ze swojej strony polecam dr Piskulaka :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
dr Mężyk podobno dobra przyjmuje w Medica Polska i chyba jeszcze gdzieś kobiety chwalą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja od 7 lat chodzę do dr Miśkiewicza - przyjmuje na Kilińskiego. Plusem jest, że robi przy każdej wizycie USG dopochwowe. Poza tym można zrobić na miejscu badanie krwi. Ponadto chętnie i wyczerpująco odpowiada na każde pytania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam gorąco dr. Stasiak przyjmuje prywatnie w przychodni śródmieście prowadziła mi dwie bardzo problematyczne ciąże zlecała całe masy badań aby mieć pewność że wszystko jest oki bardzo miła i delikatna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

to od razu idź do innego i sprawdz czy juz cos się nie dzieje. miśkiewicz nic nie potrafi zdiagnozować. do tego zero empatii. mnie w trakcie rozm tel. ,że mam natychamist przyjechac bo wynikiw skazują na raka ( przez telefon) a jka w gabinecie się popłakałam, to powiedizał,żebym nie zachowywała się jak dziecko. do tego lekarz który potem mnie diagnozował był zaszokowany tym co miskeiwicz ze mna przez tyle lat zrobił.NIE POLECAM. UNIKAĆ!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Maciej Boćkowski rewelacja przyjmuje w Klifmedzie w Orlowie .Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś mógłby wypowiedzieć się o dr Mężyk? Był ktoś u tej pani? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram że Pan dok Bockowski to dobry lekarz, poniewaz byłam u wielu i żaden nie potraktował mnie powaznie. dzięki niemu mam świadomośc że uda mi się zajśc w ciąże i dlaczego do tej pody do niej nie dochodiło. pozdrawiam basiek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja polecam dr. Stasiak koło pogotowia jest młodą kobietką z ponad 10 letnim stażem ale ja mam do niej wielkie zaufanie obecnie jestem w ciąży dość problematycznej a przy jej opiece jestem spokojna bo zadziałała kiedy widziała zagrożenie jest oddanym lekarzem i zawsze ma czas na rozmowę jeśli tego potrzebujesz. szkoda że nie przyjmuje już na NFZ bo tacy lekarze jak ona powinny mieć podpisane umowy z NFZ lekarze który są z powołania :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dr Wiesława Bednarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Magdalena Młodzianowska przyjmuje w starmedica na ul. 10 lutego-polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
popieram Młodzianowska jest dobra, a przychodnia dobrze wypodażona oraz czysciutka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widzę, że nie tylko ja tak dobrze trafiłam :)

dr Młodzianowska w Starmedice w Gdyni - jaka ta przychodnia łądna, a Pani doktor bardzo przystępna, pomogła mi, a atmosfera w gabinecie była miła, miałam stres, ale przeszedł podczas rozmowy z Panią Doktor. Dziewczyny szczerze polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam dr M.Skórę. Przyjmuje na NFZ w Gdyni na ul. 10 Lutego. Jest sympatyczny, wyrozumiały, cierpliwy. Robi przed badaniem dokładny wywiad. Naprawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja jeździłam do dr Stencla do Invicty w Gdańsku. na pewno warty polecnia, ale trochę męcząca ta odległość. Od listopada ponoć klinika otwiera się też w Gdyni, wiec może będzie tam przyjmował mój ulubiony pan doktor :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr.Skóra już w tylu przychodniach przyjmował,że i tu pewnie długo nie zagrzeje miejsca,proszę poczytać opinię,nie polecam.Wystarczy być atrakcyjną kobieta ,to wtedy pan dr pokaże swoje oblicze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo polecam dr Grzegorza Marciniaka- przyjmuje prywatnie na Nowogrodzkiej w Gdyni, bardzo sympatyczny, empatyczny, elokwentny lekarz, zawsze wysłucha, w razie problemów nie mam obaw do niego zadzwonić :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dr Marciniaka stanowczo odradzam, prowadził mój poród. Rodziłam przez 12 godzin, wzywałam pomocy krzyczałam a on nie robił nic, tylko wygłaszał pseudonaukowe wykłady i żartował sobie z położnymi. Koszmarny człowiek. Pacjentki traktuje jak zło konieczne, Buc potworny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Skóra już nie żyje :(
był moim ginekologiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeczytałam post i nie uwierzyłam, poszperałam w necie i rzeczywiście to prawda.. Od jakiegoś czasu zbierałam się , żeby zapisac sie do doktora na wizyte kontrolną, prowadzil moja ciaze i bylam zadowolona..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o dobrego ginekologa w Gdyni to z czystym sumieniem mogę polecić trzech: dr Obierzyński (Obłuże) http://obierzynski.pl - miły, kulturalny

Dr Trawiński -Świętojańska, prowadził moją ciążę. Konkretny. Na miejscu USG i w szpitalu także się pytał o samopoczucie.

Dr Kulpa - luxmed - miły, młody i pierwszy, który mnie skierował na USG piersi!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak. Doktor Kulpa z Luxmedu - świetny!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lekarz Kulpa nie rozpoznał w badaniu USG polipu lub miesniaka /jestem przed zabiegiem po którym zostanie to zdiagnozowane/. Dodam, że jestem poronieniu, więc istotna jest diagnoza tego, czy macica jest oczyszczona. Lekarz nic nie dostrzegł, kilku innych chwilę po wizycie u lek. Kulpa nie mialo z tym problemu. Nie wspomnę o dziwnych uwagach..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja Nie polecam bednarza, pierwsza wizyta, zaproponował mi spirale mirene za 1,500 zł z założeniem, potem sie okazało ze wziął urlop i nie miałam nawet jak odebrać wyników cytologii, nie mowiąc o założeniu spirali, ignorant, inny lekarz zaproponował mi inna wkładkę i duzo tańszą, bo od mireny mogłabym dostać stanu zapalnego.
Także ja bednarza nie piecam, zamiast powiedzieć mi troche doradzić odnośnie wkładek antykoncepcyjnych to on mi co chwile pokazywał jak sa zbudowane...brak słów, szkoda czasu i pieniędzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepszy ginex w Gdyni to dr Florczak w Evimed na ul. swietojanskiej. Prowadziłem tam ciążę i jestem bardzo zadowolona, poświęca pacjentom bardzo duzo czasu i uwagi, a poza tym ma nowoczesny sprzęt do wykrywania wczesnego zmian przedrakowych w szyje macicy, co w naszych czasach jest szczególnie ważne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A skoro już mowa o evi-med przy Świętojańskiej w Gdyni, to przyjmuje tam kilkunastu ginekologów - http://www.evi-med.pl/www/Specjalizacje_i_godziny_przyjec/37/pages.html jest w czym przebierać :) A tak poważnie. Jak byłam dużo młodsza i trochę jeszcze wypłoszona, to trafiłam do lek. Głuchowskiej i to był bardzo dobry traf. Nie miałam żadnych zastrzeżeń do niej jako lekarza. A oprócz tego bardzo miła i bardzo kontaktowa generalnie super. Spokojnie mogłabym ją polecić w pierwszej kolejności wszystkim młodym dziewczynom, które zaczynają przygodę z ginekologiem i ta pierwsza wizyta w gabinecie ginekologicznym napędza im stracha. Ciążę prowadziłam u dr Alty, też w przychodni evi-med. Na początku ciąży wahałam się między dr Altą a dr Głuchowską. Do dr Głuchowskiej trafiłam awaryjnie, gdy w pierwszych tygodniach ciąży pojawiły się krwawienia i okazało się, że ciąża jest zagrożona. Dr Głuchowska przyjęła mnie dodatkowo, mimo zapchanego już grafiku. Zbadała, uspokoiła, wyjaśniła. Postawa jako lekarza - profesjonalnie, a oprócz tego podeszła jak człowiek do człowieka. Ostatecznie zdecydowałam się na to, aby lekarzem prowadzącym była jednak dr Alta, przeważyło to że dr Alta wykonuje USG i ma tytuł doktora. Chociaż brakowało mi trochę tego ciepła, jakie ma dr Głuchowska. I co? . Kilka miesięcy współpracy z dr Altą i.... powiem krótko. Gdyby nie dr Alta, moja Calineczka byłaby dziś w świecie aniołków. Nie dam złego słowa na nią powiedzieć. Ciąża była bardzo wysokiego ryzyka, najpierw strach przed poronieniem, potem ryzyko wczesnego porodu. Każda matka, której ciąża była trudna wie co to za stres. Kiedy trzeba walczyć z losem o życie swojego dziecka. Dla mnie to najlepszy ginekolog do prowadzenia ciąży, zwłaszcza ciąży zagrożonej. Nic nie zaniedbała, nie straszyła, każde zagrożenie, każdy problem omawiała rzeczowo. Zdarzało mi się zgłosić na nieplanowaną wizytę, bo coś tam... nie było problemu, przyjęła zawsze. Jako lekarz dała mi duże oparcie, zawierzyłam jej doświadczeniu zawodowemu i myślę, że dzięki temu wszystko skończyło się szczęśliwie. Dziś nie umiem sobie nawet wyobrazic, że mogłoby nie być Calineczki....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy ginekolog w Gdyni jak nie w całym Trojmieście do Dr Maksymilian Kurkowski . Polecam z całego serca !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Dr Tomczyk-Małyjasiak. Trafiłam do niej z polecenia koleżanki, która ma ojca ginekologa. Jestem bardzo zadowolona, bo kobieta wie co robi. Od razu powiedziała, że antykoncepcja, którą miałam wcześniej była niedopasowana do mnie (zły hormon). Kazała mi porobić badania i na tej podstawie dopiero przepisała tabletki. I wiecie co? Czuję się świetnie (po poprzednich miałam różne przeboje). Jeżdżę do tej Pani z Gdańska centrum, a to już chyba świadczy o tym, że naprawdę warto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam że to dobry lekarz, chciałam już zrezygnować z antykoncepcji a ona zleciła badania i wypisała mi receptę na vines, zupełnie inaczej się czuję, zero plamienia, bólów głowy czy piersi, warto do niej pójść jak wasz lekarz w rejonie nie daje rady
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja rowniez polecam pania doktor.jesli ktos szuka ginekologa prywatnie w Gdyni.Jest naprawde profesjonalna,sympatyczna i delikatna.dodatkowo radzi sobie z kazdym problemem i zawsse znajduje czas dla pacjentki,nawet w ostatniej chwili.plusem jest tez kontakt telefoniczny w razie potrzeby.ja jestem pacjentka pani doktor od 4 lat i polecam zarowno dla kobiet w ciazy jak i na rutynowe wizyty.u pani doktor prowadzilam ciaze i wszystko bylo super-uspokajala jak cos bylo nie tak,nie wprowadzala niepotrzebnej paniki.na rutynowych wizytach tez wszystko przebiega w milej i sympatycznej atmosferze bez skrepowania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Dr. Butalewicz już nie przyjmuje- nigdzie ! zamknęła praktykę. W przychodniach w których przyjmowała już tez nie zapasują.
Czy wiecie dlaczego? Chodzę do niej od kilku lat i jestem załamana. Przyjmowałam leki, byłam ostatni raz w lutym, następna wizyta miala być w listopadzie. Zostałam bez lekarza a co gorsza bez leków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja serdecznie polecam ginekologa http://epi-gdansk.pl/ginekolog-gdansk/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tzn. kogo konkretnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam dr. Małgorzaty Tomczyk-Małyjasiak. To była moja pierwsza w życiu wizyta u ginekologa. Stresowałam się okropnie. Powiedziałam o tym Pani Doktor, jednak nie usłyszałam od Niej żadnych słów, które mogłyby mnie uspokoić. Badanie na fotelu nie było zbyt przyjemne, ale nic nie powiedziałam. Badanie USG na leżance tak bolało, że poprosiłam o przerwę - na co p. Doktor stwierdziła, że przesadzam i żebym wytrzymała. Nie przerwała badania. Podczas USG stwierdziła u mnie mięśniaki. Bez słowa dostałam skierowanie do szpitala w Gdyni na zabieg operacyjny. Gdy poprosiłam o wyjaśnienie, co to dokładnie jest i czy nie ma innych metod leczenia - Pani Doktor powiedziała, proszę poczytać sobie w Internecie. Gdy nalegałam jednak o wyjaśnienie usłyszałam: i po co tyle krzyku, zrobią nacięcie, wytną wszystko, zaszyją i będzie spokój. Na pytanie jak to wszystko ? Pani Doktor stwierdziła, że to standardowa procedura, że przy mięśniakach usuwa się macicę. Na tym wizytę zakończyła. Wyszłam z gabinetu zapłakana, przestraszona i totalnie zniechęcona do lekarzy. Tak, więc absolutnie nie polecam tej Pani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na jakie koszta przygotować się ?Nigdzie nie mogę znaleźć cennika. Długo czeka się prywatnie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę jeszcze polecić jeszcze dr Makowską w Gdyni. Gdybyś chciała kontakt to Ci podam, ona pracuje w klinice leczenia niepłodności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dr Dawickiego ze Starogardu Gdańskiego. Warto podjechac, ja w Gdyni niestety nie znalazłam żadnego godnego. Uważam, że zdecydowanie warto podjechać, lekarz kompleksowo zajmuje się moją profilaktyka i leczeniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...

Dobry szampon na łupież (38 odpowiedzi)

Dziewczyny doradźcie coś, bo już mi ręce opadają!

Sprawa karna dobry polecany adwokat Gdańsk (54 odpowiedzi)

Witam pisze z naglącą sprawą... mojego partnera czeka postępowanie karne -sprawa karna do 8 lat...

do góry