Widok

Dobry butik w Gdańsku - gdzie?

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
Polećcie butik w Gdańsku, gdzie mają na prawdę ciekawe i fajne ciuszki! poszukuję tuniki, takiej bardziej eleganckiej!
Dzięki
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśeli nie butik, to może podpowiedzcie gdzie kupię fajna tunikę? taką na okazję! nie bawełnianą, codzienną, bo takich wszędzie pełno..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W new yorkerze dostaniesz bluzki z baskinką
Reszte kolekcji sieciowek zobaczysz w necie: reserved, h&m, orsay. Zobacz tez w pretty girl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

co za głupie pytanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Zaspie na Pilotów w ciągu usługowym jest mały outlet zara itp. Mają dużo rzeczy na wyjście, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo ja wiem... może zajedź na Przymorze? W Galerii Przymorze, gdzieś w połowie ciągu sklepów, w bocznej alejce prowadzącej na halę LeClerc i obok piekarni Raszczyk, jest mały butik z ciekawymi sztukami odzieży.
A niedaleko stamtąd w kierunku morza, w pomarańczowym bloku Horyzont, tym bliżej Biedronki, jest kolejny butik, też z ciekawym asortymentem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o, dzieki! nie mam już czasu na sieciówki, tam czeka mnie przeglądanie tysiąca rzeczy.. do butiku wejdę i babeczka poda dwie, trzy, przymierzę i wyjdę.. dlatego wolę małe sklepiki mimo mniejszego wyboru.. szczególnie na specjalne okazje;
dzięki!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na hali w Gdansku na samej górze jest taki właśnie butik tam są różne ciuszki inne niż w sieciowkach potem jeszcze na Chełmie na pawilonach są chyba takie 3 sklepiki tam jest taniej niż na hali i można coś wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj odwiedziłam właśnie Chełm, zawsze coś tam znalazłam, a wczoraj posucha.. wszystko takie bawełniane-codzinne, a z eleganckich zero.. teraz tam mnostwo tych butików, chyba 5, albo i 6 ;) ale wszędzie to samo :/
na halę skoczę może.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze mi się przypomniało że we Wrzeszczu zawsze był taki butik na Grunwaldzkiej na przeciwko Manhattanu pod filarami .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zobacz na zalando
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Butik Vip brzezno i orunia, ja tam robie zakupy. na fb wpisz "butik vip" i sobie zoavz co mniej więcej maja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://m.facebook.com/La-Stella-shop-1569744413336921/
Zapraszamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.lamaja.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

poszukiwany dobry ortopeda (31 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

do góry