Widok

Dojazd do Chwaszczyna przez Osowę

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Chciałam poruszyć temat drogi na trasie Gdańsk Osowa - Chwaszczyno. Nie wiem, do kogo należy ta cudowna część tzw. jezdni, bo szczerze, to brakuje chyba wyrażeń w języku polskim by opisać stan ten drogi. Codzienny, uciążliwy turbo slalom między wyrwami w jezdni daje się we znaki chyba nie tylko mnie. Naprawdę, nie można załatać/naprawić/ zedrzeć tej drogi ? Za co płacę co miesiąc chore pieniądze odciągane od pensji, żeby jeździć po szwajcarskim serze? Czy może trzeba kupić helikopter na ten odcinek ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
droga o której piszesz to DW 218,czyli droga wojewódzka 218-pretensje proszę kierować do sejmiku województwa pomorskiego, bo to on zarządza tą drogą -nad sejmikem władzę sprawuje marszałek województwa ,ale on jest z PO więc bliższe mu są sprawy związków homo-, i dojenia z kasy emerytów i rencistów, niż jakieś tam drogi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Połatali dziś trochę sztuk. Kilka dni ta prowizorka przetrzyma. Mróz jest, trzeba wyskoczyć z czajniczkiem wody - zamarznie - będzie równo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tą drogę trzeba zaorać bo to właśnie nią jadą w większości robotnicy z kaszub do Gdańska niestety najczęściej sławnymi TDI i to przez nich mamy tyle pylu zawieszonego w trójmieście. Im jest w gorszym stanie tym lepiej dla Gdańska.

A tak swoją drogą to witamy w Gdańsku marzeń sołtysa Pawła Adamowicza. On jest prezydentem Gdańska dla niewtajemniczonych i ma taką koncepcję że w mieście drogi i chodniki to zbytek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zgadzam sie, droga jest masakryczna.. jesczez w ciagu dnia mozna probowac ominac te wyrwy, natomiast wieczorem graniczy to juz z cudem.. wczoraj uciekajac przed czolowym zderzeniem z kierowca, ktory takze omijal dziury, wpadlam jednym kolem w taka wyrwe..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie zarządcami są tacy sami nieudacznicy, jak ci którzy kilka miesięcy załatwiają sprawę drogi w karczemkach omijającą Chwaszczyno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

do góry