Widok

Dostawca Internetu. Który ?

Którego dostawcę Internetu polecacie ? Czy mieliście jakieś problemy z UPC ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam UPC - i nie ma problemu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam Orange /na światłowodzie/ - i nie ma problemu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
zazdroszczę światłowodu... :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś ma internet z Vectry albo Multimedia i chciałby się podzielić opinią ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukaj sobie fantastycznych opinii o Vectra w internetach.
Kilka stron powinno wybić Ci ten pomysł z głowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Omijaj Vectrę szerokim łukiem.Wdepnąłem w to g... i bardzo żałuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam UPC od kilku lat - polecam. Była tylko jedna awaria, którą w miarę szybko rozwiązali (może było ich więcej, ale wówczas nie było mnie w domu :))

Korzystałem z Vectry i Jarsatu - nie polecam. Co chwila zrywało połączenie, częste awarie po kilka godzin, przy przełączeniu kabla do innego komputera/routera (czasem jest to koniecznością) pojawiał się komunikat o złym MACu i nie można było skorzystać z internetu. Konieczny telefon na infolinię, która nie pracuje całą dobę... Pomijając już fakt, że dla starszych osób takie pojęcia jak numer MAC, wiersz poleceń czy ip/config są totalnie jak z kosmosu. Nie wierzę, aby moi rodzice byli w stanie odpowiedzieć na pytania konsultantów na infolinii. Zamawiając usługę powinna ona działać bez problemu, przy Vectrze/Jarsacie nie jest to możliwe.

Na Orange bym uważał - ceny mają mega atrakcyjne, ale kupując np. internet o prędkości 80 Mb/s może się okazać, że będziesz miał internet o prędkości np. 30mb/s. Jest tak, ponieważ orange sprzedaje internet DO 80mb/s - szybkość zależy od odległości od nadajnika.

Nie chce mi się szukać prędkości gwarantowanych, były one gdzieś podane w regulaminie. Ja bałem się ryzykować płacić za 5x wolniejszy internet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masz UPC, odradzasz ORANGE. Rozumiem - konkurencja. Ale nie mąć innym w głowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie polecam netii. a przynajmniej tej na podstawowych kablach. na światłowodzie pewnie jest spoko. a netia nie dość, że cienka to jeszcze telewizję ma przez internet, co jeszcze bardziej wszystko spowalnia... będę zmieniała, bo oszaleję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam upc od wielu lat i polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (6 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

do góry