Widok

Dojście na stację Kiełpinek PKM z Jaśminowego Stoku (nowy blok)

Jaśminowy Stok Temat dostępny też na forum:
Witam,

Czy osoby mieszkające już dłuższy czas na Karczemkach mają wypracowany jakiś skrót dojścia na stację Kiełpinek PKM ?
Google Maps pokazuje mi 2,6 km zupełnie naokoło....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przez kładkę, a potem wdłuż łącznicy węzła Auchan w dół, w stronę Femaksu. Ścieżka jest wydeptana. W sumie niecałe 1,5 km licząc od Fresha.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, najkrótsza droga. Gorzej jak deszcz pada robi się błoto przy femax.
Dziękujemy władzom miasta Gdańsk :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

google ma stara mapę;( zobacz na targeo wyznaczanie trasy to zobaczysz dokładnie tą trasę o której pisze mój przedmówca .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Liczyłam czas przejścia od wyjścia z PKM (zmęczona po przejściu kilkunastu kilometrów, w sportowym obuwiu) trasą od Femaksu, potem wzdłuż łącznicy węzła Auchan w górę, przez kładkę, aż na Jaśminowy Stok - 21 minut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukaj lepiej sobie auto i zrob na gaz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ooo - dzielnicowy klaun zawitał do kolejnego wątku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Albo przez działki i pod obwodnicą wzdłuż torów
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właśnie w google pokazuje mi, że to najkrótsza trasa :D Troszkę się jej niestety obawiam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba przez las tam jest przejście pod torami.Przez działki jest dzikie przejście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję bardzo za odpowiedzi :)

Sąsiadka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś szedł ostatnio skrótem do PKM Kiełpinek obok Femaksu? Jechałam samochodem do marketu i kątem oka zobaczyłam płot i jakieś maszyny w miejscu gdzie jest ścieżka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Iść nie szedłem, ale się przyglądałem jadąc samochodem - przejścia w zasadzie nie ma. Kładą jakieś rury i nawet, gdyby się jakoś udało obejść prace, to błoto jest masakryczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wkopują rurociąg ciepłowniczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest gruba sprawa - powstaje w tym miejscu ponad 100-metrowy przewiert pod obwodnicą!
W ramach rozbudowy sieci ciepłowniczej GPEC wykonuje przewiert pod obwodnicą Trójmiasta na wysokości węzła Karczemki zobacz na mapie Gdańska. Powstanie tam tunel o długości 110 m oraz 1,8 m średnicy. Jednak nie będą z niego mogli korzystać ludzie.

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Ponad-100-metrowy-przewiert-pod-obwodnica-n117261.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mogliby przy tej okazji zrobic jakas normalna droge dla samochodow laczaca karczemki z Auchan / PKM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety ale wczoraj wybrałam się pierwszy raz na pkmke i nie doszłam do niej przez to właśnie, że robię te odwierty. A iść naokoło Auchan to się mija z celem. Już szybciej dojadę autobusem do Wrzeszcza niż tam dojdę :( Wiadomo coś ile czasu mają robić ten odwiert ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak ci daleko na piechote to jeździj rowerem do PKM-ki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Karczemki

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry