Widok

Dość oryginalny prezent-kosztowny, ale co się nie robi dla rodziców?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Ślub, wesele jest czymś pięknym. Pamiętnym dla każdego. Naszym prezentem podziekowania dla rodziców, były 2 wielkie torty z napisami, 4 piękne kosze róż, ale najbardziej zaskoczył ich.....Krzysztof Krawczyk, który zaśpiewał specjalnie dla nich 3 piosenki.

To było coś niesamowitego, tego nie da się opisać. Jestem po ślubie 6 lat, a oni do dzisiaj pamiętają ten dzień, tą chwilę, często oglądają zdjęcia, które mają zrobione z Panem Krawczykiem, oglądają płytkę z wesla.
Naprawde warto zrobić coś takiego, szalonego, kosztownego. Ja nie jestem bogata, nigdy nie byłam, ale wierzcie mi, że naprawdę są to chwile nie zapomniane, często wspominamy o tym z mężem i pamiętamy ich zaskoczenie, łzy... szczęscie. Polecam coś podobnego. Ze wszystkim idzie się dogadać... jeżeli chodzi o pieniądze. Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witaj Wiktoria,
a mozesz zdradzic jakiego rzedu byl to koszt? I jak wygladaly sprawy organizacyjne tego wystepu, jak udalo sie Tobie skontaktowac z Krawczykiem? Pomysl swietny:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomysł świetny,proponuję Krzysztofa Krawczyka lub Zbigniewa Wodeckiego każdej Parze Młodej od 3 lat,ale nikt się nie zdecydował.Gościnny występ kosztuje 4-8 tys zł w zależności od terminu.Ludzie niestety nie chcą nawet zapłacic 2 tys. zł więcej za dobry zespół...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
ale 4-8tys zw wesele czy za kilka piosenek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
4 tys kosztuje recital około godzinny,podwójna stawka jest za całą noc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a czy ktoś sie orientuje gdzie mozna uzyskać dostęp lub informacje jak się z takim PAnem umówić??? bo bardzo nam zależy aby Zbigniew Wodecki lub Krzysztof Krawczyk zagrali na naszym weselu :)) prosze o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podejrzewam, że trzeba wejść na oficjalna stone internetową danego pana i zajrzeć w zakładkę "kontakt". Tam zapewne będzie numer telefonu bądź mail do managementu danego pana. Myślę, że taki występ można załatwić tylko przez nich. Tym brdziej że takiego Wodeckiego pewnie nie interesuje czy zagra na weselu czy na chrzcinach tylko stawka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umówić się możesz tylko przez managera lub agencję z którą artysta współpracuje.
http://www.wodecki.pl/ - i dzwonimy do impresariatu.

http://www.krzysztofkrawczyk.eu/Krzysztof_Krawczyk-zorganizuj_koncert.htm - na stronie kontakt do managerów (jeden z nich to pani Ewa Krawczyk - żona artysty).

4 tysiące - jeśli mowa o Euro to tak...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DZIĘKUJE WAM BARDZO, ZOBACZYMY ILE ZAŚPIEWAJĄ :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos już się orientował ile taka przyjemność kosztuje, fajnie byłoby zrobić niespodzianke rodzicom :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm??:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"4 tys kosztuje recital około godzinny,podwójna stawka jest za całą noc"

jakoś nie wierzę, że Krzysztof Krawczyk bierze 8 tys za "występ na weselu", skoro Massuana bierze 5 tys :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisałam w końcu do Niego maila, jak odpowiedzą dam znać jak się Pan Krawczyk ceni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ej ludziska; nie róbdzie sobie jaj z angażu artystów!!! To jest nasza przewodnia myśl i dziedzictwo!!! Za każdą godzinę należy się im tyle co za godzinę zwykłego (ich) występu... i liczcie sobie dalej!!!!!!!Godzina + Godzina + Godzina... SUMA To są ludzie dzięki którym dźwięki słyszane na Waszym weseu to ich życie i ich zdrowie. Wkład w nasza kulturę!!! Może za mocno się uzewnętrzniam ale na na prosty (chłopski rozum) sposób chyba zrozumiale jak należy!!!?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie róbcie ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomysl swietny ja jestem za!!! Dowiedzialam sie ze koszt takiej przyjemnosci jest 30.000zl + hotel + dojazd!! a jak myaslicie ile moze kosztowac okolo dwu godzinny wystemp? jak nie jakas wygorowana cena to ja bym chciala taka niespodzianke dla moich rodzicow i tesciow ;-) pozdrawiam i prosze o jakies szczegoly co gdzie jak. Zgory dziekuje ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my na własnym weselu daliśmy rodzicom po koszulce " Najlepszy Tata, Najlepsza Mama na świecie" z http://www.megakoszulki.pl. Oprócz tego kwiaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
o mamo a ile to was kosztowało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ktoś s****piniędzmi, to wiadomo, może sobie przywieźć sto wiader róż i Pendereckiego nawet!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.youtube.com/watch?v=ddSGvnj9LaA

Oby tylko jego występ nie wyglądał jak w w/w filmie :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas na weselu rodzice dostali kosz z kwiatami, podziekowania i skrzyenczki na zdjecia - tez to wspominaja do dzis mimo, z enie byl to Krzysztof Krawczyk, ogromniasta ilosc kwiatow i wielkie torty za grube tysiaki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam właśnie oryginalnego prezentu dla rodziców ale o występie gwiazd podczas podziękowania jeszcze nie słyszałam :P
chyba wolałabym im kupić bilet na koncert niż wystąp za taką kasę.
Sama chyba zdecyduje się na Dyplomy dla rodziców http://www.podziekowaniadlarodzicow.pl/dyplomy/1/56/Dyplomy-dla-Rodzicow.html mimo, że nie tak oryginalny ale dość ciekawy, w szczególności przedmioty do wyboru :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry