Widok

Dom na Osiedlu Królewskim - proszę o opinie.

Witam mam pytanie jak się mieszka na tym osiedlu i jakie są minusy bo szykuje się do zakupu domu na tym osiedlu i jakie są koszty podatek ,gaz śmieci i tak dalej i z góry dziękuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
znam to osiedle, estetyka kojarzy mi sie jednoznacznie, jeszcze wielki napis powinni wam ustawic "arbeit macht frei" masakra
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10
jak wszystkie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie nie, to jest wybitnie barako - podobne...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ciekawe jak byś tu mieszkał i o twoim domu tak by ktoś pisał?
Sory ale na prawdę zrobiło mi się przykro.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty sie tym przejmujesz? Zupelnie niepotrzebnie. Zaloze sie że cwaniak ktory to napisal mieszka w dużo brzydszym domku niz my. Nasze domki są calkiem klawe. Jeszcze jak zrobimy ogródki to juz w ogóle bedzie u nas "po królewsku" w porownaniu do innych osiedli.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tak po królewsku szczegolnie jak ludzie ze srodkowych lokali nabudują z przodu przed domami budy na drewno i rowery i inne smieci. Te budy to faktycznie ala' Oświęcim
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie przejmuj się. Najważniejsze to co w domu a nie przed nim.
Po stokroć wolałbym mieszkać w takim szeregu niż w bloku.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
falowce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
chyba twoj stary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczerze - gdybym uwazal swiadomie i podswiadomie ze moj dom jest super hiper fajny i ten komu moje osiedle kojarzy sie z obozem koncentracyjnym nie ma racji, to chyba by mi sie przykro nie robilo. Mozna zaklinac rzeczywistosc, a prawda jest, jaka jest skojarzenia budza sie same, wystarczy zasiegnac rady wujka googla jak to wszystko tam wygladalo... nikt za was domow nie wybieral estetyka mieszkan i osiedli jest taka na jaka sobie pozwalaja kupujacy, gdyby deweloper nie mial zbytu na baraki, to nie stawialby barakow, to proste... widac ludzie je lubia, do mnie jednak jakos ten krajobraz pozytywnie nie przemawia.
Kupujecie paskudztwa, kupujecie mokre domy, gdzie widac jak na dloni co bedzie z tym sie potem dzialo, widac taka jakosc wystarcza, a jakwystarca, to po co sie starac bardziej, jak to mowia "przyjdzie glupi i kupi" tak to wlasnie jes i ogrodki nie dodadza temu miejscu krolewskosci
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja się też zastanawiałem nad mieszkaniem ale jeden wyjazd tam tą fantastyczną drogą i podziękowałem z automatu. Jeszcze jak by sam dojazd do osiedla był kiepski ale na samym osiedlu jakaś kostka to OK ale tam na prawdę jest źle, współczuję każdemu kto się dał nabrać developerowi i musi tam teraz grzęznąć w bagnie.
Mówcie co chcecie, wszędzie kołchoźniki budują to prawda ale jest jedna, najważniejsza przewaga 7 piekiełka nad resztą, drogi na osiedlu normalne, że nie wstyd kogoś zaprosić bo w błocie ugrzęźnie przed domem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
prawda z tymi drogami . dlatego też wybraliśmy 7niebo :) bo na osiedlu jest normalna droga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykro mi bardzo, ale mieszkam po sąsiedzku i... ja, a także moi sąsiedzi również mamy takie skojarzenia z barakami. A ta nazwa "osiedle królewskie", no cóż ktoś tu wykazał się nie lada fantazją. To co stoi to pasuje do nazwy jak świni siodło. Wygląda to jak jakieś czworaki pegeerowskie w nowym wydaniu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niezrozumiem narzekania tego wiedziały gały co brały i podpisywały 70m kwadratowych na mieszkanie z ogródkiem to nie jest mało ludzie mieszkają w gorszych warunkach i tak nie narzekają.Moze spowodowane jest to kredytem że trzeba płacić miesiąc w miesiąc.Bylo wziąść kredyt na polmiliona jak stać i wybudować sobie dom z ogrodem.To jest mentalność Polaka narzekanie i nic więcej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy można już kupić dom i zamieszkać w sierpniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolejne kurniki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosze doradzcie:) mieszkamy z Mezem za granica i chcemy w przyszlosci kupic blizniaka/szerwgowiec badz pobudowac dom w okolicach Banina/ Chwaszczyna... macie jakies rady,ktory devwloper lepszy?
Czy polecacie jakies firmy budowlane do wybudowania domu od podstaw?
Chcemy szybko wracac,za max 4lata chcielibysmy byc jux w Polsce I zastanawiam sie Co by sie najbardziej oplacalo do 350-390tys maxymalnie.
Skad, ktorego osoedla jest najblizej do PKM?
Bede wdziecza za odp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Banina do pkm jest ogólnie 4km, ale chyba najdalej z Nowe Banino .

Natomiast jeśli miałabyś kupować to jednak bliźnika jest fajną opcją:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pępowo lub Żukowo masz lepszą komunikację.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za taką kwotę nie wybudują Państwo domu. Ale już zakup bliźniaka jak najbardziej. Szeregówki się nie opłaca, jak się ma większy budżet, bliźniak to zawsze większy komfort mieszkania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje za odpowiedzi:) zaskoczyli mnie Panstwo z tym Pepowem /Zukowem. Bylam przekonana, ze z racji iz sa te miejscowosci dalej od Trojmiasta to bedzie gorzej z komunikacja .
Widzialam rowniez oferty budowy domu z dzialkami po 1000m2 ...za OK 400tys
Tylko pytanie jakiej jakosci sa wtedy te do my? ?

Czy ktos z Panstwa pracuje moze na lotnisku? Myslimy z Mezem,zeby to wlasnie tam szukac pracy po powrocie do PL.
Mniej wiecej ile Panstwa wynosilo wykonczenie Domu ze stanu developerskiego pod klucz? ?
Zastanawiam sie ile pieniedxy powinnismy odlozyc, zeby wszystko wykonczyc I zaczac zyc jak normalni ludzie...a nie na pokoju jak obecnie.
Z gory dziekuje za odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mniej wiecej ok 1000 zl za metr kwadratowy wiecej sie liczy ( lazienki kuchnia, panele ,płytki, drzwi , farby umeblowanie itp). Wiadomo ze wykonczenie pokoju koszuje mniej niz np kuchni czy lazienki ale jak by srednia wyciągnąć mysle ze ok 1000 za metr to taka bezpieczna granica. Czyli jak bedzie blizniak ok 100m2 to ok 100tys.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

przepraszam bardzo ,ale 1000zl za metr wykonczenia to trzeba uczciwie powiedziec, ze to wykonczenie budzetowe po taniosci, rozsadne wykonczenie kosztuje 2000zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z Żukowa jest bezpośredni dojazd na lotnisko pkm tylko trzeba wybrać część północną dolna jest zakorkowana. Lub Pępowo w pobliżu pkm. W baninie nie pkm trzeba dojechać 5 km. Dla dzieci kiepsko ale co za coś.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry