nowy wąteknowy wątek
Dobry alergolog dzieciecy na NFZ-kogo polecacie?
[Rodzina i dziecko bez ogłoszeń]

Wpisujcie prosze nazwiska dobrych lekarzy.Moje dziecko ma prawdopodobnie AZS i szukam dobrego lekarza prowadzacego.

Re: Dobry alergolog dzieciecy na NFZ-kogo polecacie?

chodzi ktoras z was z maluchem do alergologa?

ja chodzę z moim synem już trzy lata na karwiny do doktor chrościckiej jes super lekarzem synek ma astmę ale dzięki niej jest coraz lepiej to jest przy ul zrudło mari

a ja polecam dr Mielewczyk

Nie chodziłam z dzieckiem ale sama prywatnie do lekarki, która normalnie przyjmuje na zaspie i jest tam ordynatorem odziału Pediatryczno-Alergologicznego: Maria Manitius. Prywatnie przyjmuje w Medica Polska na starowiejskiej w gdyni. Kobieta super i bardzo dużo maluszków prywatnie tam widziałam - testy od ręki robi i drąży temat aż znajdzie rozwiązanie :) Mi pomogła z alergią, z którą rok walczyłam (było podejrzenie AZS);

polecam fantastyczna doktor na fundusz , przyjmuje na Akademi medycznej w Gdansku, dr Wasilewska , terminy oczekiwania nie sa dlugie, jestem pozytywnie zaskoczona podejsciem tej lekarki

ja również polecam p. Wasilewską fantastyczna babka, ja do niej chodze jako nie dziecko ale świetnie mnie prowadzi podczas ciąży.
Terminy naprawde nie są odległe.

image
image

Wołowska, przyjmuje na jaśkowej i prywatnie

do Madziulka
a doroslych tez przyjmuje? tez szukam dobrego allergologa dla siebie , gdzie przyjmuje i ile bierze ?

Dziewczyny ,a macie nr.tel do tej poradni gdzie przyjmuje dr.Wasilewska?
To jest na ul.Debinki tak?

Witam! właśnie chciałam się zarejestrować do swojej alergolog w przychodni Medcare w Gdańsku Wrzeszczu na Waryńskiego (koło biblioteki) - chodziłam wcześniej do dr Aloszko. Okazało się że już tam nie przyjmuje, za to jest Pani dr Wasilewska :)
Pozdrawiam!

emi dorosłych też przymuje, to jest w akademii medycznej budynek nr 1 II piętro ale szczerze numeru nie znam

image
image

przyjmuje prywatnie - można prosić jakiś kontakt?

http://www.uck.gda.pl/content/view/806/448/
tu sa namiary na Poradnie Alergologiczna w UCK

image
image

hopka to ja dzis pytam o alergologa z wejherowa lub gdyni na nfz

image
image

ja bylam u dr brzozowskiej w Kardiotelu w Sopocie.Moze malomowna,ale wydajesie byc bardzo kompetentna.Na codzien pracuje jako pediatra w przychodni przyszpitalnej na Zaspie.

mój syn ma również azs,chodzilismy prywatnie do lux medu,ale bez rewelacji. Teraz od jakiegos czasu wlasnie na nfz w Sopocie na Chrobrego polecam dr Hanna Bednarska

image

Jestem w temacie, wiec na fundusz zaczęłam chdzic z córeczka do dr Witkowskiej, przymuje na ul. Jaskółczej 7. Narazie wydaje się sensowna, dała na wyniki, chce zrobic test atp i próbóje ustawic leki. To jest alergolog-pulmonolog. czas oczekiwania ok miesąca

a ja polecam dr Cimoszko z Clinica Vitae we Wrzeszczu na ul. Kochanowskiego
Chodze tam z moją małą i jestem bardzo zadowolona i co ważniejsze widzę efekty. Pani dr jest alergologiem,specjalistą chorób płuc i pediatrą. Przyjmuje prwatnie i na NFZ.
http://clinicavitae.pl/

ok a cos blizej moze ktos rumia,reda,wejgerowo,gdynia??
ja tez chodze prywatnie ale mam skierowanie to i z niego skorzystam

image
image

Aga znalazłas dobrego alergologa w trojmiescie?Do kogo chodzisz?Prywatnie ile kosztuje wizyta i czy na jednej to się konczy?Napisz mi na priv dzieki

Zdecydowanie Rydzewska. Bardzo dobry klimat wizyty!

image

image

ja chodze na nfz do wisz-wolskiej na ul abrahama w gdyni

image
image

a moją córkę leczy dr. A. Chrościcka---------super:)
przychodnia U Źródła Marii Gdynia Karwiny.
Przyjmuje też tam. Dr. Rydzewska równie godna polecenia.
Oczywiście NFZ

my też do Wisz - Wolskiej, nfz w Gdyni, prywatny gabinet w Redzie

Wisz-Wolska z Abrahama jest super. Wyprowadził nas z astmy oskrzelowej. Córka od dwóch lat nie choruje.

Dziś rejestrowałam synka do alergologa na Akademii Medycznej - dr Wasilewska - termin na koniec marca 2015!!!! Koszmar!! To będzie mój pierwszy kontakt z alergologiem...

Najszybsze terminy są na Oruni Górnej. Sama się tam rejestrowałam i mam na 21 czerwca czekałam 5tyg. a we wszystkich okres oczekiwania to był lipiec,sierpień w kilku a reszta to koniec roku i nowy rok. Był tam wcześniej mój brat na pierwszej wizycie od razu testy skórne i na astmę. Sama na wizycie dopiero zobaczę czy lekarka jest ok.

image