Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - ocena nowy temat Zdecydowanie polecam biuro Dom&House przy zakupie mieszkania. Pan Rafał...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 25 marca 2024

Karolina - ocena nowy temat Dzien Dobry, chciałabym serdecznie polecić Biuro Dom&House a w szczególności...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 22 marca 2024

Karolina - ocena nowy temat Dzień Dobry, Chciałabym serdecznie polecić Biuro Dom&House a w szczególności...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 22 marca 2024

Agnieszka Świerczek - ocena nowy temat Profesjonalna obsługa klienta. Pani Magdalena Mierzyńska przygotowała...
~Agnieszka Świerczek
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 21 marca 2024

Mariola Siemińska - ocena nowy temat Chciałabym serdecznie polecić panią Aleksandrę Szarafińską oraz firmę Dom &...
~Mariola Siemińska
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 20 marca 2024

Beata - ocena nowy temat Jestem klientką biura Dom&House , moją nieruchomością opiekowała się Pani Ewa...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 20 marca 2024

a.zdziarski@wp.pl - ocena nowy temat Pełen profesjonalizm i poświęcenie,doskonałe przygotowanie oferty jak i...
~a.zdziarski@wp.pl
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 18 marca 2024

Dorota - ocena nowy temat Bardzo polecam współpracę z panią Urszulą Rułkowską-Kempską. Bardzo...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 14 marca 2024

Basia - ocena Współpracowałam z Panem Robertem Krasnodębskim. Profesjonalizm, świetny...
~Basia
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 13 marca 2024

PO - ocena Bardzo profesjonalny i przede wszystkim pośrednik. Merytoryka i kultura...
~PO
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 9 marca 2024

Elżbieta i Tomasz - ocena Od 5 lat współpracuję z Panią Ewą Zawadzką i uważam, że jest najwyższej klasy...
~Elżbieta i Tomasz
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 6 marca 2024

Natalia i Adrian - ocena świetny kontakt z panem Konradem - zarówno telefoniczny, jak i osobisty,...
~Natalia i Adrian
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 6 marca 2024

P. B-K. - ocena Pani Alicja Borowicz bardzo pomogła nam wybrać mieszkanie i bezproblemowo...
~P. B-K.
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 6 marca 2024

Marcin S - ocena Polecam tak profesjonalną pomoc w szybkim sprzedaniu nieruchomości.
~Marcin S
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 6 marca 2024

Karolina - ocena Bardzo pozytywnie, polecam serdecznie. Pani Melania poprowadziła całą...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 6 marca 2024

Wojtek - ocena Pełen profesjonalizm! Przesympatyczna pani Magda, z którą mam przyjemność...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 2 marca 2024

Maciej - ocena Pan Robert Krasnodębski wykazał się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem...
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 27 lutego 2024

Cezary - ocena Poszukiwałem mieszkania poprzez różne agencje, Dom&House była jedną z nich....
~Cezary
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 27 lutego 2024

Robert Jaworski - ocena rzeczowo i profesjonalnie została Mi przedstawiona propozycja interesująca...
~Robert Jaworski
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 27 lutego 2024

Wojciech - ocena Pani Alicja Borowicz, jest osobą kontaktową, wykazała się bardzo wysokim...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
338

postów

334

wątków

do góry