Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
chętni do negocjacji cen u dewelopera na Morenie Witam, szukam osoby chętnej na zakup mieszkania na Morenie. Przystępując do...
Pedros300
7

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lutego 2009

~""
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 grudnia 2009

Potrzebna firma do polozenia elewacji Witam.Potrzebuje firmy do wykonanai elewacji domu w Gdansku.Dom duzy,trzeba...
~EM.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 grudnia 2009

odpis podatku przy zakupie mieszkania W związki z tym, że na dniach finalizuję zakup mieszkania na rynku wtórnym...
marecki
5

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 października 2009

Tanie Sprzątanie Zajmujemy sie sprzątaniem ; *Domów , bloków w budowie *Domów mieszkań po...
~Michał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 grudnia 2009

Solidna i tanai firma z Kościerzyny Jesteśmy tanią solidna firmą Hydrauliczno-budowlana z kościerzyny. Zajmujemy...
~Michał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 grudnia 2009

Komunalni złodzieje ? http://tiny.pl/hx31t jak to wyjaśnić ?
~mx
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 grudnia 2009

Cisowa - czy dobra dzielnica. Witam. Dostałem fajna pracę w Gdyni i szukam mieszkania do kupna. Interesuje...
~nowy
13

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 maja 2008

Czy może ktoś coś powiedzieć o deweloperze firma Inwesting z ul. Cieszyńskiego? budują w tej chwili osiedle Klimaty na ul.Myśliwskiej. Rozglądam się...
~Klikac
4

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 grudnia 2009

MEBLE KUCHENNE Wykonam zlecenie twoich wymarzonych mebli kuchennych.Pytania proszę kierowac...
~piotr
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 grudnia 2009

Sprzątanie domu po remoncie Witam Czy ktoś zna i moze polecić osobę/osoby sprzątające domy po...
megan_83
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 grudnia 2009

Izolacja w łazience Mam takie pytanie: Czy w łazience, w której będzie znajdować się wanna,...
~Bolek
10

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 grudnia 2009

Ręczne rolety zewnętrzne - można zrobić elektrycznymi? Developer daje rolety zewnętrzne, ale niestety ręczne ;/ chce na samym...
~Ruda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 grudnia 2009

MEBLE KUCHENNE Zajmujemy się rownież stolarką budowlaną Pytania proszę kierować na adres...
~piotr
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 grudnia 2009

Stolarz meble kuchenne Posiadam zaklad stolarski chetnie podejme sie zlecen zwiazanych z...
~piotrpiotr
10

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 listopada 2009

sprzęt AGD do zabudowy Planuję zakup wyposarzenia do kuchni w nowym mieszkaniu, chciałam się...
iwonka_ika
10

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 października 2009

ile stopni dzisiaj w Trójmieście :))) Ile stopni było dzisiaj rano w Trójmieście.
~XXX XXX
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 grudnia 2009

sprzedam mieszkanie Witam. Moja ciocia ma do sprzedanie mieszkanie w Gdańsku na Śródmieściu. jest...
renata1984
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 grudnia 2009

sprzedam dom Moja sąsiadka sprzedaje dom w Miastku. Jest to całoroczny dom położony w...
renata1984
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 grudnia 2009

Wyszeckiego w Rumi Witam. Słyszeliście jakieś opinie na temat domów szeregowych budowanych...
n.i.u.n.i.a
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 grudnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44601

postów

4759

wątków

do góry