Widok

Dostawa bez jakichkolwiek problemów

Kupiłem w sklepie internetowym materac z poduszką, podkład pod materac i stelaż do łóżka. Po informacji o wysłaniu przesyłki mogłem śledzić jej miejsce i czas. Na moje zapytania poprzez e-mail do Oddziału Gdańsk bardzo szybko dostawałem wyczerpujące odpowiedzi. Dostawa była zrealizowana w satysfakcjonującym mnie terminie. Kurier był kompetentny i bardzo sympatyczny. Ponieważ powinienem otrzymać stelaż o wymiarach 80 x 200 cm, a z wymiarów dostarczonej paczki wynikało, że go tam nie może być! Kurier sam zaproponował sprawdzenie przesyłki. Na moje e-maile do Oddziału K-EX, w celu wyjaśnienia tej sprawy szybko otrzymywałem merytoryczne i wyczerpujące odpowiedzi. Okazało się, że brakujący stelaż do łóżka sklep wysłał za pośrednictwem innej firmy kurierskiej o czym mnie nie powiadomił - dodatkowo w przesyłce był paragon wystawiony na kompletne zakupy, również na brakujący stelaż. Podsumowując jestem bardzo zadowolony z dostawy zakupionych przedmiotów przez kuriera K-EX i wszystkim szczerze polecam ich usługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednym słowem: ŻENADA!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry