Widok

Dojazd do cmentarzy na Wszystkich Świętych

Opinie do artykułu: Dojazd do cmentarzy na Wszystkich Świętych.

Przed nami 1 listopada - dzień Wszystkich Świętych. Jak co roku podpowiadamy mieszkańcom, jak dotrzeć m.in. komunikacją miejską lub samochodem na cmentarze w Trójmieście.Odszedł od ciebie ktoś bliski? Zamieść wspomnienie na jego tematGdynia:Organizacja ruchu wokół cmentarzy będzie podobna do tej, z którą można było się zetknąć w ostatnich latach. Zmiany zaczną obowiązywać już 31 października. Przy Cmentarzu Witomińskim na odcinku ul. Witomińskiej od ul. Warszawskiej do cmentarza ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no polaki hojraki do boju na jezdniach!

większe auto i pyskaty ryj wygrywa.
popieram tę opinię 100 nie zgadzam się z tą opinią 9

cwaniaki bez wyobraźni

bedą leciały teksty - mam kur*a wysiąść ?! wywala*ć Ci.,? chociaż sam zajedzie droge i tak bedzie sie pluł - nadmiar sterydów robi swoje
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 2

A bendom hot dogi i frytki przed bramom? Zawsze jak pszyjerzdzam na groby to glodnieję
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 2

1-go to chyba trupburger
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Balony i wata cukrowa jak w zeszłym roku na cmentarzu na Łostowicach
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Komercyjne święto

Pod cmentarzami odpust. Groby bliskich odwiedzam regularnie, po co pchać się w te tłumy i stać w korkach.
popieram tę opinię 69 nie zgadzam się z tą opinią 12

Zgadzam się zdecydowanie

Także odwiedzam groby bliskich wielokrotnie w ciągu roku. Nie ukrywam, że bardzo lubię ten klimat, gdy idzie się wieczorem 1.11. na cmentarz - ciepło od setek tysięcy zniczy bije i wszystko wygląda pięknie w ciemnościach, ale... w tym roku pojadę tydzień później, na spokojnie, bez korków i będzie to któraś tam wizyta na cmentarzu w tym roku a nie, jak to wiele osób czyni - "pójdę 1go i odfajkuję na calutki rok". Nie o to chodzi. Dodatkowo zszokowały mnie "nowości" typu stoiska z oscypkami z grilla lub z kiełbasą pod cmentarzem... Pomijam kwestię Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny, czyli trochę inaczej to wygląda niż powinno.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

bez przesady

komercyjne??? jak chodzisz regularnie, to chyba też kupujesz znicze i kwiaty?
a komercyjne święta to już w grudniu.
1 listopada to jedyny dzień gdzie na cmentarzu jest dużo ludzi i to jest piękne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Polaku, zostaw auto w domu. Wszyscy wiemy, ze je masz ale skorzystaj tego dnia z publicznej komunikacji. Wszystkim bedzie latwiej, sprawniej i wygodniej a tobie korona z glowy nie spadnie.
popieram tę opinię 79 nie zgadzam się z tą opinią 13

sorki , ale komunikacja miejska nie jest dla mnie

uwielbiam w Sopocie stanąć w korku na Malczaka i patrzeć z mojego wypasionego Infiniti na ten cały zmarznięty tłum i wgapaijacych sie w mnie ludzi, którzy tylko mogą pomarzyć o tak dostatnim życiu jak moje. Top już tradycja , że mój Piotrek kupuje tam znicze prosto z samochodu na przydrożnym straganie.
Zawsze zostawia kilka złotych napiwków , żeby wszyscy wiedzieli że nas stać .
Gorzej jak będzie padało , wtedy sorki , ale nie wysiądę z auta żeby nie pobrudzić moich nowiusieńkich białych kozaczków.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 9

Angela, dawno Cie nie było. RAM poszedł w odstawkę czy jest weekendową zabawką ? :)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

RAM jest sezonowy

jeżdżenie nim jesienią nie jest na topie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo chętnie zostawię samochód i pojazdę komunikacją miejską jeśli zagwarantujesz mi, że moje dziecko nie zostanie rozdeptane przez wściekły tłum pchający się do autobusu.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 14

Nie przesadzaj, nie zabierasz dziecka na pogrzeb bo za małe, bo nie rozumie. To po co teraz? Bez sensu
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Oczywiście, że zabieram. Jeśli nie pamiętasz to przypomnię, że w to święto rodzina zbiera się na cmentarzu by odwiedzić swoich zmarłych krewnych, a jeśli się dobrze orientuję to dzieci też są członkami rodzin, więc logiczne jest, że idą z rodzicami na cmentarz.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

To jedz z dzieckiem o 17,jest luz i bez problemu dojedziesz.zapomniałem, trzeba lans zaliczyć tzw rodzinny, bo następny dopiero w grudniu na święta. Faktycznie, dramat nadchodzących dni. Nie zapomnij ostatniego selfi walnąć
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

No to masz pecha bo nie robię sobie słynnych selfie. Tak trzeba odwalić "lans rodzinny" bo mnie uczono od dziecka, że tego dnia odwiedza się zmarłych, ale to może moja rodzina jakaś nienormalna była, że mi wpoili to do głowy. Cóż ty prawdopodobnie wiesz lepiej co robić więc nie mam zamiaru się z tobą sprzeczać. O 17 nie pojadę ponieważ w tym czasie jest już ciemno.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

Ha ha ha lansiara, po ciemku foty nie wychodzą, telefon zmień
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Naprawdę masz problem ze sobą jeśli tak piszesz. Miło wiedzieć, że nie widząc mnie na oczy, nie znając mnie i nie wiedząc nawet o moim istnieniu potrafisz ocenić jaka naprawdę jestem. Widocznie miałeś bardzo przykre przeżycia z kobietami jeśli wkładasz je wszystkie do jednego wora.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

No naprawde nie musisz jechac akurat TEGO dnia na cmentarz, skoro masz male dziecko i jest to problem. Mozesz pojechac kilka dni pozniej, albo wczesniej. Zmarli na pewno to "przezyja". Nie trzeba stale robic to co wszyscy jak jakas owca w stadzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Poslki burak i tak pojechal autem i stał wkilometrowych korkach

Jak pokazałi autobusy jechały prawie puste a w kazdym aucie było po jednej osobie czasami po 2 !!W Lublinie nawet komunikacje na cmentarz specjalnie zadarmo zrobili a i to niepomogło!! Powinni pozamykac ulice dojazdowe na 2 km przed cmentarzem dojazd tylko taksi i autobusy!! wtedy by sie nauczyli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko po co ?

Nie po to swojej mamie (72 lata z I grupą inwalidzką) wyrabiałem kartę (wożąc ją do lekarza i urzędu) inwalidzką, aby teraz jeździć komunikacją miejską. A tak zabieram mamusię, żonę i dziecko do auta i bez problemu z rodziną dojeżdżam na cmentarz. A co do nowych przepisów odnośnie tych kart - moja mama bez problemu nową kartę dostanie, bo zwyczajnie ma problemy z poruszaniem się. Pod tym względem postępuję uczciwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akcja znicz

Korki,hieny cmentarne,pijani kierowcy w niedzielę...
Zamiast przez te dni wspominać tych, którzy odeszli, będziemy przerabiać jak co roku tą samą papkę medialną.
Jeden plus- brak politycznych gadek.Uprzedzając pytanie- ja nie jestem z mediów,to wolno mi ponarzekać ;)
Miłego wypoczynku Trójsiarczki
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 4

skm

Czy SKM jeździ jak w święta? Czy częściej?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zajrzyj na ich stronę .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieporozumienie

To święto straciło sens, wulgaryzmy na drogach, przepychanki na cmentarzach, kto większy znicz, kto większe kwiaty, jeszcze stragany z watą cukrową, a ktoś się zastanowił jaka jest symbolika tego święta - chyba mało kto, pogoń pogoń, i znowu będzie masa zabitych na drogach...
popieram tę opinię 66 nie zgadzam się z tą opinią 9

Święto ma taki sam sens jak zawsze

To ludziom się w d..ach poprzewracało...
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1

Renoma będzie biła ludzi z autobusach za brak biletu jak codzień ?

U nas jak w Rosji niedługo kontrolerzy będą z nożami chodzili miasto ani media nic sobie z tego nie robią.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 32

Jeżdzij z biletem to nie będziesz miał problemu . Korzystam z komunikacji od 3 lat , sprawdzany bilet mam kilka razy w miesiącu i jakoś nie spotkałam się z agresją ze strony kontrolerów .Za to pasażerowie mają pyski , chociaż w rękach trzymają skasowane bilety . Najpierw zacznijmy kulturę od siebie .
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 7

będzie lajtowo

Z pewnego źródła wiem, że będą napieprzać chryzantemą 5-7-pąkową
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jaki kolor grzecznie pytam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

To my jesteśmy od zadawania pytań

Niekoniecznie grzecznie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

na ulgowych białe, żółte na normalne
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kradeniesz = dostajesz wp...dol

Tak być powinno
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ankieta bo redakcja zaspała

Czym udasz się w tym roku na cmentarz:

a) nogami ( do przodu )
b) komunikacją miejską
c) rowerem
d) taksówką ( niech wiedzą,że mi się powodzi )
e) autem.swoim
popieram tę opinię 81 nie zgadzam się z tą opinią 1

f)

f) karawanem
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ta opcja zawarta jest w odpowiedzi a.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

e) - bo nie dociera do mnie komunikacja miejska
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

f) autem w leasingu
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

g) autem sąsiada

A niech wiedzą, że sąsiad też ma
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a)

Szkoda mi tracić życie za życia by odwiedzać przybytek zwany smętażem (sic). Chociaż jeżeli ktoś ma puste, bezsensowne życie to nie mam nic przeciwko temu, żeby sobie wypełniał pustkę bezsensownymi gestami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

zapewne sensem twojego życia jest sidzenie przy kompie

na szczęście normalnych jest więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

na kocie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepiej żeby blachsmrodem pod sam grób moża było podjechać

zapalić 50 zniczy walnąć 100 kwiatów polansować się nowymi szmatami z butiku i chodu do domu a syf na cmentarzu zostanie - co mnie to obchodzi...
popieram tę opinię 53 nie zgadzam się z tą opinią 12

nie mierz wszystkich swoją miarą
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 14

Dokładnie a w domu na stole już schabowe i mielone cieplutkie, sałatki i ogóreczki i oczywiście mnóstwo wódy i innych trunków a rano do domu samochodem !!!
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 1

...

Normalka a co myślałeś tu jest Polska tu sie pije...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szopen gdyby pił to by żył

tak napisał jeden taki dawno temu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomniałaś o walnięciu słit foci na grobie i wrzuceniu na FB...

Koniecznie trzeba się zaczekinować na cmentarzu....
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

plus fotka rachunku za kwiatki i znicze :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Srebrzysko

Od której godziny będzie ten nowy rozkład obowiązywał ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

od 14:53
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cmentarz ul.Dąbrowskiego

Strona Urzędu Miasta Gdańsk podaje, że w/w ulica jest dwukierunkowa. Jak jest prawidłowo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spokojna

na mapie pokazuje Witomińską
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Srebrzysko - błąd !!!!!

Na Słowackiego mozna wjechać,
a jak wyjechać ?!
Na skrzyzowaniu Chrzanowskiego-Słowackiego powinien byc zakaz skrętu w prawo.
Bo z powyzszej mapki wynika, ze w Słowackiego mozna wjechać od strony Żołnierzy Wyklętych ale wyjechać już sie nie da bo dojezdzajac do Chrzanowskiego jest zakaz ruchu....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

mapka jest z błędem

dlaczego cebulaki minusuja ????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tydzień temu obserwowałem

j z Lidla rwali znicze promocyjne. Niesprawno ruchowo emeryci dostali sił witalnych niczym przed zbawieniem. To społeczeństwo jest żałosne.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dzis w biedronce identyczny szał o dziwo całkiem sprawnych i zręcznych dziadków wyrywających sobie znicze z dłoni.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

to spoleczenstwo jest biedne

I tyle w temacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Błędy w artykule

Na groby jeździ się w Dzień Zaduszny w dzień Wszystkich Świętych świętuje się ku czci osób świętych.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Definicja sobie, a życie sobie.

Skąd więc te tłumy na cmentarzach 1 listopada? Myślisz, że świętują tam ku czci osób świętych? Szczerze w to wątpię.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

zbieranie liści musi być na 1.11. bo jak to tak, jeszcze zmarły się wrukwi, że mu liście leżą na kwaterze.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak niestety już jest w Polsce. Dzień Wszsytkich Świętych jest dniem bardzo wesołym. Dla przypomnienia świętujemy szczęście i radość tych, którzy są już w niebie, Twoja babcia, dziadek... A 2 Listopada to dzień modlitwy za tych co zmarli i jeszcze nie dostali się do nieba
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mnie ciągle ciekawi co z tymi milionami inków, azteków, którym nikt nie powiedział że jest niebo...

No i skoro jedyna droga do zbawienia wiedzie przez Chrystusa, to dlaczego powiedział nam o tym dopiero 2000 lat temu, a nie milion lat temu gdy człowiek pojawił się na ziemi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żadnych wieści o podpaleniach aut na morenie?

Wszystkie portale i tv już trąbią, a Trójmiasto śpi...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Oni zawsze są ostatni.

Choć twierdzą, że informują o wszystkim jako pierwsi.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamiętajcie, ostatni będą pierwszymi ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zbierają pewnie oficjalne informacje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro wiesz to się chciałeś

tu nowego dowiedzieć? Że już je wyklepali a może chciałabyś zaistnieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wychodzi pan na przepustkę 2 dni!

Pojedzie pan z rodziną na cmentarz tam zapali pan znicze ....
Zapalić zapalić zapalić cokolwiek zapalić ....

I tyle jak na tę przepustkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

GSP Power!

187 będzie kursował co 10 minut, ale i tak sopoccy burżuje i dziadki mieszkające dwie ulice dalej przyjadą autem, wysyp GSP na parkingu nie będzie zaskoczeniem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za 2 dni swięto trupa odfajkowane wiec teraz czas na kolejne kradzione

przez KK święto. No i dżordż majkel swoje na tantiemach znowu zarobi dzyńdzyńdzyń...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

parkuj po drugiej stronie skarpy

zastaw miejsca parkując mieszkańcom brodwina. Oni i tak troszczą się o swoje, a blokują wszystkie inwestycje w innych częściach sopotu - im to niepotrzebne. Im nic niepotrzebne, nawet drogi ze starych yombów i kostki sześciokątnej pod blokiem sa dobre.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A Cisowa?

A co z komunikacjąprzy cmentarzu na Cisowej? zapomnieliśmy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

czytanie mapy ze zrozumieniem

zobacz gdzie stoi znak !!! po której stronie jezdni a potem pytaj. więcej takich kierowców z prawem jazdy za kaczk i brakiem orientacji w terenie , nawet Tristar nie da rady
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

sam czereśniaku się naucz, znak nie ma tu nic do znaczenia i na mapce jest błąd

jadąc chrzanowskiego wystarczyło ustawić zakaz skrętu w prawo (słowackiego)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpust znaczy więcej niż tysiąc zniczy!

Zapraszam serdecznie na moją stronę, na której znajdziecie praktyczne informacje, jak pomagać bliskim, których groby odwiedzacie: :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

I znowu wielu będzie się pchało samochodami na chodniki, trawniki itp byle tylko zaparkować jak najbliżej bramy cmentarza.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słowackiego - ślepa kiszka - wjedziesz a nie wyjedziesz.

albo ta mapka ma błąd albo robił ją jakiś .......
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W ten dzień

na trasach do cmentarzy, komunikacja miejska powinna być darmowa
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

znicze tez mogły by być free, joooo?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zacznij od siebie

Albo chodzę na inne cmentarze niż wszyscy komentujący trójmiasto.pl albo moje postrzeganie świata trochę bsie różni. Nigdy nje widziałam, zadnego "konkursu" kto ma ładniejszy, większy znicz kto ile ich nastawial i ile za nie zapłacil..Idąc na grub w du.pie mam innych ludzi co mnie obchodzi co stawiają na swoich grobach? Jeżeli idę w stronę grobu kogoś z moich bliskich a po drodze zobaczę zaniedbane groby to tam zapalam symboliczna swieczke/znicz i tyle mojeho zwracania uwagi na inne groby.
Ale zapomniałam najważniejszego...ze na innych patrzymy przez pryzmat siebie samych. Wiec wszyscy wy ktorzy macie taki problem z tym dniem zastanówcie sie nad sobą a potem oceniajcie innych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mapka do bani

Między ul Żołnierzy Wyklętych a ul. Srebrniki zaznaczony parking tylko ,że według mapki nie da się na niego wjechać, zakazy wjazdu...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy w tramwaju bedzie mozna kupic u motorniczego znicze lub kwiaty?,bo jak jest kiosk Ruchu,to w ten dzien mozna by bylo sprzedawac w/w żeczy.A wiecie jakie jest ulubione nagranie Gdańskiego pasażera-grupa Boney M.-one way ticket.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak,motorniczy bedzie sprzedawal znicze,a ksiądz poprowadzi tramwaj

Świat na głowie stanie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stogi-Łostowice

Może ktoś się orientuje czy jadąc ze Stogów przyst. ZIMNA do Łostowic ( tramwaj 68 od Akademii) mogę skasować bilet za 3 zł czy muszę za 3,60 ? Bo ktoś zapomniał, że ze Stogów zawsze był tramwaj bezpośredni na Łostowice , powinien być teraz autobus T68 w takim razie. Jak zwykle zamieszanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

3,60 - skoro wyruszysz z przystanku ZIMNA, skorzystasz najpierw z połączenia autobusowego a jedna linia nie jest "przedłużeniem" drugiej. Niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

,

Dziękuję za informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzień jak co dzień, nie rozumiem o co tyle szału?????

czy TRZEBA isc na cmentarz tego dnia? jesli chodzisz na groby tylko 1 dnia w roku 1 list -wybierz np 30 kwietnia, 27 maja itp. Nagle cały lud bozy leci w histerii, hipokryzja bije po oczach, wielkie mi uniesienia i zal nad grobami akurat 1 listopada, bo swieto i isc trzeba (+ lans w nowych ciuchach berecie obowiazkowo). Dramat.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zaduszki

Jeszcze zyje wiec na cmentarz sie nie wybieram .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

DO REDAKCJI

parkingu na Nowolipiu nie będzie za względu na prowadzone prace budowlane
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

pomylone święta !

1 listopada jest Wszystkich Świętych, a dopiero 2 listopad to Święto Zmarłych - Zaduszki, a nasz naród zwariował, bo zabrali nam wolne 2 listopada i wszyscy walą na cmentarz 1. Natomiast w oktawie Św. Zmarłych - w tygodniu po tych świętach, kiedy jest jeszcze szczególny czas odwiedzania grobów bliskich, na cmentarzach są pustki, tak jak zresztą w innych dniach. Ja w tym 1-szo listopadowym szaleństwie od lat nie biorę udziału......
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie jestem z Gdańska

czyli jadąc z obwodnicy na Srebrzysko gdzie mam zaparkować i jak tam dojechać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Policja

Uwaga, Dziś przy organizacji ruchu pracują wyjątkowo "inteligentni" funkcjonariusze. Czytaj: Nie licz na to że zrozumie co do niego mówisz. Może po czasie dotrze... Ale nie mam tyle czasu. 7.15 rondo deLasale
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

delee cos tam

lans na całegp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyjazd

Którędy najlepiej wyjechać z Gdańska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wybaczcie, ale nie pójdę na cmentarz

Mam małą rodzinę (dwa groby w całym kraju) i odwiedzam regularnie w ciągu roku, więc po co dziś mam się pchać? Pomyślę o nich ciepło i to wystarczy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cmentarz przy ul. Brzegi na Biskupiej Górce

Gdzie ul. Brzegi, a gdzie Biskupia Górka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witomino

do ktorej cmentarz na witominie otwarty bedzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a dla tych, co nie jadą na cmentarz?

Jak zwykle tylko ci, co jadą na nagrobki. Weżcie się ogarnijcie i do autobusu, a nie futra wozić. Żenada. Potem znów was i tak rok nie będzie. Rewia mody.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dramat

Szczęśliwie i to dosłownie wróciłem do domu. Pozdrowienia dla niedzielnych kierowców m.in, nie włączających kierunkowskazów na rondzie, nie rozumiejących znaków policjantów kierujących ruchem a przede wszystkim uparcie jadących lewym pasem 40-50 km/h na trasie Wejherowo - Gdynia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozdrawiam wszystkich debili parkujących koło cmentarzy na chodnikach, ścieżkach rowerowych i trawnikach. Czemu Policja i SM nie reagują?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

dlatego inteligencie

że przyjeżdża masa samochodów i każde wolne miejsce potrzebne jest do parkowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popieram, gdzie są Strażnicy Miejscy z Sopotu, ludzie prezydenta gdy kierujący łamią przepisy ruchu drogowego przy zatrzymywaniu pojazdu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wywaliła swoja ciężką chorą sunię do schroniska

Nad biurem cmentarnym mieszka paskudne babsko po trzydziestce ,to babsko miało bardzo dużą rasową sunię,rekord świata ile ona biedna miała guzów rakowych ,babsko zamiast leczyć ją zawiozła do schroniska dla bezdomnych zwierząt i tam pozostawiła Sunia karmiła się sama ,to znaczy tym co znalazła na cmentarzu , baba ma kasę , ma stoisko z kwiatami , zniczami nie przy głównym wejściu na cmentarz tylko z boku od strony Netto . Niech ją szlak trafi za to co zrobiła swojemu bezbronnemu zwierzątku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rozczrowanie organizacja ruchu dnia 02.11

chcialam wyrazic swoja opinie o organizacji ruchu wokol cmetarzy w niedziele 02.11, otoz bylo ogromnym bledem puszczenie ruchu jak w kazdy inny zwykly dzien, wokol cmentarzy byly korki, dostanie sie ze starsza osoba niepelnosprawna do cmentarza bylo bardzo trudne, nie dosc ze korki przy wjezdzie na ulice przy cmentarzu to jeszcze dopuszczenie wszystkich do parkowania wokol powodowalo, ze nie bylo w ogole miejsc dla inwalidow (cmentarz Lostowice - ruch byl dobrze zorganizowany tylko 01.11 gdyz na parking i drogi dojazdowe mogli dojechac tylko inwalidzi z identyfikatorem, to samo bylo na Srebrzysku). Niestety mimo autobusow kazdy chcial podjechac pod brame cmentarza autem i zaparkowac, nie myslac o innych mniej sprawnych osobach, ktore z ledwoscia chodza. Policja nic nie robila przy dojazdach ani na parkingu zupelnie nie obchodzilo nikogo ze osoby niepelnosprawne moga miec problem. Policjo: czy tak ciezko bylo pomyslec ze w niedziele 02.11 bedzie taki duzy ruch przy cmentarzach? WSTYD!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry