Widok

Domy od Marsola - ul. Narcyzowa

Banino Temat dostępny też na forum:
Dzień dobry. Czy ktoś wie jak się mieszka w domach na ul. Narcyzowej? Chcę tam kupić jeden z ostatnich domów w szeregu na działce 507
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

My mieszkamy na Różanej (nasze domy też kupiliśmy od firmy Marsol) i możemy polecić zarówno miejsce jak i dewelopera.
Masz jakieś konkretne pytania?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super:)
- jak się mieszka-czy to spokojna dzielnica i fajni sąsiedzi:)
- czy samoloty bardzo przeszkadzają?
- czy dojeżdża tam autobus i z jaką częstotliwością?
- czy na działkach stoi woda-bo tak narzekają ludzie?:)
- czy w pobliżu nie ma planów na jakąś większą inwestycję typu przelotowa droga?
- czy mówi się o planach oświetlenia ulicy pszennej?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszka się naprawdę spokojnie pod warunkiem że akceptuje się pewne niedogodności typu: mała ilość oświetlenia, wszechobecne błotko :), brak chodników i dziury w drodze. . . Jak dla nas to wszystko jest do przeżycia bo jednak plusów jest więcej.
Jeżeli chodzi o samoloty to po jakimś czasie przestaniecie na nie zwracać uwagę, w tym miejscu latają stosunkowo wysoko więc nie jest to uciążliwe (przynajmniej dla nas).
Od kilku dni jeździ autobus który zatrzymuje się przy ul. Pszennej wiem że dojeżdża również do szkoły ale dokładną trasę musiałabyś poszukać w sieci. Z przystanku przy Lotniczej odjeżdża też autobus 126.
Jeżeli chodzi o wody gruntowe to z uwagi na glinę faktycznie jest trochę zabawy ale myślę że to kwestia dobrego drenażu i odpowiedniej ilości dobrej jakościowo ziemi przy zakładaniu trawnika ale tu musiałby się wypowiedzieć jakiś fachowy ogrodnik :)
Ulica Pszenna doczekała już się oświetlenia :)
Jeżeli chodzi o budowę dróg to niestety nie jestem na bieżąco i nie wiem który wariant ostatecznie został zatwierdzony.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to już mam pierwszą sąsiadkę:). Mam nadzieję, że złe rzeczy o których piszą na temat domów wybudowanych przez tego dewelopera są bardzo subiektywne. Zawsze ktoś się znajdzie kto jest zadowolony i kto nie:)
W środę podpisuję umowę rezerwacyjną. Czy Wy negocjowaliście cenę?:) Albo czy coś dodatkowo w cenie Wam zrobił?:)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Borkowo

Osiedle Milano - opinie i oceny (20 odpowiedzi)

Osiedle Milano powstaje w Borkowie, tuż przy granicy Gdańska. W pierwszym etapie przewidziano...

do góry