Widok

Dr. Adamski na NFZ szpital studencki - warto?

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Czy warto prowadzić ciążę u tego doktora?
Proszę o opinie, jak z usg?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co prawda nie prowadziłam u niego ciąży ale miałam z nim styczność jak leżałam na Klinicznej, wg. mnie świetny lekarz, najbardziej kontaktowy ze wszystkich na obchodach i dyżurach. Jeśli taki jest dla pacjentek w szpitalu to zakładam, ze dla pacjentek którym prowadzi ciąże jest jeszcze fajniejszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam,bardzo dokładny,miły i kontaktowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a któraś prowadziła u niego ciąże na nfz? kurcze teraz mam obawy mieszkam w Gdańsku Śródmieściu się zastanawiam do kogo chodzić? czy do Szemryka niebawem mam 1 wizytę czy tez do Adamskiego? Jak przed chwilą się rejestrowałam do Adamskiego w Szpitalu studenckim to polożna powiedziała ze nie mam isć do tego drugiego lekarza bo ten mnie już mnie -przyjmie jak się dowie ze gdzie indziej założyłam kartę ciąży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prowadziłam u niego 1 ciąże na NFZ a teraz druga prywatnie. Polecam, jest kilka opinii na jego temat na forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie na nfz prowadziłaś ciażę czy w przychodni studenckiej mają w miarę ok sprzęt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W przychodni studenckiej nie mają dobrego sprzętu, z resztą dr Adamski odradza wizyty w tej placówce (chyba jeszcze tam przyjmuje). Na NFZ ogólnie kiepsko z dobrym sprzętem.

Aktualnie prowadzę u niego ciążę prywatnie w Polmedzie - prawie wszystkie badania mam w pakiecie (wcale nie jest mega drogi, ok. 60 zł/mc), sprzęt mają bardzo dobry, no i sam lekarz - bajka :) Każda wizyta to szczegółowe badanie+usg, na wszystkie moje pytania cierpliwie odpowiada, dokładnie tłumaczy, jest bardzo cierpliwy i uważny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedz mi gdzie sobie taki pakiet zorganizować?. U mnie w pracy nie mają, a i ja nie chcę informować o ciąży na wstępie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja prowadziłam dwie ciąże u Adamskiego- przeważyło za tym to, co już ktoś tu napisał-miły, kontaktowy, cierpliwy no i wszystko na nfz w szpitalu studenckim- na nic mnie nie odsyłał, do laboratorium też nie było kolejek. Moje dwie ciąże były fizjologiczne, bez żadnych komplikacji, gdyby tak nie było lub gdyby w trakcie pojawiły się komplikacje, to myślę, ze bym zmieniła lekarza na kogoś bardziej doświadczonego. Adamski w końcu jest bardzo młody, jeszcze w trakcie specjalizacji- to trochę jak chodzić do studenta, który się na tobie (czyt. też na błędach ;)) uczy. Nie ufam do końca jego wiedzy, brak mu doświadczenia, przez całą ciążę nie mógł też sobie poradzić z infekcją dróg rodnych. Ostatecznie trafiłam z porodem na jego dyżur i tu nie miła niespodzianka- po miłym przywitaniu na izbie przyjęć potem pan dr mnie olał. Nie liczyłam na nie wiem co, ale chociaż na "jak się pani czuje?".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje Tobie za informację, w szoku jestem mógł chociaż rzeczywiście podejść i podpytać jak się czujesz?
A jak warunki w tej przychodni znośnie? jaki sprzęt, położna w miarę ok.?Bylam na wizycie u tego drugiego doktora i jest ok. Więc chyba zostanę ale wciąż się waham.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Matylda, ja mam pakiet Pełnia Zdrowia Signal Iduna, pakiet jest indywidualny, umowa na rok, jak wpiszesz w necie to Ci wyskoczy ich strona. Być może inne ubezpieczalnie też mają umowy z Polmedem, nie wiem tego, ja w każdym razie korzystam z Pełni Zdrowia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie (32 odpowiedzi)

Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej rozgryźć... Przyjmuje...

do góry