Widok

Dobry tani fryzjer w Gdańsku :)) Gdzie?

Hejka :)

Znacie jakiegoś godnego polecenia niedrogiego fryzjera w Gdańsku ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajna fryzjerka Pani GOSIA na Orunii Górnej ul. Dywizji Wołyńskiej- za strzyżenie damskie 18 zł
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
a masz jakiś kontakt do tej Gosi? :))):;
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Właśnie wróciłam z saloniku fryzjerskiego na Dywizji Wołyńskiej 1 lok. 2. Stanowczo ODRADZAM!!! Dzwoniłam tam w ubiegły piątek ok godziny 18, pani przez telefon wydawała się być miła. Umówiłam się na dzisiaj na godzinę 15:00. Byłam 10 min przed czasem i drzwi zamknięte. Poczekałam 15 min i zadzwoniłam na widniejący na wywieszce nr kom. Odebrała ta sama pani, niesamowicie opryskliwie powiedziała mi, że nie ma takiej wizyty wpisanej. Zmarnowałam czas i tylko się zdenerwowałam, a cena podcięcia końcówek 30zł. Na piątek umówiłam się do Allure, cena 45. Napiszę jakie wrażenia po. Pozdrawiam serdecznie!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest takie przysłowie: tanio kupisz - psom wyrzucisz.
Nie szukajcie taniego fryzjera tylko dobrego fryzjera.
Ja wolę zapłacić więcej i wyglądać olśniewająco niż dać się oszpacić za pare złotych.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9
guano prawda!!!!!!!!1
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Słyszałąm o bardzo dobrym fryzjerze Panu Wojtku z Wrzeszcza z ulicy Wajdeloty 14.Czy któraś z Was tam była. Jakie wrażenia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam Club Alternative w CH Familia.
Świetni fryzjerzy, fajna atmosfera.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
Zdecydowanie odradzam Alternative. Załamałam sie jak z tamtad wyszłam :(
image
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3
Załamani byliśmy razem żona ,skusiliśmy się tam iść,katastrofa w czapce dwa tygodnie chodziłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja chodziłem po wizycie u tego fryzjera pół roku w szarokominiarce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Club Alternative na Rajskiej...Świetni fryzjerzy, fajna atmosfera i nic poza tym...ceny kosmiczne a płacisz nie wiadomo za co, paragonu nie wystawiają, skasowali mnie ostanio ponad 200zł za zwykły balejaż na 3 warstwach na wlosach do ramion, szok...nigdy wiecej tam nie pojde
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ja polecam fryzjerkę na Słowackiego 30 (zaraz przy Chrzanowskiego) - 667-22-37-22 p. Iza
ostatnio za ścięcie, farbę i czesanie zapłaciłam 65zł chodzę tam już 4 lata, zawsze wszystko OK
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
chodzi o p. Izę, która ma salon po schodkach w dół, do takiej sutereny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale ten salon nie istnieje 4 lata...mieszkam obok :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja polecam salon loreal'a na waryńskiego we wrzeszczu. Świetna obsługa, koszt nieduży, a cudo tworzą na głowie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
no salon nie istnieje w tym miejscu 4 lata, wcześniej był w barakach, które jakoś 2 lata temu zostały zburzone (na rogu Chrzanowskiego i Słowackiego) więc p. Iza kupiła i wyremontowała suterenę i działa dalej:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ach to ta Pani z baraków... :)) a na jakich kosmetykach pracuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kompletnie nie pamiętam i chyba nigdy nie zwracałam na to uwagi:) zadzwoń albo - mieszkasz blisko - wejdź i zobacz:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam polecam bardzo dobry salon w Gdańsku na ul.Igielnickiej koło Pellowskiego Studio Strefa Cięcia !Bardzo fajnie czeszą okolicznościowo a strzyżenie i koloryzacja wogóle super!!!podaję numer do salonu 58 691-77-42.Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy p.Iza tam jeszcze pracuje? Czy nie zrobi mi krzywdy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aha a ile by chciałą za fryzure emu . ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sandra - to daj namiary na Twojego fryzjera, ja chetnie pojde do dobrego :-)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracownia Fryzjerska Krzysztof - Krzysztof Rogal ul. Dworcowa 11/2, Gdynia, tel. 058 661-19-27.
Salon znajduje się na przeciw dworca PKP Gdynia Główna.
Wprawdzie do Krzysztofa są dość długie terminy oczekiwania ale warto, bo dopasowuje fryzurę do struktury włosa, oczywiście rysów twarzy no i określonego stylu w jakim się ubierasz, więc proponuję ubrać się normalnie, jak na codzień.
Zawsze proponuje kilka wariantów cięcia i zawsze są to fryzury, które układają się same bo są dostosowane do tego jak się włosy układają naturalnie.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
dzieki, napewno skorzystam, bo szukam wlasnie kogos takiego :-) powiedz mi tylko z jakim wydatkiem mam sie liczyc, np. samo ciecie lub ew. farba
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Farba + strzyżenie i modelowanie włosy półdługie to jakieś 160 zł.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja znam tańszą. Właściwie najtańszą - musiałam sprawdzić wszystkie w okolicy gdańska głównego.
Babka robi to z zamiłowania i już wiem, że nie pójdę do nikogo innego.

Jej salon jest za kościołem mariackim.

Pozdrawiam
Gosia (gg3059231)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Salon Belliagio we Wrzeszczu
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja wręcz przeciwnie! Proponuję trzymać się Paniom z kręconymi włosami jak najdalej od tego salonu. Fryzjer poszalał sobie na moich włosach brzytwą tak, że nie mogłam doprowadzić ich do normalnego stanu przez wiele miesięcy :( Zmasakrował tak włosy mi i mojej koleżance :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gosia, a konkretnie gdzie, bo jest tam kilka salonów. Jeżeli możesz, to napisz mi na maila: ana2212@poczta.onet.pl

Dziękuję
anka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z czystym sumieniem mogę polecić bardzo dobrą fryzjerkę http://annawojciechowska.com/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Najlepsza jest Pani Marysia na Zaspie!Pracuje w Studiu Urody Naturalnej "SUN"!Ma bardzo konkurencyjne ceny.Zawsze uśmiechnięta i miła dla klienta:)Ma bardzo rozbudowaną ofertę.Możecie zobaczyć na http://www.sunuroda.pl Gorąco polecam:D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mnie interesuje cennik Pani Wojciechowskiej :) ?
farbowanie + strzyżenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To uzależnione jest od długości włosów i koloryzacji, napisz albo zadzwoń do Anki zapewne Ci odpowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tez jestem bardzo zadowolona z usług pani Marysi! świetne strzyżenia i koloryzacje! ogólnie polecam cały salon SUN bardzo miłe panie i profesjonalistki w swoim fachu! 559-21-91 pozdrawiam http://www.sunuroda.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marysia to pomyłka, nie potrafi strzyc,kolor mi schrzaniła, beznadziejna fryzjerka, nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
była najlepsza :) już zlikwidowali tam fryzjestrowo :( załamałam się jak dziś tam zadzwoniłam :( bardzo dobra fryzjerka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również byłabym zainteresowana gdzie konkretnie mieści się ten zakład
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również byłabym zainteresowana gdzie konkretnie mieści się ten zakład
za kościołem Mariackim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spróbuj u Kwiryny ona przyjmuuje w Brzeznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na Chełmie starym, na Reformackiej - Fryzjernia. Wspaniała fryzjerka Beata i przystępne ceny. Polecam! Zwłaszcza Paniom z kręconymi włosami, których niewielu fryzjerów niestety potrafi strzyc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam salon Retro na Przymorzu ul. Bora Komorowskiego .Tam panie Ola i Małgosia radzą sobie z wszystkimi fryzurkami kręconymi i prostymi ,również męskimi i dziecięcymi.Świetne fryzjerki .Tylko tam chodzę .Spróbujcie tel . 502451661 to do pani Małgosi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Luuudzie tylko nie tam! uwaga! ostrzegam! ta Pani na 100% dokonała tego wpisu! ponieważ nie ma kwalifikacji, ani doświadczenia. Jest po krótkim kursie. Wcześniej prowadziła tam lumpeks i to wychodziło jej znacznie lepiej. widziałam zmasakrowane fryzury załamanych kobiet, schody i popalone trwałe (starszym paniom)
Daleka jestem od jakiejkolwiek zawiści, ale wszędzie tylko nie tam....
Sama szukam dobrego fryzjera i czytam Wasze opinie, jak to przeczytałam słowo daję włosy mi stanęły dęba!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkanko dzielnicy Chełm, mówisz o Fryzjerni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zdecydowanie polecam salon TRENDY w Gdańsku głównym i pana Piotra :) dla studentów rabaty :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
taaa farba plus ciecie 220zl - rzeczywiscie tanio:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tanio i solidnie farbuje i strzyze p. Asia (ale tylko ona z tam pracujacych) w salonie Szyk przy Zywieckiej we Wrzeszczu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Alternative w Office Island, Pana Roberta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam Tanie i profesjonalne usługi Fryzjera z dojazdem do klienta .
Zajrzyj na strone http://www.twoj-fryzjer.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
http://www.twoj-fryzjer.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
a czy ktoś zna może salon fryzjerski na Waryńskiego 22? Salon Fryzjernia. jest kupon na gruponie i się zastanawiam czy warto http://okazik.pl/deal/59-z%C5%82-zamiast-150-z%C5%82-za-wiosenny-pakiet-fryzjerski-(pasemka-lub-refleksy-strzy%C5%BCenie-z-modelowanie?utm_source=newsletter
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja tez poszukuje dobrego fryzjera, a jak narazie wszystkie wizyty koncza sie koszmarnie... w kazdym razie NIE POLECAM fryzjera z ul. Rogalińskiej (kolo carrefour express na Ujescisku)
jesli zna ktoras z was jakiegos dobrego fryzjera z okoli Ujesciska dajcie znac
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
też sie zasatawiam nad tą oferta.. znowu sie pojawila
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
gdańsk wreszcz jesionowa 1 ,salon NEW LOOK,zapytaj o bartka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
a czy zna ktos zakład fryzjerski (może to byc mały salonik fryzjerski) gdzie przykładają się (nie olewają klientek, zachowana jest higiena pracy, nie śmierdzi papierosami) i niedrogo strzyżą? najlepiej w Gdańsku. może tez maja ulgi dla studentów? pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
juz wyzej napisałam: tanio i solidnie farbuje i strzyze p. Asia (ale tylko ona z tam pracujacych) w salonie Szyk przy ul. Zywieckiej we Wrzeszczu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
A był ktoś kiedyś a Hożej 14 u pani Asi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mogę polecić salon w sopocie na przeciwko poczty, przy ul Kosciuszki-pani Basia zawsze rewelacyjnie scina wlosy! I przy okazji zdecydowanie odradzam Atelier Filip w Gdansku Glownym. Koszmarna atmosfera, czulam sie zazenowana ploteczkami fryzjerek, klientki same tam musza suszyc sobie wlosy, a pseudostylista Filip podszedl do mnie na sam koniec na 5 minut z glosnym na caly salon komentarzem "Boze ale masz lupiez (dziwnym sposobem dopiero w tym salonie ten rzekomy lupiez powstal, bo wczesniej nie mialam), robisz cos z tym?!?".nigdy tam nie chodzcie!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
napisz pod ten adres a bedziesz zadowolona i z efektow i z ceny naprawde polecam kmag13@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam Radka z alternative office island :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zlota karczma ul;Slabego 2 u p.Magdaleny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Najlepszy fryzjer - to salon Wojtek we Wrzeszczu na ul. Wajdeloty 14. Strzyże obłędnie i farbuje. Ja chodzę tam od wielu lat i nie zamienię na żaden inny salon. Pan Wojtek to wielki i doświadczony fryzjer i nie raz widziałam klientki po jego pracy. Naprawdę warto. Dodam , że dodatkowym atutem jest to , że nie trzeba się tam umawiać , po prostu wystarczy zadzwonić , że się jedzie , a Pan Wojtek i tak Cię przyjmie.Rewelacja. To jest mistrzostwo- naprawdę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam fryzjera męskiego na pasażu chełmskim na chełmie. Przesympatyczna pani no i cena 15zł :-) Fryzjer Super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zabieram syna do salonu fryzjerskiego unlmtd https://barbers-unlimited.com/, podoba mi się sposób, w jaki tam pracują. Jestem całkowicie zadowolony z cen, praca jest wykonana jakościowo. Jestem w pełni zadowolona z tego, jak teraz wygląda mój syn, fryzura jest w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

Jaki wybrać kolor torebki, aby pasował do większości ubrań? (8 odpowiedzi)

Chce sobie kupić jakąś torebkę, ale nie wiem jaki kolor wybrać. Nie stać mnie na to, aby kupić...

Sevolium Czy warto? (62 odpowiedzi)

Cześć. Ktoś ma to serum na pryszcze? Warto kupić?

do góry