Widok

Dobry zespół weselny???

Czy ktoś z Was zna jakiś dobry zespół na wesele, najlepiej taki w którym śpiewa i facet i kobieta. Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zespół z Pucka- 2 osobowy, pan i pani, biorą 1500 z poprawinami: 888-900-707, Zespół Music Star z Gdyni- cenowo podobnie, tyle że 2 panów: 629- 56- 88, Zespol 4 osobowy z Gdyni, 2tys, p. Slawomir Wiśniewski (wokal damsko- męski): 603 69 40 65, 621-46-31.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
hej!
u mnie na weselu grał zespół Sławka Wiśniewskiego :))
są superrrrrrrrr grają extra, żadne takie "usia-siusia" tylko normalne piosenki, biorą 2000zł (troche drogo ale sie opłaca :)
NAPRAWDE POLECAM!!
p.s.
INGA z kąd ich znasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będą u mnie grali 13.08. :-) Widzialam i słyszalam ich tylko na kasecie, ale zrobili na mnie dobre wrażenie, poza tym wszyscy mają wykształcenie muzyczne więc będą sami grać a nie odtwarzać z keyborda... :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
CZESC,CZY MOZEMY PROSIC NA NAMIAR TEGO ZESPOLU? Z GORY DZIEKUJEMY JUSTYNA I SERGIUSZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry zespół to pojęcie względne. Mimo to zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą www.zespolalibi.pl Cenimy sobie miłych i uśmiechniętych klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
witam wszystkich
przedstawiam zespol SZEYKER
www.szeyker.friko.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
numer do zespolu kaprys bialystok 692-310-531
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na moim weselu gral ten zespol 22 lipca napawde super prowadzenie pisoenki tez maja od angielskich po bialoruskie moge polecic ten zespol bo wykonali dobra robote goscie byli zadowowleni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm, zespoły z wyższym wykształceniem puszczają z keyboarda tak samo jak te "niewykształcone" zresztą chodzi o dobrą muzykę a nie kto jest po szkole. Do muzyki weselnej chyba nie musi być szkoła. Ja osobiście wybrałabym nieuków, którzy rozbawią towarzystwo niż wykształconych przy których można zasnąć. Amator , wierzcie mi jest niejednokrotnie lepszy niż typowy muzyk, napotkałam się już na takich.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zespół YACOTACO 501 182-836

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkola niekoniecznie musi być- ale nie będę płacila słonej kasy komuś, kto się nawet nie potrafil nauczyć sam grać tylko odtwarza. Sama gram na 2 instrumentach i wlożylam trochę wysiłku w naukę gry- dlatego jak już mam zapłacic to komuś kto naprawdę się zaangazowal w muzykę a nie chcial zbijać łatwą kasę robiąc playback show. 500zł/ osobę za jeden wieczór, na którym można pośpiewać i się najeść to uważam, że przyjemnie zarobione pieniadze. Wolę dać pracowitemu a nie leniowi- jakaś sprawiedliwosć musi być. Poza tym jak ktoś jest laikiem to mu bez różnicy, czy to leci z keyborda a pan udaje że śpiewa i strasznie wyje do mikrofonu, czy muzyke gra zespół. U mnie 3/4 rodziny na czymś gra więc nie będę im zapewniać chałtury. I jeszcze sie nie spotkałam ze źle prowadzonym weselem przez "prawdziwych" muzyków- bo jeżeli ktoś gra to kocha muzykę i muzykowanie na weselu traktuje jako dobrą zabawę z której sam czerpie przyjemność. Spiewanie i granie daje radosć- zwłaszcza, jeżeli widzisz, ze innym sprawia to przyjemność.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Ingi:

To napewno nie zespół Alibi. Grają z dyskietek. Poza tym, wogóle nie masz mozliwość ingerencji w repertuar, zadnych piosenek na zyczenie wiadomo dlaczego !!!!! j.w Nie dajcie się zwariować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
O widzę, że nas obgadują ;-)

Droga Ingo...

Po pierwsze to nas nawet nie widziałaś i nie słyszałaś (więc dziwi mnie twoja opinia). Fakt. Gramy z dyskietek i wcale się z tym nie kryjemy. Nie gramy piosenek na tzw. "życzenie" i też mówimy o tym uczciwie, naszym klientom, co ważne PRZED PODPISANIEM UMOWY. Jeżeli szukasz zespołu tylko po to, aby patrzeć im na ręce lub po to aby sprawdzać gdzie wkładają dyskietki, to współczuję tym którzy będą u ciebie grali.

Naszą cechą (zadaniem) jest zapewnienie dobrej zabawy poprzez odpowiednie poprowadzenie imprezy (wodzirej, aktorzy, dużo konkursów i zabaw). TAKI JEST NASZ STYL. I albo się to komuś podoba albo nie. Jeżeli klient przychodzi do nas i wie że znalazł to czego szukał, to fajnie, jeżeli mu nie pasujemy szuka dalej (na rynku są setki innych zespołów)

Piosenek na życzenie nie gramy, nie dlatego, że jak sugerujesz "bo nie mamy takiej dyskietki" tylko dlatego, że cała sztuka stworzenia odpowiedniego klimatu zabawy polega na doborze ODPOWIEDNIEGO repertuaru. Na swój "sukces" (ale szumnie zabrzmiało ;-)) pracowaliśmy latami... i przez ten czas również szukaliśmy patentów na dobry repertuar. Teraz już wiemy co i kiedy należy zagrać aby było dobrze. I uwierz mi (obrażaj się lub nie - jak chcesz...) ... na Boga my naprawdę wiemy co i kiedy zagrać. Gramy na weselach (i nie tylko) od wielu lat. Ty (jak sądzę) będziesz miała swoje wesele po raz pierwszy. Czy księdza też zamierzasz pouczać jak ma odprawić mszę (tylko dlatego, że będzie ona dla ciebie tą najważniejszą w życiu)??? Czy "kamerzyście" też zamierzasz podpowiadać co ma filmować i jak filmować i gdzie ustawić swoje światła???

Co do naszych umiejętności muzycznych, myślę że nie mamy się czego wstydzić. Nie będę się tu wymądrzał o wykształceniu, bo to ostatnio drażliwy temat. Jeżeli wątpisz, zapraszam do mnie do biura (zagram ci darmowy koncert - "na żywo", nawet bez mikrofonów i całej tej elektroniki).

Droga Ingo.... dobre wesele to nie koncert grupy artystów świetnie grających i śpiewających ale umiejętność zabawienia gości.

pozdrawiam
darek kepa
www.zespolalibi.pl

p.s. szkoda ingo, że nie masz odwagi się przedstawić i podać swojego meila.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
O KURDE!!! Inga Przepraszam!!!

To miało być dla VENUS a nie dla ciebie... jeszcze raz przepraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasne, znane gwiazdy muzyki rozrywkowej to na koncertach jak występują? bardzo często z playbacku, chyba że są to gwiazdy starszego pokolenia bo sobie z tym radzą. A co do zespołów na wesela to dyskietki ich tylko wyręczają, co nie znaczy że nie potrafią grać, niestety dyskietki są wierniejsze niż wykonanie na żywo przez 2,3 lub 4 osoby. Chyba że kogoś stac i weżmie sobie big band. Na weselu należy się bawic a nie wnikać co , kto i gdzie przyciska , chyba że para młoda lub goście pracują w dochodzeniówce. Obracam się troche w tym towarzystwie to jakby się znam. Ktoś musi byc bardzo chytry jeśli wylicza komuś zaangażowanie plus umiejetności plus szkołę plus przyjemnośc lub jej brak plus jedzenie, które nie ma nic do tego, zreszta minimalny socjal to nic złego tym bardziej na weselu gdzie pełno zarcia, no moze jak ktoś tak wylicza to i wesele skromne. Miałam przyjemność byc na weselu gdzie grał zespół bez szkoły ale tak potrafili zabawic, że nie jeden zespół z wykształceniem by tego nie zrobił. Tu chodzi o feeling, doświadczenie. Przykład- młody wykształcony pilot samolotu bez większej praktyki i starszy doświadczony pilot, tylko przeszkolony ale z wielką praktyką i sprawdzony i polecany, z którym polecicie? :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
"nie będę płacila słonej kasy komuś, kto się nawet nie potrafil nauczyć sam grać tylko odtwarza"dlatego jak już mam zapłacic to komuś kto naprawdę się zaangazowal w muzykę a nie chcial zbijać łatwą kasę robiąc playback show" - napisała Inga. To po co wyżej polecasz duety organkowe cyt. "Zespół z Pucka- 2 osobowy, pan i pani, biorą 1500 z poprawinami: 888-900-707, Zespół Music Star z Gdyni- cenowo podobnie, tyle że 2 panów: 629- 56- 88" Myślisz że oni nie grają z dyskietek. Kooooniowi takie bajki. Dzisiaj nie zespołu organkowego, który niegrałby z dyskietek. Do tej pory producenci sprzetu jeszcze nie wymyślili takiego keyborda na którym można zagrać wszystko i bez dyskietek. Jeżeli chcesz mieć zespół fajnie grający bez dyskietek weź sobie zespół z perkusją gitarami i organkami. ALe za taką kapele trzeba słono zapłacić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlatego zespol z Pucka oraz duet z Gdyni nie grają na moim weselu :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dodam jeszcze, że na pewno odtwarzają, ale wiem, że fajnie prowadzą wesela. Jeżeli ktoś chce wydać mniej pieniędzy to ich polecam. Ja natomiast wolę mieć zespół gdzie jest więcej instrumentów i muzycy sami grają a do tego fajnie prowadzą- dlatego wydam więcej pieniędzy ale wezmę zespoł p. Wiśniewskiego. Nie przeczę,że nie- muzycy mogą fajnie zabawiać. To jest po prostu mój osobisty pogląd na sprawę, że wolę naprawdę za zespół zapłacić drożej ale chcę mieć ludzi DOBRZE grających na instrumentach. Żeby mnie po prostu szlag nie trafiał na weselu i żebym nie zaczęła sama grać i śpiewać gościom ;-) razem z moją muzykującą rodziną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
inga napisał(a):

> Dodam jeszcze, że na pewno odtwarzają, ale wiem, że fajnie
> prowadzą wesela. Jeżeli ktoś chce wydać mniej pieniędzy to ich
> polecam. Ja natomiast wolę mieć zespół gdzie jest więcej
> instrumentów i muzycy sami grają a do tego fajnie prowadzą-
> dlatego wydam więcej pieniędzy ale wezmę zespoł p.
> Wiśniewskiego. Nie przeczę,że nie- muzycy mogą fajnie zabawiać.
> To jest po prostu mój osobisty pogląd na sprawę, że wolę
> naprawdę za zespół zapłacić drożej ale chcę mieć ludzi DOBRZE
> grających na instrumentach. Żeby mnie po prostu szlag nie
> trafiał na weselu i żebym nie zaczęła sama grać i śpiewać
> gościom ;-) razem z moją muzykującą rodziną.

droga Ingo
tak się składa że zespół Pana Wiśniewskiego
również korzysta z dyskietek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
bary napisał(a):

> inga napisał(a):
>
> > Dodam jeszcze, że na pewno odtwarzają, ale wiem, że fajnie
> > prowadzą wesela. Jeżeli ktoś chce wydać mniej pieniędzy to
> ich
> > polecam. Ja natomiast wolę mieć zespół gdzie jest więcej
> > instrumentów i muzycy sami grają a do tego fajnie prowadzą-
> > dlatego wydam więcej pieniędzy ale wezmę zespoł p.
> > Wiśniewskiego. Nie przeczę,że nie- muzycy mogą fajnie
> zabawiać.
> > To jest po prostu mój osobisty pogląd na sprawę, że wolę
> > naprawdę za zespół zapłacić drożej ale chcę mieć ludzi DOBRZE
> > grających na instrumentach. Żeby mnie po prostu szlag nie
> > trafiał na weselu i żebym nie zaczęła sama grać i śpiewać
> > gościom ;-) razem z moją muzykującą rodziną.
>
> droga Ingo
> tak się składa że zespół Pana Wiśniewskiego
> również korzysta z dyskietek.
czy to pewne ?, znasz ich ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam Się. Każdy zespół bez perkusji( z keyboadrem) będzie miał jakieś gotowe podkłady. Jednak leży to również w pewnym interesie gości, ponieważ gotowe podkłady są ciekawsze muzycznie. Keyboard ma określoną liczbę rytmów(stylów), które po pewnym czasie trzeba powtarzać... Problem bierze się stąd, że żeby zespół gral na żywo, potrzebnych jest do tego kilka osób(perkusista, basista, wokalista, gitarzysta tudzież pianista or whatever...) Każdy z takiego zespołu chce zarobić dajmy na to 700-800zł za wesele. Pomnóżmy to razy 5 osób i wyjdzie nam cena za prawdziwą muzykę na żywo + jakieś tam koszta za dojazd... także jeśli zespół gra za 1500 - 2500 zł to nie spodziewajmy się niewiadomo czego.... Pamiętajmy jednak, że grunt to dobra zabawa:) Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogi Panie Tomku napisał Pan że Keyboard ma określoną liczbę rytmów(stylów). Ja osobiście używam do gry 2 kibordów 1-ma ponad 400 styli 2-gi ponad 200 i niektóre sam robie. Do tego mam 2 gitarzystów i bierzemy tylko 1500 zł Bo kochamy muzyke i nie puszczamy z dyskietek. Ja mam 20 lat i szkołe muzyczną gitarzyści ponad 20 lat grania imprez.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo śmieszne. Jaka jaest różnica pomiędzy stylem z klawisza a podkładem z dyskietki? Chyba tylko taka, że w stylu bas może bardziej dziadowsko zabrzmieć. Nie mogę pojąć jak ktoś kto używa styli może czuć się lepiej od tego co używa podkładów z dyskietki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do pani Ingi: chetnie zagramy u pani na weselu w pelnym skladzie 5-osobowym: perkusja, klawisze, akordeon, gitara, gitara bas, saxofon....wszyscy mocny wokal. W takim skladzie po prostu rzucamy na kolana. Ale niesetey za taki sklad liczymy sobie 4500-5000 zl. zdajemy sobie sprawe, ze nie kazdego stac na taki wydatek, bo sam slubowalem nie tak dawno i placilem tylko za jednego grajka. Trzon zespolu stanowi u nas 2-3 osoby. I droga Pani wyksztalcenie muzyczne nie ma tu nic do rzeczy. Trzej muzycy w zespole sa po szkolach muzycznych....a ja "nieuk" jestem glownym wokalista.....I droga pani may opatentowane gotowe aranzacje na swoich jak to Pani nazwala keyboardach lecz grajac we dwoch bierzemy 1600 zl....i wie Pani co? jakos jeszcze nikt nie narzekal....Oczywiscie to, ze mamy dobre keyboardy nie oznacza ze nie gramy z reki....pozdrawiamy......i szacuneczek za dobre slowa dla zespolu alibi. pozdrawiamy: www.maykipolo.pl.tl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pozdrawiamy forumowych archeologów...

*post zamieszczony wyłącznie w celach reklamowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A czy w Waszym ŚWIETNIE DOBRANYM REPERTUARZE są też przeboje z 2009 i 2010 roku. Irytuje mnie ta pewność wielu zespołów co do swojego świetnego repertuaru.... Niestety większość zespołów wogóle nie idzie z biegiem czasu, bo od lat nie zmieniają repertuaru.
Ilość ludzi na parkiecie nie zawsze oznacza,że zespół dobrze gra... po prostu wychodzą na parkiet, bo wypada i nie chcą robić przykrości Młodej Parze. Jeżeli 90% gości zostaje do samego końca imprezy wtedy można powiedzieć że zespół był ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To szukaj sobie zespolu ktorego muzykom bedziesz patrzyl na rece....haha...nie wiem - moze jestes muzykiem, moze przyszlym panem mlodym....skad wiesz kto co puszcza z usb czy dyskietek....nie wydaje mnie sie, ze ten ktory gra na akordeonie ma podlaczonego usb........na pewno jestes rudym niedowartosciowanym chlopcem:):)pozdrowionka dla wszystkich normalnych;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robie podklady sam. Fakt zabiera to duuuzo czasu ale daje mi to przyjemnosc ze kwalek ktory wykonujemy nie brzmi standardowo a ja mam wpływ na to co gram. Szybciej jest nauczyc muzyków grac, niż sekcja po sekcji wygrywac parapetowi jak to ma iść, a potem jeszcze to zaprogramować tak , ze ja mam wpływ na to jak to jest grane. Czyli jak sie pomyle to lipa :). Nie wyobrażam sobie pajacowania nad automatem. Tak instrument ma możliwość odtwarzania ale ja tą funkcje używam tylko do nauki w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mozesz pojac bo sam nie grasz. Synth czy keyboard tez jak kazdy instrument wymaga duuuzo czasu zeby sie nauczyc na tym grac. jak odtwarzasz mida to nie masz wplywu na to co jest grane czyli nie musisz umiec w ogole grac. Styl? lata cwiczen praktyk i nauki. Budowanie wlasnego styla? Godziny pracy. rezultat? Na odtwarzaczu komp sie nie pomyli. Styl? jak sie pomylisz to lipa. Rozumiesz juz różnice?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie jako tako...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inga proszę odezwij się do mnie. Też biorę ślub 13.08 i uważam, że to super data. Jak Twoje przygotowania, co masz już załatwione?
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zespół z Pucka- 2 osobowy, pan i pani, biorą 1500 z poprawinami: 888-900-707, Zespół Music Star z Gdyni- cenowo podobnie, tyle że 2 panów: 629- 56- 88, Zespol 4 osobowy z Gdyni, 2tys, p. Slawomir Wiśniewski (wokal damsko- męski): 603 69 40 65, 621-46-31.

He he to zwykli jacyś chłturnicy z te pieniadze nic dobrego nie można sie spodziewać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
www.szeyker.friko.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam dobry zespół weselny

Polecam Wam bardzo dobry zespół "Dysk". Zespół jest dwuosobowy, grają w nim dwaj bardzo sympatyczni bracia. Naprawdę polecam, bawiłam się kilkakrotnie na weselu i imprezach na których grali. Zawsze goście dobrze się bawili. Dla potwierdzenia - będą grali u mnie na weselu za 9 m-cy. Poza tym cena - myślę przystępna - 1000zł. Gdyby ktoś chciał, podaję ich telefon 609941250, 58/6761130.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ZESPÓŁ "W NASTROJU" tel. 620-28-73, 0604-074-704
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zespół SWEET z Wejherowa tel. 602 616 848 (grali u nas na weselu - polecam)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co powiecie o Music Star??? czekam na opinie? czy da sie z Nimi ugadac podczas wesele, zeby zagrali to czy to , czy raczej twardo trzymaja sie progrmau? no i czy dobrze prowadza cala impreze? czy tylko graja swoja muze na organach i tyle? z gory dziekuje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka. Moja przyjaciółka miała wesele 4 czerwca 04r. i własnie grali u niej Music Star. Wszystko dobrze wyszło, są ponoć bardzo elastyczni, nie piją alkoholu, świetnie rozbawiają gości itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogłabyś mi przesłać namiary na ten zespół? Z góry dziękuję!
lineas@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jutro na pewno napisze Tobie nr tel. do nich bo mam zapisany w domu w notesie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostrzegam wszystkich przed zespolem SWEET - tandeta, repertuar do bani wykonanie mizerne woklalista beznadziejny, zarozumialy - bez sensu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zespół SWEET grał na naszym weselu.Serdecznie polecam.Wszyscy ,czy to stary czy młody,po prostu wszyscy świetnie się bawili.SUPER
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Chetnie przylacze sie do zespolu w celach zaroblowych:)508538108 gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos bawil sie przy zespole MARI BAND?
Czy mozna prosic o ewentualne namiary?
Z gory dziekuje.
pozdrawiam
kasia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm..u nas bedzie gral zespol KAPRYS...jak bylismy podpisac umowe to pan pokazxal nam płyte jak to wyglada..co spiewaja..i wogole...nam sie podoba...graja i dla mlodszych i starszych..a zreszta jak ludzie sie maja bawic to przy wszystkim sie beda bawic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzialenka jak możesz podaj numer zespołu Kaprys...jestem ciekawa czy mówimy o tym samym zespole i nie wiem czy do nich dzwonić? a i jak możesz napisz ile biorą?
http://www.maxmodels.pl/poleczka.html wizaż makijaż

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na moim weselu w gdansku gral zespol kaprys z bialegostoku napawde godny polecenia wykonali dobra robote umieli rozbawaic towarzystwo spiewali piosenki napawde rozne od angielsich po disco polo prowadza fajna zabawe na oczepinach zperulkami moge ci podac tel 692-310-531
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zespół Max Dance. Zapraszamy na naszą stronę www.maxdance.webpark.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beurk ssij
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam znam dobry zespol z bialegostoku kaprys graja w calej polsce skład 4 osobowy i spiewa tam wlasnie kobieta w jezyku angielskim , wloskim, francuskim i bialoruskim grali na moim weselu i moge ich polecic super prowadzenie dobry wokal i mozna z nimi sie dogadac odnosnie piosenek wiem ze graja czesto warszawie gdansku tel moge podac 692-310-531
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
www.jurekband.pl

wokalistki i wokalista lub wokaliści i wokalistka :) wszyscy po szkołach muzycznych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Zgadza się, z 40 zespołów wybraliśmy właśnie ten na nasze wesele we wrześniu, jak na stronie internetowej tak i na video w domu na spotkaniu. Byliśmy pod wrażeniem. Serdecznie polecamy właśnie Jurek Band.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
a którego we wrześniu grają u was
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam zespol kaprys z bialegostoku grali na moim weselu i bylo super tel do nich 692-310-531
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wątek jest stary, nie musicie ich z dwóch kont reklamować ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam zdecydowanie zespół RELAX z Kełpina k. Kartuz... grają nie raz w Gospodzie pod Żubrem.. w RAdio Kaszebe.. na weselach doskonale potrafia dostosowac muzykę do towarzystwa coś dla młodych, cos dla starszych a to po KAszubsku a to po śląsku , disco polo.. włoskie itp. co najważniejsze pełen profesjonalizm 5-6 piosenek non stop i 5 minutowa przerwa co bardzo ważne.. zero alkocholu! Sławek i Grzegorz cena 2400 ale warto! tak trudno teraz o orkiestrę sami amatorzy wokół... polecam w sprawie nr telefonu piszcie : CHARLOTTE176@WP.PL :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najwięksi amatorzy właśnie na tym forum są najczęściej polecani i się sami reklamują, na rynku trójmiejskim jest dużo zespołów o których nikt z Was tutaj nie słyszał i grają tez pewnie z dyskietek jak to wielkie grono fachowców się już tutaj wypowiedziało, ale za to robią to na jakimś poziomie a nie na zasadzie kupienia mid-a na www.muzyczka.pl i załadowanie do parapetu, szkoda że nie zwracacie uwagi fotografom że nie robia fotek na lustrzankach analogowych tylko na cyfrze, dlaczego kamerzysta nagrywa kamerą cyfrową a nie starą kamerą na korbkę gdzie dużą role odgrywa równomierne nawijanie kliszy filmowej etc. Ludzie po to ktoś opracowuje nowe technologie żeby z nich korzystać ale widać że większość z Was jest zacofana i umie tylko liczyć czyjeś zyski, zarobek itd a nikt nie zwróci uwagi na czas poświęcany na przygotowanie tego, nikt nie zwróci uwagi że wokalista ktory śpiewa całą noc na weselu na drugi dzień niekiedy nie może słowa z siebie wydobyć, ale cóż przecież na tym forum sa sami fachowcy i znawcy branży, zapewne znacie się na tym bo w tym robicie i nawzajem sobie nogi podkładacie, żałośni jesteście . . . jedyna branża która trzyma się w rydzy to magicy, przynajmniej oni nie paplaja wszystkim w koło jak jest wykonany dany trik tylko po to żeby komus zrobić pod górkę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Popieram tą wypowiedz. Czy 600/800zł za noc dla muzyka to durzo czy mało? Gram w róznych składach i na różnych iprezach na weselach 19 lat i wiem, że obecne ceny za granie całą noc są śmieszne. Muzyk dłużej się uczy niż lekarz czy prawnik a na godzinę zarabia mniej. Czas na weselu to 12-16 godzin czięzkiej pracy i niekiedy jeszcze poprawiny. Dla tych młodych dziewczyn wydaje się to proste (fajna praca zjeść wypić zagrać). Co ludzie robią po weselu - spią są zmęczeni skacowani itp. W poniedziałek nie idą do pracy BO SĄ ZMĘCZENI. Ale orkiestra jest wypoczęta? Goście idą raz dwa razy w roku na wesela orkiestra co sobotę i nie raz i w tygodniu. Ja straciłem zdrowie przez granie, przez noce niedospane, stres z tym związany itp. i dziękuje za te pieniądze dalej się szarpać na weselu nie mieć niedzieli rodziny itp. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mocne ale slowa prawdziwe....pozdrowionka....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie na weselu grał zespół Nevada z Redy. Są rewelacyjni! 3 chłopaków, wszyscy śpiewają. Mają super wokal. Myślałam, że będzie brakowało głosu kobiety, ale przeciwnie. Brak mi słów, żeby ich opisać. To było coś niesamowitego. Polecam!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Polecam bardzo zespół Bravoton z Gdyni, grali extra, wszyscy goście mówili że jeszcze nigdy nie słyszeli tak dobrego zespolu , polecam z czystym sumieniem a ja jako panna młoda bawiłam sie odlotowo
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sprawdź Zespół Mister z Sokółki jest niesamowity http://mister128.webpark.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://mister128.webpark.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
z gitarami, na zywo- solo band. www.gra-gitara.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
a ja polecam zespół Ripple Band są z okolic Starogardu-rewelacja. Dwoch facetów i dziewczyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
u mnie na weselu grał zespół Lepsi. Wszyscy byli zachwyceni, a szczegolnie ja. Menadzer zespołu po prostu przesympatyczny człowiek, no a głosy i gra na zywo bez podkladow tez robi swój klimat:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Witam. Czy mogłabym dowiedzieć się czegoś więcej o zespole ripple band, zainteresował mnie ten zespół ale jest bardzo mało opinani o nich w internecie. Bardzo dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
my zdecydowalismy na zespol Maykipolo. Bylismy na wakacjach na Kartuzach gdzie na festynie gral ten zespol. Mieli grac do 24. lecz tak nas rozbujali, ze grali do 3.:):):):) Poza tym widzialam ich nastogach gdzie grali przy plazy na jakims dancingu. Swietne glosy, poza tym widac, ze zyja tym co robia. Goraco ich polecam i pozdrowionka dla tych przystojniakow. Asia, Gdansk
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9
Witam. Czy ktoś mógłby powiedzieć jak zespół Maykipolo prowadzi oczepiny?! Jestem zaiteresowana tym zespołem na swój ślub, ale nie wiem jak prowadzą imprezę.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 10
Najlepiej zapytaj choćby tych z tego wątku :
Michał chyba sam szef, potem Asia z Gdańska no i Aneta M. ale za to wszyscy z tego samego IP 109.243.62.*
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja byłam ostatnio na weselu - świetna kapela
witoband.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
WITAMY.JEŚLI TEMAT JESZCZE AKTUALNY TO ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.
JESTEŚMY NA GG3528157
POZDRAWIAMY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17
A jak kochani cofniecie do 2004 roku? Macie jakiś patent?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ten watek powinien mieć podtytuł :"powrót od przeszłości".
Pozdrowienia od zespołu MASSUANA 2010,tel.501-183-708
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 36
na 100% Bravoton
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4
i w wiekszosci osoby "jednorazowe" smieszne to :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 25
kazdy wykonuje zawod jaki chce i nikt nikgo niezmusza do wykonywania czegokolwiek jesli kos sie godzi na granie w zespole po tyle godzin to wiaze sie z tym jaka to ciezka praca ale dostanie tez za to zaplacone. Zawody sa rozne i niektore tez wymagaja pracy w niedziele niestety np.sprzedawcy no ale co zrobic zycie. Zeby dorobic czlowiek lapie sie roznych zajec wiec jak sie ktos na to godzi to juz jego sprawa i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja gram w zespole sami swoi i jest mas trzech. Nie mamy tyrosa ani kobiety????????????? Co to za zespół? co to za prowokacje. Komuś coś się pomyliło albo są dwa zespoły ss. Nigdy nie słyszałem jak gra alabama Widzę, że ten portal dla narzeczonych zmienił się w portal dla DJ i kapel, dla reklamy i kompromitacji
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas zagra zespol MAYKIPOLO. PAn i Pani albo dwoch Panow i Pani. Goraco ich polecam. Bylam na zabawie, gdzie grali, maja mocne glosy i sa niedrodzy. No i zagraja u mnie na weselu w przyszlym roku:)) (skasuja 1600 za dwie osoby). Gdzies w internecie jest ich strona. Pozdrawiam. Aneta
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 19
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.myspace.com/firefoxzespol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
polecam zespół POWER

http://www.power.org.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
u nas grało YACOTACO.Polecam świetny głos, Iwona potrafi czysto zagrać każdą piosenkę, a chłopacy tak rozbawili gości ze o 4 rano nie chcieli zejść z parkietu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16
proszę wejść na stronkę, http://www.zespolyweselne.eu tam jest dużo zespołów z pomorza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Witam.
Byłam u kuzyna na weselu w Mogilnie (kuj-pom).
Na weselu grały dwie osoby, dziewczyna i chłopak.
Rozpoczęcie imprezy tradycyjnie, jak na każdym weselu. Później było tylko lepiej. Przez cały czas grania (wesele i poprawiny) nie powtórzyli żadnej piosenki, a poprawiny skończyły się o 2 nad ranem. Wszyscy byli w szoku jak koleś wziął akordeon i zaczął grać, a my wszyscy śpiewaliśmy, do tego śpiewał swoje przyśpiewki, których nikt nie znał.
Śmiechu co nie miara.
Wszystkich nas bolały nogi i gardła. Z tego co wiem jak na Mogilno to się cenią, ale cena czyni jakość.
Całe wesle hucznie się bawiłam i wiem że grają za rok u mojego brata na weselu w Krakowie.
Mam tylko nazwę i telefon MEGIX tel. 606971678
Na prawdę warto. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe co na to powiedzą "zawodowcy" grający conajmniej w pięciu za to tzw. "na żywo"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z całego serca polecam zespół YACOTACO ! są Oni bardzo profesjonalni pod każdym względem, a wokalistka śpiewa jak anioł ! ma piękny głos, potrafi zaśpiewać każdą piosenkę na ziemi ! BARDZO MOCNO POLECAM !!! Więcej informacji: http://www.yacotaco.pl/onas.php
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 21
Sa beznadziejni-bylam w zeszlym roku na slubie na ktorym grali. 1/3 gosci sie bawila bo zespol gral "jako tako". Bardzo odradzam!!!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zespół ,,od A do Z'' 4-osoby solistka śpiew na żywo perkusja saksofon akordeon klarnet instrumenty klawiszowe 501 613 200 58 625 35 66 zbigniewk-53@o2.pl GORĄCO POLECAM!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 20
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam moim zdaniem bardzo dobry zespol MIM z Torunia, bardzo dobry wokalista i wokalistka ,bogaty repertuar muzyczny i zabawowy ,fachowcy
podaje kontakt ; tel.50 6396770,
http://www.mim-zespol-muzyczny-torun.pl
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 16
ja polecam szczególnie Allabama Tirex Remanent i inne ze strony http://www.centrumzespolow.pl
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 26
Odradzam zespół Domino - zamiast wesela była stypa. Grali jakieś smętne starocie.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ania Gogola z zespołem Allabama dostali się do finału Eurowizja 2011 :) więc muszą grać na żywo jakiś desperat jesteś
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 15
dołączam się do nataliaos. My wybraliśmy na wesele remanent i byliśmy bardzo zadowoleni. Allabama już nie miała terminu a z dwóch pozostałych wybraliśmy Remanent. Kosztują sporo ale to 6 osób i graja super. warto
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
GDYNIA
Zespół ,,Od A do Z" cztery osoby: instrumenty klawiszowe, akordeon, perkusja, saksofon, klarnet, wokalistka. 58 625 35 66 kom: 501 613 200. zbigniewk-53@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 26

Zespół muzyczny "FRESZ"

Bardzo gorąco polecam zespół muzyczny "FRESZ". Jest to zespół złożony z młodych energicznych ludzi, którzy świetnie poprowadzą każdą imprezę. Dla jasności gramy w 100% na żywo skład:
saksofon, trąba, akordeon, tuba, Instrumenty klawiszowe, gitara basowa, perkusja, oraz świetny wokal męski. Gramy w 5 osób, istnieje możliwość gry bez perkusji, oczywiście w niższej cenie. Kontakt: 785030875. Bardzo przystępne ceny!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 28
Zespół ROMANS Z Tczewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 26
Polecam dwa zespoły: "Koktajl" i "Overtime". Profesjonalni i doskonale wyczuwają publiczność.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 37
A ja polecam zespol Quantos z Wejherowa Grali na naszym weselu i spisali sie w 100% Myzyka na zywo a nie zadne "upma umpa"
O ich profesjonalizmie najlepiej swiadcza opinie na ich stronie ( tyle by se sami nie napisali - jak co niektorzy moga podejrzewac)
http://www.zespolquantos.webpark.pl/index.php
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 25
ja polecam zespol baltic band jest napewno profesjonalny sa w ty zesple 4 osoby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17
a od kiedy w zespole Sami Swoi jest kobieta? jeszcze całkiem niedawno słyszałam ich w składzie trzech panów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też nie słyszałam aby w tym zespole była kobieta, no ale może od maja coś się zmieniło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy na stronę: http://www.weseledlaciebie.eu

Na niej proponujemy zespół 1plus2. Gramy naprawdę dużo i prawie wszystko. Całość scenariusza imprezy ustalamy i działamy dokładnie tak jak życzą sobie Młodzi. Zapraszam i Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 24
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Poznajesz?

~sami swoi
2011-01-25 17:51
89.79.126.*
Re: sami swoi?
Ten zespół ( Sami swoi) @ tomeksrednicki@op.pl
co w internecie to NIE graja na żywo !!!!!!!
W tym momencie powinni sie nazywac - Dyskietka to my lub USB !!!!
( nie potrafimy grac tylko puszczac
Według mnie tacy nie powinni istniec ?
A jezeli chodzi o SAMI SWOI to jest wiecej kapel pod taka nazwa i graja na żywo . i nie mozna łączyc to razem bo taki zespołek który puszcza podklady , psuje reputacje innym zespolom pod tą nazwą .

~mis
2011-01-25 18:13
89.79.126.*
Re: DJ/ zespół na wesele 1 październik 2011 rku
Zespół Gdańsk Morena
kontakt . 662 132 798
Tylko na żywo, dobra współpraca potrafimy sie dostosować i przygotować do wybranych utworów.
22 lata gramy.
Pozdrawiam.

~jeż
2011-01-25 18:21
89.79.126.*
Re: szukam sprawdzonej orkiestry na 18 czerwca 2011
Polecam zespół rodzinny istniejacy 22 lata i przede wszystkim na żywo.
Grają godzine i 10 min. przerwy, do tego zabwy konkursy .Polecam zespół aktywny wspaniala zabawa. tel. 662 132 798

~S.S
2011-01-25 18:28
89.79.126.*
Re: Poszukuję zespołu muzycznego na wesele
Witam, gramy 22 lata tylko na żywo, klawisze tyros4, gitara,akordeon solistka.
Gdańsk Morena,
kontakt 662 132 798 Pozdrawiam.

~sim
2011-01-25 19:53
89.79.126.*
Re: york czy sami swoi
zadzwonić i umówić się zagrają na żywo, tak będzie najlepiej . najlepsza pewność. pozdrawiam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ze swojej strony mogę polecić zespół REMABAND z Trójmiasta. Grają w sześć osób, na żywo z normalną perkusją akustyczną, mają dobrych wokalistów (facet i dziewczyna) no i repertuar dla starszych i młodszych.

Grali na weselu u mojej siostry we wrześniu i trzeba przyznać, wszyscy goście ich chwalili, więc mogę polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 28
Polecam zespół COVER, grają rewelacyjnie, niedługie przerwy, szalone tempo oraz świetnie prowadzą biesiadę przy stołach, Grali u mnie w zeszłym roku. Kontakt: http://www.covermusic.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 24
http://www.gruparho.pl
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 20
Polecam KrukDuo Band !! muzyka w 100% na żywo!! muzycy na najwyższym poziomie...różne opcje cenowe w zależności od ilości składu....Duet wokalny damsko męski...w repertuarze hity światowe...i polskie..Nie gramy muzyki discopolo !!Minimalny skład 5 osób, maksymalny 10. Cechuje nas power, profesjonalizm, młodość, i zawodowe brzmienie...
www.krukduo.pl
e-mail: kruk-duo@o2.pl
tel. 503710210
tel. 503533006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 25
"1plus2" - spiewa facet i kobieta :) - http://www.1plus2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 25
RIPPLE BAND ze starogardu.zdecydowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 24
Zespół dwu osobowy mężczyzna+kobieta polecam jaknajbardziej 791-192-853
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 22
ITAKDALEJ
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda ze tutaj jest tak duzo reklam a malo konkretnych opini.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

unikajcie concord

Unikajcie Zespołu Concord gdzieś z Kaszub dramat dramat dramat - jako że forum nie pozwala na powtarzanie treści (sic!) poszukajcie wątęk o zespole Concord - dno dno dno - tyle moge powiedzieć!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ale zla reklame robisz temu zespolowi - juz ktorys raz Cie napotykam. Az zaczynam sie zastanawiac czy nie jestes z jakiejs konkurencji
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam zespół 2 osobowy będziecie się świetnie bawić http://www.myzykweselny.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
zespół The Gold ze Starogardu Gdańskiego! Świetnie grają, rozkręcają zabawę, widać, że bawią się graniem a to powoduje, że goście chętnie tańczą na parkiecie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zespół weselny w trójmieście Footloose:
http://footloose.com.pl/

Gramy różnorodną muzykę, mamy indywidualne podejście do par. :)
Zachęcamy do kontaktu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zespół muzyczny Tomart - polecam!
Rewelacyjny wokal!

www.tomart.com.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecamy KrukDuo - cudowne glosy, aranzacje. Stworzyli niesamowita atmosfere zarowno podczas slubu jak i wesela. Przede wszsytkim profesjonalizm i pasja! Zarowno my jak i goscie bylismy zachwyceni!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam zespół muzyczny Euphoria, młody skład ale prowadzą bardzo ciekawe imprezy. Wokalistka ma bardzo ładną barwę głosu, a do tego jest też głos męski (zespół 3 osobowy). Telefon kontaktowy to: 519-636-378
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam zespół Mako Band. Nie są z trójmiasta ale nie ma problemu, żeby dojechali. Świetny zespół - muzycznie profesjonalni, personalnie - bardzo sympatyczni ludzie. Zespół 5cio osobowy z wokalem damskim i męskim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
U mnie grał też podobny skład zespół nazywa się The Good-Sound, fajnie grają, bardzo dobry mieli kontakt z gośmi.

http://www.wesele-muzyka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a jakie mieli ceny? bo zespół jest spory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taki jest tutaj

http://musicproject.wirtualnie.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bardzo polecam the good sound bardzo profesjonalni są i świetnie prowadzą zabawę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetną muzykę na naszym weselu grała kapela All Star Band z Gdańska. Zdecydowanie ich polecam! Saksofonista na żywo to się za często w takich zespołach nie zdarza, a tutaj mieliśmy takiego muzyka z prawdziwego zdarzenia. Efekt mega! Dobrze się integrowali z gośćmi, grali przy stolikach, można się było z nimi też dogadać co do w ogóle samego planu prowadzenia wesela. Nie było jakiś niesmacznych zabaw typu a teraz łapiemy się za cycuszki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

miałam wesele w Toruniu w bardzo klimatycznej sali i grał dla mnie świetny zespół PIK, który swojhą muzyką i energią oczarował gości i mnie też. z nimi nie miałam żadnych problemów, bo sprzęt mieli dobry, scenariusz weselny mi odpowiadał i zaśpiewali też piosenki o które bardzo priosilam. są godni polecenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również polecam zespół PIK! Zespół mega fajny, wariaci jakich mało :)
widać ze kochają muzykę i lubią sie bawić. Wesele poprowadzone na 6 z +
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam z czystym sercem Zespół Prestige Sound z Gdańska. Mieliśmy z mężem wesele kilka miesięcy temu, w zespole jest mężczyzna i kobieta - młody duet. Kobieta jest DJ-em a facet gra na klawiszu, śpiewa tak, że ciężko odróżnić piosenki oryginalne od tych które sam śpiewa. W przerwach robią super skecze, oczywiście oczepiny, konkursy i bardzo bogaty repertuar. Śpiewają piosenki zagraniczne, polskie, starsze, nowsze i oczywiście najnowsze polskie disco. Pozdrawiam i polecam wszystkim przyszłym młodym parom :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na naszym weselu grał zespół PIK. mają wokaz męski i żeński. Każdy niepowtarzalny. Gra i śpiew w ich wykonaniu to coś wspaniałego!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jak u nich z cenami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można się spokojnie dogadać. Skontaktuj się, a żałowac nie będziesz. Fajne vokale damsko - męski i fajnie grają robiąc krótkie przerwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zespół Fatyga z Dzierzgonia. Grali u mnie na weselu. Wesołe chłopaki bardzo pro nastawieni do młodych. POLECAM!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja u siebie na weselu gościłam zespół "No To GRAMY". Tak jak chciałam śpiewa w nim i kobieta i mężczyzna - oboje o anielskich głosach. Po za tym zespół spisuje się świetnie, zabawę prowadzi na prawdę dobrze. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do dobre zespołu potrzebny jest nie tylko wokal ale i dobry sprzęt, polecam osobom zakładającym zespoły skorzystanie z perkusji Mapex, my kupiliśmy tydzień temu w Riffie i świetnie się sprawdza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry