Widok

Dobry ginekolog

Przymorze Zaspa Temat dostępny też na forum:
Witam,
czy zna ktoś w okolicach Zaspy, Przymorza, Żabianki naprawdę DOBREGO ginekologa? Mam już dość lekarzy, którzy nie wiedzą czym leczą i co leczą :/
Z góry dziękuję za pomoc!
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polece nawet bardzo dobrego, na Zaspie na Pilotów, pani Karina Kulikowska-Ciecieląg, naprawdę mega dokładne, nic nie omija, poleciłam sporej ilości koleżanek z jakimiś większymi problemami i wszystko zakończone pozytywnie. Dla mnie może aż zbyt dokładna, miałam tysiące badań w ciąży itp ale jestem zadowolona. Z resztą w necie i na trojmieście są opinie, z tym że niestety nie na nfz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki właśnie do niej od porodu chodzę, ale właśnie nie jest na nfz... ;)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecaj tej koszmarnej lekarki! Kulikowska ciecioląg ODRADZAM! w trakcie badania usg odbierała telefon i gadała o takich rzeczach,że powinna się splaić ze wstydu, a w połowie wizyty wyszla odebrac dziecko z przedszkola i wyprosiła mnie do poczekalni SKANDAL, totalny brak szacunku do pacjenta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam DR. Olszewskiego, przyjmuje we wrzeszczu. Prowadzi moja ciaze. Ma najlepszy sprzet. Jest napeawde dobrym lekarzem,
http://www.pro-femina.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moją ciążę dr Olszewska ;) chodzi mi o dobrego ginekologa na nfz!!
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W dawnej przychodni studeckiej przyjmuje na NFZ doktor Adamski konkretny i rzeczowy, w ramach wizyty usg dopochwowe. Rejestracja pod koniec miesiaca na nowy miesiac 3471351
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety jeśli chodzi o Adamskiego mam ibnne zdanie :/ wg jego diagnozy nie powinnam naturalnie począć dziecka :/ i jedyna szansa u mnie to inseminacja albo invitro :P dr sie mylił - jak widać :P
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dr.Zinkiewicza z przychodni na Jagiellonskiej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej. A może ktoś wie czy długie są terminy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Zinkiewicza nie polecam. Na siłę kazał mi w ciąży zachodzić, bo zegar biologiczny bije i najwyższy czas. Chodziłam do niego bo bolało mnie z prawej strony, on twierdził, że wszystko jest ok. Niestety nie było i teraz się leczę u innego lekarza. Nie wierzył, że można nie zauważyć takiego schorzenia ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Joanna Mastalerz :))) Druga zaspa - przychodnia na Burzyńskiego
100zł wizyta badaniem i z usg ;] jest swietna.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
DR. Małgorzata Błędzka
przyjmuje na kilińskiego i kołobrzeskiej
na nfz i prywatnie za 60zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie mogę polecić dr Błędzką. Panią dr wybrałam z polecenia siostry, jednak będę szukać dalej.
Wywiad na pierwszej wizycie był znikomy, prawie żadnych pytań. Natomiast baz zadawania pytań mało czego bym się dowiedziała.
Co gorsza po wizytach wychodziłam ze łzami w oczach - bardziej pogrążającego lekarza dawno nie spotkałam. Nie każdemu pisane jest 100% zdrowie, ale nie trzeba go jeszcze bardziej dobijać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

rehabilitacja (15 odpowiedzi)

szukam pilnie rehabilitacji na kręgosłup kolejki strasznie długie ,,może ktoś wie gdzie na nfz...

Przedwczesny wytrysk (30 odpowiedzi)

Witam. Od zawsze miałem problem z przedwczesnym wytryskiem ale od jakiegoś czasu bardzo się to...

do góry