Widok

Doktor Brzóska

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. To Anioł, a nie człowiek. Przepisałam się do Pani Doktor od innego lekarza i to było bardzo dobre posunięcie. Polecam do prowadzenia ciąży! Aż się chce iść do lekarza :) Jeżeli ktoś ma problem z wyborem lekarza to zdecydowanie u Doktor Brzóski się nie rozczaruje.
Moja ocena
Invicta kategoria: Ginekolodzy
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeprowadziła moje badanie prenatalne w Ciąży z Synkiem.
Wszystko ładnie opisane z załączeniem zdjęć.
Bardzo miła i dokładna. Słucha i wyjaśnia wątpliwości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie 10 lat temu operowała dr brzóska, bo miałam ciążę z powikłaniami (mięśniak bardzo duzy) , prowadziła mnie przez ostatnie 3 miesiące. jest bardzo fachowa więc tez ją polecam, dała mi szansę na kolejne dziecko, bo od początku byłam nastawiona, że z cesarki moge wrócić bez macicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niestety z żoną mam inne zdanie co do pracy Pani doktor. I nie jest to zdanie pochlebne. Pani doktor podczas badania połówkowego zgadywała choroby jakie nasze dziecko miało mieć od Zespołu Dawana, Zespół Patau i wiele innych chorób genetycznych tak naprawdę z wywiadu bo badanie usg ani trisomie na to nie wskazywało. Namawiała na badanie amniopunkcji a ciąża już wtedy była wysokiego ryzyka.Nie zgodziliśmy się. Po badaniu wyszliśmy z gabinetu z przeświadczeniem jak by na nas spadła cała plaga nieszczęść. Żona całą ciąże żyła w stresie. Kto wie czy na niską masę urodzeniową dziecka nie miało wpływu właśnie to badanie. Maluszek przyszedł na świat drogą naturalną, żadna z diagnoz stawianych przez Panią doktor nie potwierdziła się. Oprócz płci to akurat dobrze stwierdziła Pani doktor.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co mi sie wydaje że lepiej mile się "rozczarować" i być przygotowanym poczytać o chorobach, czasem po porodze może być konieczna operacja dziecka w zależności od schorzenia niż żeby lekarz nic nie zauważył....u mnie akurat Pani doktor dobrze stwierdziła wadę i dzięki niej moje dziecko przeżyło poród...więc jak to się mówi punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...tak było i zawsze będzie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry