Widok

Dobry ginekolog na NFZ Gdynia

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Witajcie, wiem, że już takie tematy były, ale najwcześniej sprzed 2 lat, a jednak interesowałyby mnie świeże opinie.
Czy macie jakiegoś dobrego ginekologa do polecenia na NFZ? Dobrego też dla starających się o ciążę. Najlepiej w okolicach Gdyni Dąbrowy.

Byłam raz u dr Grzybowskiej i dr Chrostowskiego na Dąbrowie, miałam zamiar chodzić do dr Grzybowskiej, ale w internecie przeczytałam niezbyt dobre opinie na temat obu lekarzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Grzybowska bardzo dobry lekarz prowadziła moje 2 ciążę. W tym druga zagrożona za każdym razem porządnie zbadala wysyłała do specjalistów, przez co mam zdrowego synka. Ja polecam w 1000% tylko duże kolejki niestety do niej....ale to raczej świadczy o tym że jest dobrym lekarzem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chrostowskiego nie polecam. W ciąży daje minimum skierowań na badania i wykonuje tylko 3 usg przez całą ciążę...
O wszystko się trzeba pytać i prosić. To dyrektor przychodni więc służbista ;)

Polecam natomiast dr Grążawskiego. Ta sama przychodnia na Sojowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedzi. Aga, pocieszyłaś mnie z tą dr Grzybowską.. Jestem w 32 dc po dwóch pozytywnych testach ciążowych i idę do niej jutro, więc też zobaczę co i jak. A z kolejkami faktycznie.. trzeba się normalnie na zaś zapisywać, żeby się tam dostać :/ Na szczęście właśnie tak zrobiłam ostatnio i akurat wyszło przed wizytą 3 dni, że chyba ciąża :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie martw się, dla kobiet w ciąży zawsze mają terminy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie kobiety w ciąży zawsze przyjmą, mnie w ciąży wtedy z synkiem przyjęła zaraz po szpitalu( był to 6 tydzień ciąży) najlepsze było to że w Redłowie po tygodniu leżenia nadal wg nich był to 5 tydzień i nie słyszeli bicia serduszka, poszłam do Grzybowskiej przyjęła bez problemu i okazało się że w Szpitalu beznadziejny sprzęt mieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dąbrowa

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry