Widok

Dojazd na Oksywie

Oksywie Temat dostępny też na forum:
Drodzy Forumowicze, a zwłaszcza gdyńscy rowerzyści; Trójmiasto postawiło przede mną wyzwanie, rzuciło małą kłodę pod nogi... jakkolwiek by to nazwać. Niedługo zamieszkam na stałe w Gdyni na Oksywiu. Wszystko super, ale strasznie martwi mnie jedna rzecz. Pokonując kilkukrotnie trasę z centrum na Oksywie samochodem zauważyłam, że właściwie nie da się tam dojechać rowerem. Nie wiem czy to służna obserwacja, ale w tej chwili jestem lekko podłamana. Nie chcę rezygnować z roweru jako środka komunikacji. Zastąpic go samochodem - odpada, komunikacja miejsca - litości... na dwa przystanki mam kupować sobie sieciówkę, skuter - za wysoka jestem na to. Rowerzyści z Oksywia, Obłuża... podpowiedzcie mi jak dojechać do centrum na dwóch kołach nie popełniając codziennie samobójstwa na drodze?

Marzena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedz tak jak autobus 150 to najlepsza podpowiedz akurat może nie ma sciezek ale dojazd jest naprawde szybki i bezpieczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli pod estakatą? Ok, prześledzę trasę z autobusu. Widziałam, że tam są terminale kontenerowe; mam nadzieję, że z rana TIRy nie zajmują się hobbystycznie walcowaniem wszystkiego co się pod koła nawinie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak pod Estakadą:) w sumie cały czas można jechać chodnikiem lub trochę mniej bezpiecznie ulicą a na Janka Wiśniewskiego już nie ma problemu gdzie jechać;) jedz lewą strona Janka!!:) to nawet dobra trasa czego nie można powiedzieć o dojeździe do Oksywia np z REDY czy RUMI:(pozdrawiam i do zobaczenia na trasie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję za odpowiedzi. Faktycznie nie jest tak źle; właściwie to jest zupełnie ok. Tylko ten podjazd... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki podjazd?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedyny podjazd jaki jest,to podjazd przy Bazie Kontenerowej jadac od strony Gdyni.A tak na marginesie traska jest bezpieczna.Jezdze nia i nie mam zadnych problemow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W piatek zamierzam ruszyć na Oksywie.Nie wiem jak tam dojechać autobuse
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Rumi I Redy łatwo dojechać. Są ścieżki rowerowe, nie musisz jechać Hutniczą tylko lasem nieopodal Suchego Dworu bądź ścieżką koło elektrociepłowni i już jesteś praktycznie na Oksywiu ;)
W sumie Janka dlaczego ma jechać lewą stroną jadąc do Gdyni...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przez te siedem lat chyba jakoś dojechała. Może nawet wróciła?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może błądzi po omacku :D
Sorry, anonim mnie zmylił i tak jakoś wyszło ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Gdzie w w Gdyni kupic rower górski? (4 odpowiedzi)

Tak jak w temacie poszukuje roweru górskiego w dobrej cenie

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

do góry