Widok

Dobry ginekolog prowadzący ciążę/okolice Zaspy.

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
witam!
Czy któraś mogłaby polecić dobrego ginekologa w okolicach Zaspy ( albo takiego, który ma dyżury na porodówce na Zaspie)
To moja pierwsza ciąża i zupełnie nie orientuje się , czy cena 200 PLN za wizytę + USG na zwykłym sprzęcie ( bez 3d) w Falcu prywatnie to przypadkiem nie jest zdzierstwo.
Polecacie kogoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam dr matkowskiego, ja chodziłam do luxmedu, ale przyjmuje tez na piecewskiej, pracuje w szpitalu na zaspie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do gina chodze do dr Jagielowicza w przychodni przyszpitalnej na zaspie, rozmawiajac z babeczka na korytarzu uslyzzalam ze 3ciaze Jej prowadzil i ze jest super, wiec moze ten lekaez? I od razu maszblekarza ktory w szpitalu pracuje na oddziale ;)
image image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli dobry lekarz to tylko Jagiełowicz, przyjmuje również na Mickiewicza i nie prywatnie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również poleca dr Matkowskiego ! prowadził moją drugą ciążę, pierwsza zakończona przedwcześnie w 35 tc, druga doprowadzona do 39 tc dzięki szybkiej intewencji i fachowej opiece. Polecam w 100 %
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w 100% polecam dr Stachowiak (przyjmuje na Zaspie). Wizyta z tego co pamiętam 150zł, ok poł godziny, dokłądna, sympatyczna. Prowadziła mi pierwszą ciążę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapisałam się do doktor Błędzkiej w Falcku. Byłam u niej już wczesniej i wydawała mi się bardzo miłą kobietką( wykupiłam abonament, więc finansowo wyjdzie korzystnie)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry